بیایید ببینید وضعیت مالی ما چطوره ؟شوهرم میگه خیلی خوبه خیلی ها همینم ندارن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پسرم پونزده سالشه مدرسه میره اینجا جوریه که خیلی معتاد و مواد فروش داره میترسم بفرستم سر کار خودمم چندین ماهه افتادم زانوم خیلی درد میکنه اصلا نمیتونم کارام و انجام بدم چه برسه به اینکه کار کنم شوهرم هم اجازه نمیده..دوتا بچه های دیگه هم کوچیکن
باز خوبی مادرشوهر من شوهرمو از ۷ سالگی گذاشته کار کنه هم درس می خونده هم کار میکرده تا ابتدایی خونده بعدش هم که فرستاد شهر دیگه با دامادش کار کنن تو محیط سخت و بد و خونه ی اقوام بوده چندسال بعدش اومدن اون شهر پیش هم

همین مادرها شانس میارن و عزیز میشن حالا بماند بدی های دیگه اش

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
باز خوبی مادرشوهر من شوهرمو از ۷ سالگی گذاشته کار کنه هم درس می خونده هم کار میکرده تا ابتدایی خونده بعدش هم که فرستاد شهر دیگه با دامادش کار کنن تو محیط سخت و بد و خونه ی اقوام بوده چندسال بعدش اومدن اون شهر پیش هم

همین مادرها شانس میارن و عزیز میشن حالا بماند بدی های دیگه اش
عزیزم راست میگی به خدا ولی من میترسم اینجا خیلی مواد فروش و معتاد داره واقعا میترسم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم راست میگی به خدا ولی من میترسم اینجا خیلی مواد فروش و معتاد داره واقعا میترسم
حق داری راجب عواقب و بدی هاش صحبت کن بهش محبت کن دیگه باقیش مونده با خودش دیگه درس می خونه ان شاءالله دکتر بشه یه کمکی بشه برای خودش و خانواده

تابستون کار آسون خواستی بفرست سنش اونقدرم کم نیس

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
البته شوهرم اهل مواد نشده فقط سیگار و قلیون از مجردی حالا نمیگم حتما به خاطر کار هست ولی شرایط و خانواده هم موثره دیگه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حتما تو درس های پسرت کمک کن تشویقش کن بیشتر علاقمندش کن باهاش صحبت کن راجب آینده و درآمدش بگو از ما چیزی بهت نمیرسه متاسفم درس بخون کاره ای شو دعا می کنم دکتر بشه با تن سالم و آرامش در کنارت

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
حتما تو درس های پسرت کمک کن تشویقش کن بیشتر علاقمندش کن باهاش صحبت کن راجب آینده و درآمدش بگو از ما چیزی بهت نمیرسه متاسفم درس بخون کاره ای شو دعا می کنم دکتر بشه با تن سالم و آرامش در کنارت
زنده باشی خواهرم ممنونم 💚

EteI

⭐کاربر فعال⭐
خونمون پایین شهر کوچه پس کوچه پنجاه پول پیش قرض از داداش شوهرم سه تومن کرایه خونه دوتومن برادر شوهرم میگیره به اسم کرایه خونه پنج تومن ماهی دوماهی گوشت مرغ میخوریم سه تا بچه دارم دم عیدی لباس عید نخریدیم براشون چون نداشتیم حرفی بزنم شوهرم میگه خدارو شکر کن خیلی ها همینم ندارن.. همسایه مون کباب درست میکنه بچه کوچیکه جلز بلز میشه همش بو میکشه... وقتی بچه کوچیکه رو باردار بودم وضعمون خوب بود ولی بعد از این که همسرم ضمانت دوستش شد و اون کلی جنس گرفت و پول نداد همه چیز ما پای بدهی های دوست همسرم رفت خونه ماشین وسایل طلا همه چیز چون شوهرم زندان می‌رفت هنوز هم بدهکاره... شما بگین وضعیت مالی خوبی داریم ؟برام سوال شده شاید من زیاده خواهی میکنم 😔
کدوم شهری

بالا