من و هدی آشتی کردیم 😊

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
به خدا من نمیخواستم دلشو بشکونم

من منظورمو رسوندم صحبت کردیم اونم گفت دلایل ناراحتیشو و عذرخواهی کردیم از هم گفت پاک می کنم مثله دوست باشیم

حالا شما الکی بی شخصیتیتونو نشون دادین بدون اینکه بدونین چی شده مخصوصا بارون بهاری با اون فوشای ناموسی

همیشه تو دعوا دوطرفو مقصر بدونین من خودم اینطورم حتی اگه حس کنم طرف کلا خوبه میگم خوبی زیادت باعث شده شرایط باعث شده و می گم همه میگن ما مقصر نیستیم و از همه چی که خبر ندارم

سعی می کنم حقو به دوطرف بدم حتی اگه متنفر باشم از طرفم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

من منظورمو رسوندم صحبت کردیم اونم گفت دلایل ناراحتیشو و عذرخواهی کردیم از هم گفت پاک می کنم مثله دوست باشیم

حالا شما الکی بی شخصیتیتونو نشون دادین بدون اینکه بدونین چی شده مخصوصا بارون بهاری با اون فوشای ناموسی

همیشه تو دعوا دوطرفو مقصر بدونین من خودم اینطورم حتی اگه حس کنم طرف کلا خوبه میگم خوبی زیادت باعث شده
منم اگر کاربرها به خاطرم باهات بد برخورد کردن
عذر خواهم
شرمنده هستم 🌷🌷🌷

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عذر خواهم
شرمنده هستم 🌷🌷🌷

همیشه تو دعوا دوطرفو مقصر بدونین من خودم اینطورم حتی اگه حس کنم طرف کلا خوبه میگم خوبی زیادت باعث شده شرایط باعث شده و می گم همه میگن ما مقصر نیستیم و از همه چی که خبر ندارم

سعی می کنم حقو به دوطرف بدم حتی اگه متنفر باشم از طرفم
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
عذر خواهم
شرمنده هستم 🌷🌷🌷
من با اینکه هر دوی شما رو دوست دارم و برام قابل احترام هستید اما دخالت نکردم چون مطططططططمئن بودم که خیلی زود آشتی می کنید و سو تفاهم ها رفع میشه و در کل این ماجرا سو تفاهمی بیش نبوده و هر دو قصد ناراحتی همو نداشتید قطعاً و از همههههه مهم تر من اصلا در جریان هیچی نبودم که نظری بدم !!!! ، فقط طبق شناختی که از شخصیت هر دو داشتم میدونستم که سو تفاهم شده ، در کل میخوام بگم که دخالت نکردن بهترین راهه تو این مدل مسائل ، چون آدما با هم یه جوری صلاح میرن بالاخره و این وسط تو میشی آدم بده
هر دو موفق باشید امیدوارم ، خیلی گل هستید ❤️❤️❤️

بالا