سردی هم برای بدن لازمه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بعضیا به خاطر درمان بیماری یا درمان طبع سرد میگن سردی نخوریم یا میگن سردی برای بدن مضره باعث بیماری میشه یا حالمون بد میشه

مدام گرمی هم مضره باعث بیماری میشه

سردی هم برای بدن لازمه که به تعادل برسه و فایده داره

مثلا لبنیات کلسیم داره ولی درسته سرده می تونید با گرمی مثلا خرما بخورید ماست و دوغ رو با فلفل سیاه و نعناع بخورید پنیربا سیاهدانه و چیزهای دیگه که گرمی باشه

به همه ی غذاهاتون فلفل بزنید

آخرین ویرایش:

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بعضیا به خاطر درمان بیماری یا درمان طبع سرد میگن سردی نخوریم یا میگن سردی برای بدن مضره باعث بیماری میشه یا حالمون بد میشه

مدام گرمی هم مضره باعث بیماری میشه

سردی هم برای بدن لازمه که به تعادل برسه و فایده داره

مثلا لبنیات کلسیم داره ولی درسته سرده می تونید با گرمی مثلا خرما بخورید ماست و دوغ رو با فلفل سیاه و نعناع بخورید پنیربا سیاهدانه و چیزهای دیگه که گرمی باشه

به همه ی غذاهاتون فلفل بزنید
زیاد گرمی خوردنم خوب نیست🤣🔞

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من مامانم خیلی معدش حساسه.. یعنی شده..
با کوچیکترین چیز حتی چند قاشق برنج ده بار بالا میاره و خب.. 💔
من یادمه یه کلیپ دیدم یکی هر چی می خورده بالا می آورده کلی دکتر رفته آخر پیش دکتر خیراندیش رفته خوب شده درمانشو یادم نبود الان سرچ کردم دیدم گفت کسی که اینطوره معده اش به شدت سرده درمانش یک قاشق مرباخوری بارهنگ داخل یک لیوان عرق نعناع ده دقیقه بجوشونه بخوره چندروز

سرچ کن درمان شگفت انگیز پسر نیوزلندی توسط دکتر خیر اندیش

مشــــــآ

⭐کاربر ویژه⭐
من یادمه یه کلیپ دیدم یکی هر چی می خورده بالا می آورده کلی دکتر رفته آخر پیش دکتر خیراندیش رفته خوب شده درمانشو یادم نبود الان سرچ کردم دیدم گفت کسی که اینطوره معده اش به شدت سرده درمانش یک قاشق مرباخوری بارهنگ داخل یک لیوان عرق نعناع ده دقیقه بجوشونه بخوره چندروز

سرچ کن درمان شگفت انگیز پسر نیوزلندی توسط دکتر خیر اندیش
خیلی ممنونمم حتما به مامانم میگم مرسی ازتتت

بالا