روزگار غریبیست

پنـــاه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
امروز شنیدم پدر و مادر برا دختر ۱۳،۱۴ ساله شون ک راهنماییه جهاز کامل کردن و میخوان شوهرش بدن .‌ پرام ریخت 😐💔

استارتر
استارتر
سارای

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
امروز شنیدم پدر و مادر برا دختر ۱۳،۱۴ ساله شون ک راهنماییه جهاز کامل کردن و میخوان شوهرش بدن .‌ پرام ریخت 😐💔
ماعم یه مورد اینطوری داشتیم
خییییلیییی زیاد شده اخیرا
تو مدرسه زیاد دیدم طرف حلقه دست کرده

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من شنیدم که براش جهاز جمع کنن زودتر چون میگن همه چی گرون میشه و پول ندارن یکجا واسش بخرن ولی ندیدم شوهر بدن تو این سن

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
تازه داشتم با خواستگار داشتن همکلاسیام کنار میومدم که متوجه شدم یکیشون داره جدی جدی ازدواج میکنه🗿
اون وقت من زیر تصمیم مدرسه عوض کردن دارم میزام🗿😂
خیلی وقت بود نبودی
واقعا چی تو ذهنشون میگذره وقتی تصمیم به ازدواج تو اون سن میگیرن

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خیلی وقت بود نبودی
بنظرم یه دلیل خیلی مشخصش اینه که پسرا میبینن کیسی که متناسب با معیاراشون باشه پیدا نمیشه برای همین میرن بچه سال انتخاب میکنن تا طرفو همسو با معیاراشون بار بیارن که حتی تو رابطه با پسری هم نبوده باشن!
مخصوصا رو پوشش اون نوجوون کار میکنن اون سنش کمه و خیلی چیزا سرش نمیشه و متاسفانه تو بلوغن و ترشح هورمونا بالا
فقط جای تعجبش اینه که چجوری خانواده عقلشونو دو دستی تقدیم اون بچه میکنن و میزارن هر تصمیمی دوست داره بگیره.
بعضی از خانواده ها هم تشویق میکنن!

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بنظرم یه دلیل خیلی مشخصش اینه که پسرا میبینن کیسی که متناسب با معیاراشون باشه پیدا نمیشه برای همین میرن بچه سال انتخاب میکنن تا طرفو همسو با معیاراشون بار بیارن که حتی تو رابطه با پسری هم نبوده باشن!
مخصوصا رو پوشش اون نوجوون کار میکنن اون سنش کمه و خیلی چیزا سرش نمیشه و متاسفانه تو بلوغن و ترشح هورمونا بالا
فقط جای تعجبش اینه که چجوری خانواده عقلشونو دو دستی تقدیم اون بچه میکنن و میزارن هر تصمیمی دوست داره بگیره.
اره اینم شنیدم
اما کلا به نظرم خانواده های خوبی ندارن
دختر رو از همون اول زنونه طور بار میارن

استارتر
استارتر
سارای

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
خیلی وقت بود نبودی
مریض شدم یه مدته همش قرص میخورم میخوابم🗿😂
نمیدونم والا ، جدیدا هم خیلی زیاد شده
امیدوارم تو سنین بالاتر از انتخابشون پشیمون نشن

استارتر
استارتر
سارای

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
مواردی که من دیدم اکثرا به اصرار خود دختر بوده
و این خیلی عجیبه
اونم تو سنی که تازه فرد داره استقلال پیدا میکنه و قراره از مجردی لذت ببره یا به اهداف شخصیش فکر کنه

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مواردی که من دیدم اکثرا به اصرار خود دختر بوده
و این خیلی عجیبه
اونم تو سنی که تازه فرد داره استقلال پیدا میکنه و قراره از مجردی لذت ببره یا به اهداف شخصیش فکر کنه
تو سن حساسی هستن فکر میکنن از پس همه چیز بر میان و به دلایل غیر منطقی دیگه

بالا