معرفی یه روانشناس خوب

• شروع کننده موضوع Saraaa
  • تاریخ شروع

Saraaa

Guest
سلام خانمها شبتون خوش

یه بنده خدایی دچار وسواس شدید شدن، کسی یه روانشناس خوب میشناسه معرفی کنه لطفا. چون الان کروناست ترجیح میدن که مجازی مثلا از طریق واتس اپ مشاوره بگیرن، پس فرقی نخواهد کرد که کدوم شهر باشه فقط خوب و با تجربه باشه که بتونه ایشون را درمان کنه.
ممنون از همه عزیزان

مژده

Guest
عزیزم سایت تبیان قدیما مشاوره روانشناسی رایگان داشت فکر کنم هنوزم باشه

استارتر
استارتر

Saraaa

Guest
ممنون، نمیخوان رایگان باشه، میخوان فقط خوب باشه و با تجربه .هزینش براشون مهم نیست توان مالی دارن.

مژده

Guest
ممنون، نمیخوان رایگان باشه، میخوان فقط خوب باشه و با تجربه .هزینش براشون مهم نیست توان مالی دارن.
فدات عزیزم راستش تجربه ای ندارم توی گوگل هم زدم مشاوره آنلاین ماشالله هزار تا سایت اومد بالا حالا نمیدونم کدوم خوبه کدوم بد

استارتر
استارتر

Saraaa

Guest
میشه لطفا مجازی رو از عنوان تاپیک حذف کنین، چون اونوقت بچه ها فکر میکنن منظور مشاوره رایگان مجازی هست و شاید مشاور خوب نشناسن.

استارتر
استارتر

Saraaa

Guest
فدات عزیزم راستش تجربه ای ندارم توی گوگل هم زدم مشاوره آنلاین ماشالله هزار تا سایت اومد بالا حالا نمیدونم کدوم خوبه کدوم بد
ممنون، بله مهم خوب باشه، با یکیش سه جلسه کار کردن و جلسه ای ۱۵۰ دادن ولی دیدن خوب نیست ادامه ندادن. میخوان یه با تجربه اش باشه

مژده

Guest
ممنون، بله مهم خوب باشه، با یکیش سه جلسه کار کردن و جلسه ای ۱۵۰ دادن ولی دیدن خوب نیست ادامه ندادن. میخوان یه با تجربه اش باشه
فدات عزیزم من تا حالا گذرم نخورده امیدوارم بچه ها بتونن کمک کنن?

سارا ۶۹

Guest
عزیز من میترا وحید رو میشناسم کارش خوبه توی مرکز روانشناسی اکسیر تهران ولی ۲۰۰۰۰۰ تومن به بالا هزینه ویزیتشونه اگه از نظر هزینه مشکلی نداری شماره تلفن مرکز اکسیر توی اینترنت هست

استارتر
استارتر

Saraaa

Guest
عزیز من میترا وحید رو میشناسم کارش خوبه توی مرکز روانشناسی اکسیر تهران ولی ۲۰۰۰۰۰ تومن به بالا هزینه ویزیتشونه اگه از نظر هزینه مشکلی نداری شماره تلفن مرکز اکسیر توی اینترنت هست
خیلی ممنون، خیلی شناخت دارین ازشون؟ باتجربه هستن؟ چند سال تجربه دارن؟

بالا