بچه ها بیایید فال تک نیت رایگان بگیرید

• شروع کننده موضوع مهرانه عسلی :)
  • تاریخ شروع

_ساغر

Guest
همه چیزی که به من گفت خداییش بدون دروغ راست بوده....برای چی پشیمون شدی ؟؟اگه فکر کنی به حرفاش اگه اتفاقای بعد شکه افتاد فکر کنی میبینی همهه چیزو گفته راست گفته
تا الان که هرچی گفته برای من اتفاق افتاده پس الکی نیست
مهرانه جان من بهت ی موضوعی رو میگم خب من از کسی ک درس جادوگری رو در پاکستان خونده و موثقه پرسیدم گفت ما جن ها رو مجبور میکنیم ک بلاها رو برن سر طرف بیارن ک اره این اتفاق افتاده مثلا هندی ها بت هاشون صدا میده جواب میده میگ چ اتفاقی برات میافته ک کار شیطانه ?گفت فکر کردی شیطان فقط وسوسه میکنه ن ادم ها رو ب این گمراهی ها مییره یعنی اتفاقات رو شیطان همراهی میکنه بیفتن تا اعتقادات خراب بشه وقتی تو میگی کسی غیب داره داری از اسلام خارج میشی چون کسی جز خدا غیب نداره و این همراهی ساحر و شیطانه و جنه ک این کارها رو میکنه
بعد گفت کسایی اینکارو میکنن کارهای خیلی کثیفی میکنن مثلا قران رو میبرن تو دسشویی میزازن کارهای وحشتناک ک نمیتونم بگم
با این افراد هم صحبتی نکن من کردم و اشتباه کردم بدبختی وارد زندگیم کردن

استارتر
استارتر

مهرانه عسلی :)

Guest
مهرانه جان من بهت ی موضوعی رو میگم خب من از کسی ک درس جادوگری رو در پاکستان خونده و موثقه پرسیدم گفت ما جن ها رو مجبور میکنیم ک بلاها رو برن سر طرف بیارن ک اره این اتفاق افتاده مثلا هندی ها بت هاشون صدا میده جواب میده میگ چ اتفاقی برات میافته ک کار شیطانه ?گفت فکر کردی شیطان فقط وسوسه میکنه ن ادم ها رو ب این گمراهی ها مییره یعنی اتفاقات رو شیطان همراهی میکنه بیفتن تا اعتقادات خراب بشه وقتی تو میگی کسی غیب داره داری از اسلام خارج میشی چون کسی جز خدا غیب نداره و این همراهی ساحر و شیطانه و جنه ک این کارها رو میکنه
بعد گفت کسایی اینکارو میکنن کارهای خیلی کثیفی میکنن مثلا قران رو میبرن تو دسشویی میزازن کارهای وحشتناک ک نمیتونم بگم
با این افراد هم صحبتی نکن من کردم و اشتباه کردم بدبختی وارد زندگیم کردن
این فال فقط تاروته چیزی نیستش که قرانو اینا چیه
جادوگری با فال از زمین تا اسمون فرق داره
منم عین تو از دعا جادو اینا میترسم

ماهیه دخت

Guest
کمتر دروغ بگوووو من پیشش گرفتم رایگانه حالا کار به کامل بودنشو ندارم چون طرف داره کااار میکنه ولی تا دوهفته اینده رو میگه من هر اتفاقی داره میافته تنم مور مور میشه
ببخشید میدونم خیلی زیاده خواهیه ولی من انیستا ندارم فقط و فقط ازت میخوام تک نیت بگیره که مامانم چجوری اجازه میده منو عشقم باهم باشیم ؟
هر اطلاعاتی بخوای بهت می م بهش بگی
بخدا محدودم نه پول کارتم میتونم استفاده کنم نه هیچی گوشیمم چک میکنه?یواشکی میام همه چیزامو محدود کرده

استارتر
استارتر

مهرانه عسلی :)

Guest
ببخشید میدونم خیلی زیاده خواهیه ولی من انیستا ندارم فقط و فقط ازت میخوام تک نیت بگیره که مامانم چجوری اجازه میده منو عشقم باهم باشیم ؟
هر اطلاعاتی بخوای بهت می م بهش بگی
بخدا محدودم نه پول کارتم میتونم استفاده کنم نه هیچی گوشیمم چک میکنه?یواشکی میام همه چیزامو محدود کرده
بهت درخواست دادم قبول کن بهت رمزمو بدم برو خودت پیامبده

عرب

Guest
این اشخاص ازیسری جن وشیاطین استفاده میکنن وازآینده میگن.فال وتک نیت گرفتن یعنی شمااین شیاطین راواردزندگی خودکردین ومعلوم نیست چه مشکلاتی براتون پیش بیارن

leyla

کاربر جدید
کاملا رایگانه فالش و اینکه تا دوهفته اینده رو بهتون میگه ...
به من گفتش مشکل داری نترس مشکلاتت حل میشه دارم برات استرس اضطراب میبینم دقیقا اینم بود و داره حل میشه ...
به من گفت که دارم برات پیشنهاد خوب میبینم که همین چندروز پیش برام پیشنهاد خوب اومد ...به من گفت احتیاط کن ....سریه موضوعی دعوا کرده بودیم با یکی نزدیک بود یک کارایی کنم که نباید میکردم ...و خییلییی چیزای دیگه گفت بهم ...
فال کاملااا رایگانه هیچ پولی از شما نمیگیره خییلییی تعجب اورم میگه بهتون ...
کلا کارش عالیه فقط توی اینستا جواب میده برید دایرکتش پیام بدیدجواب میده ....بازم میگم راااایگااااانهههه بازنیایید نگید پولی نباشه ....نه نیست نترسید رایگانه ولی واقعیت داره منکه تنم مور مور شده چند روز ...
پیچشم
@fal-tarot-72
میشه دوباره پیجشو بزارید شاید اسمشو عوض کرده باشه چون چند تا پیج میاره وقتی سرچ میکنم تو اینستا لطفا جواب بدید

leyla

کاربر جدید
میشه لطفا دوباره پیجشو بزارید اخه وقتی سرچ میکنم چند تا پیج میاره لطفا جوا بدید خیلی نیاز دارم

بالا