خونم بهم رختس حوصله کار ندارم بهم انگیزه بدید

• شروع کننده موضوع خوشبخییی
  • تاریخ شروع

صنم

Guest
یدونه اهنگ باز کن پاشو هر جایی کثیفه تمیز و مرتب کن بعدش یدونه چای دم کن یه دوش بگیر بشین تو خونه تمیز یه چای بخوور خستگیت بره

ساده دل?

Guest
خونه ی بعضیا میری برق میزنه ولی من خونم همیشه یه جاش کثیغه
اشکال نداره آبجی جان خودتو ناراحت نکن کم کم دورو برتو برق بنداز بخاطر خودت هر روز یه جارو برق بنداز که بهت فشار نیاد من خودم همین کارو میکنم و وقتی خونه تمیز باشه آرامش خیلی خوبی دارم روحیه ام کلا عوض میشه

استارتر
استارتر

خوشبخییی

Guest
سلام ?? خوشحالم که تنها نیستم???
سلام عزیزم.دیشب مهمون بودیم تو یه خونه اینقد تمیز بود من تا یه جارو تمیز میکنم یه جاش بهم ریختس دوتا بچه دارم یکیشون ۵سالشه یکیشون ۲۰ماهشه.همش خونه رو بهم میریزن

استارتر
استارتر

خوشبخییی

Guest
اشکال نداره آبجی جان خودتو ناراحت نکن کم کم دورو برتو برق بنداز بخاطر خودت هر روز یه جارو برق بنداز که بهت فشار نیاد من خودم همین کارو میکنم و وقتی خونه تمیز باشه آرامش خیلی خوبی دارم روحیه ام کلا عوض میشه
منم همینطور دیشب یه جا مهمون بودیم وسایل خونه شون برق داشت و وسایل خونه شون قشنگ بود ولی ما اصلا وسایل قشنگ و شیکی نداریم شوهر خسیسم زیاد وسایل نمیخره

استارتر
استارتر

خوشبخییی

Guest
یدونه اهنگ باز کن پاشو هر جایی کثیفه تمیز و مرتب کن بعدش یدونه چای دم کن یه دوش بگیر بشین تو خونه تمیز یه چای بخوور خستگیت بره
نیم ساعت دیگه شوهرم میاد دیگه کارا رو بزلرم برا فردا

دختر جذاب

Guest
سلام عزیزم.دیشب مهمون بودیم تو یه خونه اینقد تمیز بود من تا یه جارو تمیز میکنم یه جاش بهم ریختس دوتا بچه دارم یکیشون ۵سالشه یکیشون ۲۰ماهشه.همش خونه رو بهم میریزن
عزیزم خب مهمانی بوده
ماهم وقتی مهمون میاد خونه برررق میزنه از تمیزی اما وقتایی که خودمون هستیم انگار بمب منفجر شده??????

Bita

Guest
پاشو تميز كن تا نيم ساعت ديگه دم درتون
آي اَم مادرشوهرت?

Bita

Guest
منم همینطور دیشب یه جا مهمون بودیم وسایل خونه شون برق داشت و وسایل خونه شون قشنگ بود ولی ما اصلا وسایل قشنگ و شیکی نداریم شوهر خسیسم زیاد وسایل نمیخره
خب مهموني طبيعيه خونه تميز باشه
من مهموني بگيرم خونه تكوني ميكنم كلا

چشم رنگیم

Guest
ی اهنگ قری خوشگل بزار بعدش ی اب بزار جوش بیاد و جایزه ی خوارکی خوشمزه بزار واسه خودت پاشو کم کم خونتو تمیز کن

Bita

Guest
ی اهنگ قری خوشگل بزار بعدش ی اب بزار جوش بیاد و جایزه ی خوارکی خوشمزه بزار واسه خودت پاشو کم کم خونتو تمیز کن
من تايمر گوشيمو روشن ميكنم انگار اون بهم انگيزه ميده كه مثلا تا يساعت كل خونه رو جارو كمك دستمال و تي بكشم
گاها يساعتم دو ساعت ميشه ولي ديگه بدنم گرم ميشه كارمو ميكنم

چشم رنگیم

Guest
من تايمر گوشيمو روشن ميكنم انگار اون بهم انگيزه ميده كه مثلا تا يساعت كل خونه رو جارو كمك دستمال و تي بكشم
گاها يساعتم دو ساعت ميشه ولي ديگه بدنم گرم ميشه كارمو ميك
پس اینجور ک‌خیلی خوبه ک

بالا