شهید حمیدرضا الداغی شهید امر به معروف و نهی از منکر ، شهید دیار سبزوار مستجاب الدعوه است

عروس دریایی

کاربر جدید
سلام دوستان من در گلزار شهدای سبزوار سر مزار شهید حمیدرضا الداغی رفتم و حاجت های غیرممکن و مهم خودم رو گفتم و چند بار بهشون سر زدم و از ته قلب و خالصانه ازشون خواستم در حقم برادری کنند و حاجت های منو بدهند و همونجا بهشون گفتم که اگر حاجت های منو بدین منم بعد از حاجت روایی تو هرجا که بتونم این مستجاب الدعوه بودن شما رو اعلام می کنم تا افراد دیگه در کل دنیا بتونن از شما بهره مند بشن و همینطور نذر کردم که تا یکسال هرروز زیارت عاشورا رو به صورت ساده بخونم و به روح مطهرشون تقدیم کنم. الان سه ماهی میشه خداروشکر که حاجت روا شدم. حاجت سخت و غیر ممکن من ازدواج بود مشکلات خانوادگی زیاد بود و با فرد مناسبی آشنا شده بودم که طریقه آشناییمون رو نمی تونستم به خانواده منتقل کنم از شهید خواستم آبروی من رو حفظ کنن و از یه راه آبرومندانه ماجرای خواستگاری ایشون تو خانواده مطرح بشه که خداروشکر به طرز معجزه آسا این مساله حل شد و از طریق واسطه ای مساله خواستگاری ایشون با خانوادم مطرح شد و به غیر از اون حاجت رضایت خانواده ها برای ازدواجم و اینکه مراسم خواستگاری و ازدواجم آبرومندانه برگزار بشه و افراد حسود و بدخواهی که تو نزدیک و فامیل بودند اجازه دخالت نداشته باشند و همه چیز عالی پیش بره و اینکه خانواده ها به ازدواجم راضی بشن و اینکه شهر دیگه هم بود خواستگارم و به طرز معجزه آسا امکان تحقیق از خواستگار فراهم شد. و به یاری خدا خیلی معجزه آسا عقد کردیم تنها مادرم سر مهریه 14 سکه مخالفت داشت که به شهید محمدخانی که مهریه همسر ایشون هم 14 سکه هست متوسل شدم و مادرم نرم شد . کلا برای اینکه پروسه خواستگاری و ازدواجم حل بشه بارها به مزار شهید حمیدرضا الداغی رفتم و به طرز معجزه آسا حل شد. الان هم به عهدم وفا کردم و این تایپک رو زدم من ازدواجم رو مدیون ایشون هستم. الان خداروشکر راضیم. و یه چیز عجیب اینکه هر بار میرم سر مزار ایشون اگه اطراف اون مزار ادم های دیگه هستن چه کارکنان مصلی و گلزار شهدا چه افراد عادی از شهید می خوام که اون فرد رو دور کنن تا راحت بتونم باهاشون حرف بزنم که به طرز باور نکردنی دو دقیقه بعد اون افراد میرن جای دیگه .

استارتر
استارتر

عروس دریایی

کاربر جدید
خیلی دلم می خواست به صورت جزئی تر این ماجرای خواستگاری و ازدواج و حاجت روایی رو براتون بنویسم ولی برای احتیاط و اینکه آشنایی پیدا نشه به صورت کلی نوشتم. حتما قدر بدونید و برای حاجت روایی از این شهید بزرگوار استفاده کنید

بالا