خانما لطفا بیاین نمیدونم چیکار کنم خسته شدم از زندگی

kimia.2165

کاربر جدید
سلام خانما از موقعی که مامانم مرده بابام دیونه شده به من و داداشم گیر میده آخه من و داداشم خیلی به هم وابسته ایم خودم‌تو خونه تو اینستا کار میکنم ولی خب از طرفی داداشمم کمکم میکنه کلی بابام فقط غر و لند میکنه هی گیر بهمون میده داداشم از باشگاه میاد داداشم هس مقایسش میکنه منم که فشار دانشگاه رومه داداشمم داره روانی میشه خودمم همینطور داداشمو بغل میکنم گیر بهم میده میگه نامحرمید نمیدونم چرا دست همو میگیریمم همینطور اگه از بابا شانس آوردید خوشبحالتون

Black

⭐کاربر ویژه⭐
منم کسی بزرگم کرد ک مامانم نبود جلو همه ادا خوبا رو در می‌آورد و منو مقصر میکرد وقتی کسی نبود عذابم میداد و باعث کتک خوردنم میشد خدا ازش نگذره : )که زندگیمو نابود کرد

استارتر
استارتر

kimia.2165

کاربر جدید
میشه یکی آرومم کنه*؟
به درک نیاز دارم لطفا

استارتر
استارتر

kimia.2165

کاربر جدید
منم کسی بزرگم کرد ک مامانم نبود جلو همه ادا خوبا رو در می‌آورد و منو مقصر میکرد وقتی کسی نبود عذابم میداد و باعث کتک خوردنم میشد خدا ازش نگذره : )که زندگیمو نابود کرد
قربونت بشم درکت میکنم خداروشکر من داداشمو دارم ولی خانواده خیلی رو آدم تاثیر میذارن ایشالا یه فردی تو زندگیت پیدا بشه که بتونه تو رو از این منجلاب نجات بده

Black

⭐کاربر ویژه⭐
قربونت بشم درکت میکنم خداروشکر من داداشمو دارم ولی خانواده خیلی رو آدم تاثیر میذارن ایشالا یه فردی تو زندگیت پیدا بشه که بتونه تو رو از این منجلاب نجات بده
نجات داده ولی هنوزم خیلیی دچار حمله عصبی میشم : )

بالا