دیدتون عوض میشه؟

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

مااماان_ساامیاار

Guest
من همیشه سعی کردم به اقوام و بستگان کمک کنم و بدون چشمداشت بهشون محبت کردم
اما با تموم محبتام یه اخلاقی دارم ک اگه یه چیز ناراحتم کنه تو رو طرف میگم و پشتش حرف نمیزنم و اینم اضافه کنم نعمولا چیزی ببینم تا چند بار چشم پوشی میکنم
وقتی پسرم ب دنیا اومد وسط کرونا بود و من ب شدت میترسیدم ب همه هم گفتم من بخاطر کرونا پذیرای کسی نیستم
ده روز اول خونه خودم بودم بعد اوت رفتم خونه مادرم شهرستان
هر کی زنگ زد تبریک گفت و من گفتم راضی ب زحمتتون نیستم انشالا بعد کرونا جشن میگیرم
ی داییم زنگ زد شماره کارت بده?منم گفتم نه ممنون انشالا بعد کرونا
زنش بعد ظهر اومد در خونمون زد ، و یه پاکت داد منم تعارف نکردم بیاد بالا?خب کرونا بود
بعد اون داییم هر وقت منو میبینه روشو میکنه اونور( تو خیابون)
منم دیروز دیدم این کارو کرد مثل دفعات قبل سلام نکردم رومو کردم اونور
?حالا بابام هی میگه بی ادبی کردی?خب من بعد اون ده بار سلام کردم حتی یبارم تلفن زدم مسئله ای پیش اومده؟

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
خب چرا تو کرونا میان?من خودم میترسم از ماه ۵ حاملگیم تا نهم ، خونوادمو ندیدم سزارین کردم مامانم اوند بالا سرم بعد اونم ، بخاطر اثاث کشی رفتم خونشون?

دختر جذاب

Guest
تا در خونتون اومده بود یه جورایی خب توقع داشت یه تعارف بکنی اما از طرفی حق داری چون بچه کوچیک داری نباید تو معرض کرونا قرار بگیره

خاموش

Guest
ما گاهی عجولانه برخورد می‌کنیم بزرگترهابهتر درک میکنن مثلا منم گاهی خیلی لجباز میشم مامانم کلی بهم تذکر میده هیچی نگو اینطور برخورد نکن ولی بعدش پشیمون میشم... اما حرصمو خالی میکنم?‍♀️???

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
تا در خونتون اومده بود یه جورایی خب توقع داشت یه تعارف بکنی اما از طرفی حق داری چون بچه کوچیک داری نباید تو معرض کرونا قرار بگیره
اخه قبلش زنگ زد گفت شماره کارت بده من ناراحت شدم اما گفتم از محبتشه ، گفتم ن دایی جون ، کرونا بره جشن میگیرم زحمت نکش ،من نرداد زایمان کردم، داییم خرداد کرونا گرفت و خوب شده بود ، میترسیدم

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
ما گاهی عجولانه برخورد می‌کنیم بزرگترهابهتر درک میکنن مثلا منم گاهی خیلی لجباز میشم مامانم کلی بهم تذکر میده هیچی نگو اینطور برخورد نکن ولی بعدش پشیمون میشم... اما حرصمو خالی میکنم?‍♀️???
نه من میگم ده بار سلام کردم ب رو نمیاری روتو کردی اونور
منم دیگه سلام نمیدم
والا ما ب بچه هاشون کمتر از گل بگیم ی جور داد و بیداد راه میندازن
اما مامان من از اول چون عاشق خواهر و برادراش بود همه از این علاقه سو استفاده کردند

خاموش

Guest
نه من میگم ده بار سلام کردم ب رو نمیاری روتو کردی اونور
منم دیگه سلام نمیدم
والا ما ب بچه هاشون کمتر از گل بگیم ی جور داد و بیداد راه میندازن
اما مامان من از اول چون عاشق خواهر و برادراش بود همه از این علاقه سو استفاده کردند
چی بگم رفتار داییت هم خوب نبوده ولی بعضیا یه طرفه میرن به قاضی

مژده

Guest
واقعا موندم چرا بعضیا از درک بدیهی ترین مسائل هم عاجزن واقعا این کرونا ثابت کرد انسان در ظاهر و اسما یک موجود هوشمند محسوب میشه ولی به واقع موجودی بسیار بلانسبت کله پوکه:(
تو تقصیری نداری عزیزم، به نظرم اگر کسی اومد عذرخواهی کن بگو ببخشید نمیتونم دعوتتون کنم تو به خاطر کرونا و سلامتی میترسم، اینطوری شاید بهشون برنخوره:(

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
چی بگم رفتار داییت هم خوب نبوده ولی بعضیا یه طرفه میرن به قاضی
بخدا من تو همه گروه های فامیلی نوشتم نیاین
من خودم آسم دارم از ترس از خونه بیرون نمیرم

نمیگم من خوبم و .. اما خب وقتی بحث جون آدم‌پیش میاد ادم تعارف نداره ک

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
واقعا موندم چرا بعضیا از درک بدیهی ترین مسائل هم عاجزن واقعا این کرونا ثابت کرد انسان در ظاهر و اسما یک موجود هوشمند محسوب میشه ولی به واقع موجودی بسیار بلانسبت کله پوکه:(
تو تقصیری نداری عزیزم، به نظرم اگر کسی اومد عذرخواهی کن بگو ببخشید نمیتونم دعوتتون کنم تو به خاطر کرونا و سلامتی میترسم، اینطوری شاید بهشون برنخوره:(
مژده جون ساعت دو ظهر زنگ زده بود شماره کارت بده من گفتم نه دایی جون ، من بعد کرونا جشن میگیرم همون موقع گادو بدید ، الانم کسی دعوت نمیکنم چون میترسم ، بعد ی کاره ساعت ۵ در زد

خاموش

Guest
بخدا من تو همه گروه های فامیلی نوشتم نیاین
من خودم آسم دارم از ترس از خونه بیرون نمیرم

نمیگم من خوبم و .. اما خب وقتی بحث جون آدم‌پیش میاد ادم تعارف نداره ک
میفهمم چی میگی عزیزم ولی کلا بعضیا همینن ازدرک ساده ترین مسائل عاجزن هرچقدرم توضیح میدی انگارنه انگار بگذار تونادونی خودشون بمونن

مژده

Guest
مژده جون ساعت دو ظهر زنگ زده بود شماره کارت بده من گفتم نه دایی جون ، من بعد کرونا جشن میگیرم همون موقع گادو بدید ، الانم کسی دعوت نمیکنم چون میترسم ، بعد ی کاره ساعت ۵ در زد
واقعا آداب معاشرت بلد نیستن:(

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
واقعا آداب معاشرت بلد نیستن:(
تازه همه جا گفته، دختره از وقتی شوهر کرده بی ادب شده . فلان شده و .. خب ادم حسابی من اسم ک دارم ده روزه رایمان کردم بدنم ضعیفه ، تو بیای چی کار
بخاطر دویست تومن خودمو به کشتن بدم؟

Luna

Guest
بچه فامیل ماهم به دنیا اومد گفتن تا ده روز نیاین
مادرشوهرش تا الان که بچه ۵ ماهه قهر کرده نرفته
ما هم از ترس مادرشوهره نرفتیم ??
البته چون پدر و خواهر ایشون کادر درمان هستند و پیششون بودن قهر کردن ?
پس تو همه ی خانواده ها یه قهر پیش اومده ?

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
بچه فامیل ماهم به دنیا اومد گفتن تا ده روز نیاین
مادرشوهرش تا الان که بچه ۵ ماهه قهر کرده نرفته
ما هم از ترس مادرشوهره نرفتیم ??
البته چون پدر و خواهر ایشون کادر درمان هستند و پیششون بودن قهر کردن ?
پس تو همه ی خانواده ها یه قهر پیش اومده ?
والا کار خیلی زشتیه ، این همه جوون مردم دارن میمیرن و پر پر میشن ، یه عده باز دنبال خاله بازین

بعدش لونا جان شما تا اونجایی ک من میدونم مذهبی هستی ، تو روایات داریم‌اگه جایی بدونی حق با یه فردی هست و تو از ترس طرف ناحق رو بگیری تو گناه اون ناحق شریکی

بالا