تلاشتو دوست دارم خنگول من ...

وضعیت
این موضوع قفل شده است

گری

⭐کاربر فعال⭐
یادمه اولین بار که این کاربریتو دیدم ،گفتم این کیه که برای تو کاری کرده و تو براش قلب فرستادی با کاربری ای که همه میدونن تویی ...
هر چند نشونه هایی بود که میگفت تویی با توجه به شناختی که ازت دارم ولی خوب آخه کدوم آدمی برای خودش قلب میذاره 😂و خوب چند روز بعدش مطمئن شدم تویی

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
ولی خوب تو حواست هست که کسی نفهمه این تویی 😁با این کاربریت تا جایی که تونستی نشونه هایی از من گذاشتی و کلی کار کردی ،تا تهش توی اون گروه مشترکمون با کاربری قبلیت خودتو اد کردی و با قبلیت لفت دادی ،خنگول من نیازی به این نبود خودتو اد کنی ،با لینک دعوت عضو میشدی ،بنی بشریم نمیفهمید ولی مرسی از اینکه میخواستی بگی این منم 😁

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
من قبلا بهت گفته بودم دو تا کاربری داشتم و مرسی که تو هم این کار رو کردی در حقم 😂قشنگ داری خودتو رو میکنی غیر مستقیم حتی تو دانشگاه ...

دیروزتو دوست داشتم ...ندیدمت ولی سر کلاس آنلاینمون خودنماییات قشنگ بود 😁خوشحالم که برگشتی به مسیر مشترکمون

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
حتی لذت میبرم تو شبکه های اجتماعی میبینمت که اینقدر رعایت میکنی همه چیز رو و یادم میاد تلاشتو که صمیمی برخورد کنی باهام برخلاف عقایدت ،کاش زودتر این زمانای مسخره بگذره و وقتش برسه ...

تو درست مثل کنکور منی ...سخت و نفس گیر که برای رسیدن به مورد علاقه هام باید تحمل و صبر داشته باشم ...

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا