بیاید انگیزه بدمتون ???

• شروع کننده موضوع بور چشم سبز
  • تاریخ شروع

بور چشم سبز

Guest
سلام دوستان من از وزن ۸۸ رسیدم به ۶۵ کیلوگرم?یعنی ۲۳ کیلو کم کردم ?طی یک سال

چند تا راهکار ساده میگم خدمتتون همه توی خونه بتونیم انجام بدیم تجربیات بنده?

شماره یک:هر روز صبح ۳۰ دقیقه الی ۷۰ دقیقه پیاده روی ?
شماره دو: در روز بیشتر از ۳ کف دست نون(سنگک) نمیخوردم?

شماره سه :دمنوش ها فراموش نشه چیزایی که من استفاده کردم(کندر ، بابونه ، چایی سبز ، دارچین ، زنجبیل ، پوست به ، پوست سیب....)

شماره چهار:علم کالری ها رو یاد گرفتم . برنامه کرفس نصب کردم (تاپیک الهه جان رو هنگام بی انگیزگی میخوندم) متشکرم ازش ??✨

و آخری:این گرسنگی های شب ???وای همه میدونیم شب حمله میکنیم ما تپلا و اشتباهه . راه حلم یک فنجان قهوه و شکلات تلخ بود که واقعا کاهش دهنده اشتهاست ☕?

امیدوارم انجام بدین و نتیجه ببینید رفقا ??

صنم

Guest
سلام دوستان من از وزن ۸۸ رسیدم به ۶۵ کیلوگرم?یعنی ۲۳ کیلو کم کردم ?طی یک سال

چند تا راهکار ساده میگم خدمتتون همه توی خونه بتونیم انجام بدیم تجربیات بنده?

شماره یک:هر روز صبح ۳۰ دقیقه الی ۷۰ دقیقه پیاده روی ?
شماره دو: در روز بیشتر از ۳ کف دست نون(سنگک) نمیخوردم?

شماره سه :دمنوش ها فراموش نشه چیزایی که من استفاده کردم(کندر ، بابونه ، چایی سبز ، دارچین ، زنجبیل ، پوست به ، پوست سیب....)

شماره چهار:علم کالری ها رو یاد گرفتم . برنامه کرفس نصب کردم (تاپیک الهه جان رو هنگام بی انگیزگی میخوندم) متشکرم ازش ??✨

و آخری:این گرسنگی های شب ???وای همه میدونیم شب حمله میکنیم ما تپلا و اشتباهه . راه حلم یک فنجان قهوه و شکلات تلخ بود که واقعا کاهش دهنده اشتهاست ☕?

امیدوارم انجام بدین و نتیجه ببینید رفقا ??
مرسی عزیزم خیلی عااالی بود منم با این کارا بخصووص کم کردن نون و برنج و حذف شیرینی و نوشابه و سس
توی دو ماه از ۷۵ کیلو شدم ۷۰ الان وزن دقیقمو نمیدونم چون به خاطر کرونا خیلی لاغر کردم یکم بدنم تقویت بشه بااز شروع میکنم منم الان ضعف میکنم مجبورم به خوردن???

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
سوالی داشتین بگین حتما رفقا

مامان اروین

Guest
??? چ عالی آفرین.... من 10 کیلو از 7 شهریور تا حالا کم کردم. ولی رو 69 کیلو استپ کردم... ورزش هم نمیکنم???.دیروز هم ی ظرف سیب زمینی سرخ شده خوردم???.

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
مرسی عزیزم خیلی عااالی بود منم با این کارا بخصووص کم کردن نون و برنج و حذف شیرینی و نوشابه و سس
توی دو ماه از ۷۵ کیلو شدم ۷۰ الان وزن دقیقمو نمیدونم چون به خاطر کرونا خیلی لاغر کردم یکم بدنم تقویت بشه بااز شروع میکنم منم الان ضعف میکنم مجبورم به خوردن???
عالی هستی حرف نداری That's my girl???????????

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
??? چ عالی آفرین.... من 10 کیلو از 7 شهریور تا حالا کم کردم. ولی رو 69 کیلو استپ کردم... ورزش هم نمیکنم???.دیروز هم ی ظرف سیب زمینی سرخ شده خوردم???.
من رژیم شوک به بدن رو میگرفتم البته به روش بدن خودم ?توضیحش اینجوریه که روز اول: برنج نون اینا توپ میخوردم ، روز دوم : اینا رو حذف میکردم ،فقط کم تخمه، بیسکوییت ترد قهوه میخوردم ، روز سوم :همان رژیمم رو میگرفتم ، روز چهارم ، کاهش ۲۰۰ گرمی داشتم معنیش این بود که از استپ وزنی خارج شدم ?????

مامان اروین

Guest
من رژیم شوک به بدن رو میگرفتم البته به روش بدن خودم ?توضیحش اینجوریه که روز اول: برنج نون اینا توپ میخوردم ، روز دوم : اینا رو حذف میکردم ،فقط کم تخمه، بیسکوییت ترد قهوه میخوردم ، روز سوم :همان رژیمم رو میگرفتم ، روز چهارم ، کاهش ۲۰۰ گرمی داشتم معنیش این بود که از استپ وزنی خارج شدم ?????
یعنی منم شوک بدم؟ البته من دکتر میرم گفت فعلا با همین فرمون پیش برو درست میشه?. بعد با واتساپ هم چت میکنه نمیتونم تمام مشکلاتمو تایپ کنم???. میترسم اسکرینم اینستایی شه??

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
بگو من این شکم لامصب رو چکار کنم?
روغن نارگیل بخر? از عطاری ، به طرف بالا شبا ماساژ بده تاکید میکنم مژده جون به جهت بالا ، به طرف پایین ماساژ بدی پوستت میوفته جیگر ، اینم خوبه . دمنوش کندر چربی شکمی کم میکنه ، برنج هم کم کن موفق باشی باربی ???

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
یعنی منم شوک بدم؟ البته من دکتر میرم گفت فعلا با همین فرمون پیش برو درست میشه?. بعد با واتساپ هم چت میکنه نمیتونم تمام مشکلاتمو تایپ کنم???. میترسم اسکرینم اینستایی شه??
?? من اینجوری شوک دادم تا کاهش داشته باشم مثلا قفل بودم روی ۶۸ چند هفته بعد ۲۰۰ گرم کاهش پیدا کردم بعد رژیم

مژده

Guest
روغن نارگیل بخر? از عطاری ، به طرف بالا شبا ماساژ بده تاکید میکنم مژده جون به جهت بالا ، به طرف پایین ماساژ بدی پوستت میوفته جیگر ، اینم خوبه . دمنوش کندر چربی شکمی کم میکنه ، برنج هم کم کن موفق باشی باربی ???
مرسی عزیزم حتما اینبار که رفتم بیرون میگیرم :love:

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
برای اب کردن شکم غیر از دراز و نشست چه ورزشایی هست که انجام بدیم؟
۱:پا صاف ایستاده و خوابیده ۲:پا جمع ایستاده و خوابیده عالیه خودم برای زیر شکم انجام دادم البته بیست تا راست میرفتم پام رو نمیذاشتم زمین میرفتم برای بیست تای چپ
اگر اولته سخته ، ستون دیوار خانه رو بگیر زانوهاتو تک به تک جمع کن داخل شکمت بیار بالا ، پات میره داخل شکمت عالیه

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
سر رسید هم خیلی موثره(یا دفترچه) مثلا من ۱۳ آذر از صبح هر چی خوردم رو یادداشت کردم یا
وقتی مینویسیم چقدر خوردیم دیگه پشیمون میشیم به ادامه خوردن ??✨

بالا