راهنمایی کنید که دخترم کلاس پنجم هستش ریاضیش قوی شه

• شروع کننده موضوع روشنا
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

روشنا

Guest
خخخ انگار کسی کلاس پنجمی ندارد

استارتر
استارتر

روشنا

Guest
مرسی
سعی کن درساشو قبل از اینکه معلم شروع کنه خودت باهاش کار کنی، مثلا درسی که قراره هفته دیگه بخونن رو از الان بشین باهاش کار کن تا پیش زمینه داشته باشه
اینطوری خیلی تاثیر داره
مرسی که پاسخ دادی
فقط معلمشون دعوا میکرد اینجوری
مدرسش روعوض کردم ۳روزه
یعنی امسال گند زدم به درس دختر م بااین مجازی

طلای سرخ

Guest
برنامه شاد کلیپ کمک آموزشی برای تمام دروس داره.
اینترنت رایگان شاد رو فعال کن و براس دانلودشون کن.
البته با فعالسازی اینترنت رایگان شاد دیگه از باقی امکانات اینترنتی نمیتونی استفاده کنی.
مثلا واتساپ و تل و اینستا و گوگل با اینترنتش کار نمیکنن.
وقتی کارت با شاد تموم شد و دانلودهات تموم شد اینترنت رایگان شاد رو غیر فعال کن و اینترنت خودت دوباره راه میفته.

مژده

Guest
مرسی

مرسی که پاسخ دادی
فقط معلمشون دعوا میکرد اینجوری
مدرسش روعوض کردم ۳روزه
یعنی امسال گند زدم به درس دختر م بااین مجازی
فدات عزیزم معلما رو ول کن معلما اکثرشون هیچی بارشون نیست مدارس هم که بدتر

طلای سرخ

Guest

استارتر
استارتر

روشنا

Guest
اصلا اصلا به پول اینترنت فکر نمیکنم فقط میخوام دخترم تودرس هاش قوی شه معلمش خراب کرد بدجور امسال یادداشت صفر توقع درحد تیز هوشان ???دخترم خیلی عقب مونده خودم روسریش میکنم فکر میکنم مقصر م مدرسه غیر انتفاعی نام نویسی کردم ۳روزه ???

ببین

Guest
عزیزم کارای دستی که ذهنی باشه بده انجام بده تو این سن خیلی مهمه مثل ورزش ذهنی میمونه
مثل بافتن یه چیزی با دست
یا اسکوبی دو
یا اوریگامی
مواظب ویتامین هاش باش خصوصا زمستون
اگه میتونی با نت یه رقصو یاد بگیره
یه سری بازی و ریاضی هم هست البته من به زبان دیگه دیدم ولی میتونی به فارسی هم جستجو کنی و باهاش انجام بدی
پازل ۱۰۰۰ تیکه الان براش مناسبه
اجسام ساختنی که تیکه های کوچیکن و به محاسبات ریاضی نیاز دارن....کارتونشم روزای عادی ۲۰ مین روزای تعطیل در حد یه فیلم ۱ ساعت یا 1/5
بقیه وقتشو با فعالیتهای خلاقانی و ذهنی فیزیکی پر کن
نفس کشیدنم بهش یاد بده خیلی کمک میکنه تنفس درست

طلای سرخ

Guest
اصلا اصلا به پول اینترنت فکر نمیکنم فقط میخوام دخترم تودرس هاش قوی شه معلمش خراب کرد بدجور امسال یادداشت صفر توقع درحد تیز هوشان ???دخترم خیلی عقب مونده خودم روسریش میکنم فکر میکنم مقصر م مدرسه غیر انتفاعی نام نویسی کردم ۳روزه ???
IMG_۲۰۲۱۰۱۲۲_۰۰۵۵۰۵.jpg
IMG_۲۰۲۱۰۱۲۲_۰۰۵۵۱۸.jpg
IMG_۲۰۲۱۰۱۲۲_۰۰۵۵۴۹.jpg

استارتر
استارتر

روشنا

Guest
خب منم رایگان استفاده نمیکنم.
همینجوری دان میکنم.زیاد نت نمیبره.
میدونی چیه معلمش جلسه گذاشته بود دوماه پیش میگفت بزارین بچه هاتنهایی درس بخونن نرین سروقت ش بزارین مستقل شن من یادشون میدم منم این کارروکردم الان میبینم هیچی بلد نیست خیلی جزئی بلده برای همین خیلی تلاش میخواد تا برسه به اوج ومدرسه ش روعوص کردم هنو الان ببینم میشه بیاد جلو یانه ?

Luna

Guest
من پنجم و ششم گاج داشتم خیلی خوب بود
البته حوصله تو ریاضی خیلی مهمه

دختر جذاب

Guest
براش گاج بگیر
قبل اینکه معلم درس رو یاد بده خودت براش از اینترنت کلیپ های اموزشش رو دانلود کن

و البته مهم ترین چیزی که میتونه تو یادگیریش کمک کنه فقط تمرین است . همش بهش نمونه سوال بده از اینترنت فایل های نمونه سوال اون درس رو دانلود کن بده حل کنه از همه چی بیشتر کمکش میکنه

بالا