بچه ها بگم من و همسرم بعد عقد همو دیدیم باور میکنین

• شروع کننده موضوع Tuoska
  • تاریخ شروع

Tuoska

Guest
منو همسرم بعد اینکه عقد کردیم محرم شدیم فردای اونروز همو دیدیم برای اولین بار و با هم حرف زدیم دوتا مون به زور خانواده ها ازدواج کردیم ولی الان دیوانه وار همو دوست داریم
شوهرم یه آدم جهان گرد بود بیشتر کشواری دنیارو رفته یه بچه قرتی بود
ولی من یه دختر مذهبی که صاف میرفت مدرسه سربه زیرم میومد خونه دوم راهنمایی بودم شوهرمم ۲۸ سالش بود یهو به خودم اومدم دیدم دیگه نامزدم

پاندا تپولی

Guest
وای چه باحال مثل این رمانا?
اختلاف سنیتون ولی زیاد بوده
خوشبخت بشید?

استارتر
استارتر

Tuoska

Guest
چه عجیب?
مرز های ازدواج سنتی رو جا به جا کردین که گلم?
انشاالله همیشه همین جوری عاشق باشین???
ما اینیم دیگه جالب اینجاست من هیچ چیز درباره رابطه نمیدونستم یه سوتی بد تو نامزدی دادم که باعث شد همسرم تو سن ۱۸ سالگی عروس کنه یعنی دوسال زن و شوهر شرعی و قانونی کنار هم میخوابیدیم ولی شوهرم به من دست نزد تا تولد ۱۸ سالگی یه پا آغا بود برای خودش

دختر جذاب

Guest
ما اینیم دیگه جالب اینجاست من هیچ چیز درباره رابطه نمیدونستم یه سوتی بد تو نامزدی دادم که باعث شد همسرم تو سن ۱۸ سالگی عروس کنه یعنی دوسال زن و شوهر شرعی و قانونی کنار هم میخوابیدیم ولی شوهرم به من دست نزد تا تولد ۱۸ سالگی یه پا آغا بود برای خودش
ماشاالله عزیزم ???????????
همیشه خوشبخت باشین
عشقتون همیشگی و پایدار?

اشی_مشی

Guest
چه جالب ولی برا الان عجیبه قدیما اینجور ازدواجا زیاد بود و عادی

بالا