خیلی حالم بده چرا نمی میرم

• شروع کننده موضوع در جستجوی خوشبختی
  • تاریخ شروع

در جستجوی خوشبختی

Guest
باور کنید هیچ علاقه ای هیج چیطی نیست ک منو به این دنیا نگه داره هیچ دلخوشی ندارم
مادر و پدرم از من متنفرن
برادرم سال هاس رفته نمیاد خونه
رشته ای ک دوست داشتم درس نمسخونم
هیج دوستی ندارم
خواهری ندارم
یکی هم ک منو با خفت بیرون کرد از زندگیش
چرا نمی میرم چرا عمرم اینقدر ادامه داره
چرا تموم نمیشه
خسته شدم دلم میخواد بمیرم فقط

استارتر
استارتر

در جستجوی خوشبختی

Guest
کاشکی یک چیزی بود منو به این دنیا نگه داره ک اونم پیدا نمیشه چرا من زنده ام چرا باید این قدر بدبختی تحمل کنم

استارتر
استارتر

در جستجوی خوشبختی

Guest
تقدیر من ک تنهایی و بدبختیه تو این دنیا اون دنیا شاید بهتر باشه

هلنم

Guest
به نظرم علاقه و دلخوشی باید خودت به وجود بیاری
زندگی همینه گاهی وقتا خیلی سخته ولی نمیشه ارزو مرگ کنی باید بجنگی باید واسه زندگیت تلاش کنی ارزو مرگ کردن کار ادمای ضعیفه تنهایی چیز بدی نیست اتفاقا بعضی وفتا خوبه نباید خوشبختی و خوشحالیتو تو ادما ببینی باید تو خودت ببینی عزیزم

استارتر
استارتر

در جستجوی خوشبختی

Guest
به نظرم علاقه و دلخوشی باید خودت به وجود بیاری
زندگی همینه گاهی وقتا خیلی سخته ولی نمیشه ارزو مرگ کنی باید بجنگی باید واسه زندگیت تلاش کنی ارزو مرگ کردن کار ادمای ضعیفه تنهایی چیز بدی نیست اتفاقا بعضی وفتا خوبه نباید خوشبختی و خوشحالیتو تو ادما ببینی باید تو خودت ببینی عزیزم
این ها همش شعاره حرف کلیشه ایه من تمام زندگیم جنگیدم هیچی تغییر نکرد خدا بدتر کارهام رو خراب کرد

Dela

Guest
اون دنيا هيچ خبرى نيست اينجا اقلا فرصت و اميد بهبود اوضاع رو دارى ولى اونجا هيچ كارى از دستت برنمياد

هلنم

Guest
این ها همش شعاره حرف کلیشه ایه من تمام زندگیم جنگیدم هیچی تغییر نکرد خدا بدتر کارهام رو خراب کرد
مگه زندگیت تموم شدی که تمومشو جینگیدی
زندگی بیشتریا اینجوریه پراز سختی و...ولی بعضیا میجنگن تلاش میکنن و زیبا میسازنش
اینکه یه نفر ولت کرده رفته دنبال لیاقتش تقصیر خدا نیس که اینکه رفته دلیل نمیشه بشینی گریه کنی و بگب من جنگیدمو نر سیدم و شعاره یکی رفته پی زندگیش داره زندگیشو قشنگ و زیبا میسازه تو نباید بشینی تو فکراون گریه کنی و ارزو مرگ کنی و به بهونه عاشق بودن امیدوارم از حرفام ناراحت نشی ولی من نظرمو گفتم عزیزم

هایدی

Guest
از سال ۹۶ دارم صبر میکنم خسته شدم حوصله حتی ی لحظه صبر کردن هم ندارم
چون فقط با صبر کردن هیچی درست نمیشه?
خودت باید یاعلی بگی زندگیتو تغییر بدی
انگیزه درست کن
آشپزی کن .برو سرکار .پیاده روی .دوست پیدا کن برو باشگاه خیلی کارا هست

Dela

Guest
اينحرفا هم كه پدر و مادرم از من متنفرند حرفاى نوجوناست تو دنيا هيچ كس بيشتر از اونا دوست ندارند

استارتر
استارتر

در جستجوی خوشبختی

Guest
اينحرفا هم كه پدر و مادرم از من متنفرند حرفاى نوجوناست تو دنيا هيچ كس بيشتر از اونا دوست ندارند
مادرم منو از خونه بیرون کرده حالا نمیدونم ب نظرت دوستم داره یا نه داداشم رو فراری داده داداشم از سال ۹۵ خونه نمیاد

استارتر
استارتر

در جستجوی خوشبختی

Guest
مگه زندگیت تموم شدی که تمومشو جینگیدی
زندگی بیشتریا اینجوریه پراز سختی و...ولی بعضیا میجنگن تلاش میکنن و زیبا میسازنش
اینکه یه نفر ولت کرده رفته دنبال لیاقتش تقصیر خدا نیس که اینکه رفته دلیل نمیشه بشینی گریه کنی و بگب من جنگیدمو نر سیدم و شعاره یکی رفته پی زندگیش داره زندگیشو قشنگ و زیبا میسازه تو نباید بشینی تو فکراون گریه کنی و ارزو مرگ کنی و به بهونه عاشق بودن امیدوارم از حرفام ناراحت نشی ولی من نظرمو گفتم عزیزم
اون مردک یکی از مشکلاتم هستم رفتم پیشش که حالم رو خوب کنم دوباره شروع کنم اما نشد توی شرایط من واقعا نیستی بدونی چه جوریم منم حوصله ندارم مشکلاتم رو بگم چون نیاز به کلی جواب و سواله ک ندارم

Parsa

Guest
باور کنید هیچ علاقه ای هیج چیطی نیست ک منو به این دنیا نگه داره هیچ دلخوشی ندارم
مادر و پدرم از من متنفرن
برادرم سال هاس رفته نمیاد خونه
رشته ای ک دوست داشتم درس نمسخونم
هیج دوستی ندارم
خواهری ندارم
یکی هم ک منو با خفت بیرون کرد از زندگیش
چرا نمی میرم چرا عمرم اینقدر ادامه داره
چرا تموم نمیشه
خسته شدم دلم میخواد بمیرم فقط
چرا ازت متنفرن

بالا