باپدرشوهرم اومدیم پارک 👴🏻👩🏻

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیشب رفتم پدرشوهرم رو کمک کردم بهتر بشه بهتره بعد دیشب می گفت همش خونه ام خیلی وقته نرفتم پارک و.. یه چیزهایی گفت منم به همسرم گفتم نشد بریم گفتم خودم می برم با خواهرشوهرم هماهنگ کردم بهش بگه

رفتم جلو درشون زنگ زدم آژانس با هم اومدیم دور زد نشستیم صحبت کردیم گفتم میخوای پاشو اینجا دور بزن کلی راه رفت بهتره

برگشتنی هم زنگ می زنم آژانس می برم جلو درشون بعد خودم میام خونمون

صحبت کردیم گفت یکم حالم بهتر بشه پیاده میرم پارک نزدیک

(گفتم ببرم روحیه اش بهتر بشه روحیه تاثیرداره رو درمان و اینکه دلم سوخت چون میگفت ماه هاست پارک نرفتم بیرونم خیلی کم در حد جلو در و مهمونی)

آخرین ویرایش:

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
دیشب رفتم پدرشوهرم رو کمک کردم بهتر بشه بهتره بعد دیشب می گفت همش خونه ام خیلی وقته نرفتم پارک و.. یه چیزهایی گفت منم به همسرم گفتم نشد بریم گفتم خودم می برم با خواهرشوهرم هماهنگ کردم بهش بگه

رفتم جلو درشون زنگ زدم آژانس با هم اومدیم دور زد نشستیم صحبت کردیم گفتم میخوای پاشو اینجا دور بزن دو دور ، دور زد

برگشتنی هم زنگ می زنم آژانس می بریم جلو درشون بعد خودم میام خونمون

صحبت کردیم گفت یکم حالم بهتر بشه پیاده میرم پارک نزدیک

(گفتم ببرم روحیه اش بهتر بشه روحیه تاثیرداره رو درمان و اینکه دلم سوخت چون میگفت ماه هاست پارک نرفتم بیرونم خیلی کم در حد جلو در و مهمونی)
خدا به هم حفظتون کنه و چه خوبه که عروسی به عاقلی شما داره😍😍

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خوبه خوش بگذره پس مادر شوهرت چی اونو دست بسر کردین
مرسی آخه مادرشوهرم خودش همه جا میره این بنده خدا گفتم که وضعیتش چی بود ولی خب با خواهرشوهرم که هماهنگ کردم گفتم میخوای تو هم بیا هرکی میخواد بیاد ماشین جا هست دیگه ، نیومدن گفت من میرم حموم وگرنه می یومدم

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مرسی آخه مادرشوهرم خودش همه جا میره این بنده خدا گفتم که وضعیتش چی بود ولی خب با خواهرشوهرم که هماهنگ کردم گفتم میخوای تو هم بیا هرکی میخواد بیاد ماشین جا هست دیگه ، نیومدن گفت من میرم حموم وگرنه می یومدم
آها خوب کاری کردی

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
قبلا یه مدت قهر کردم نرفتم خیلی کم رفتم

ولی در کل رفت و آمد کم خوبه

دلم سوخت رفتم
همین که توبه کردی خودش خوبه
به قول خدا کسی که بازگردد و ایمان بیاورد و اعمال صالح انجام دهد گناهانش به حسنات تبدیل میشود خداوند امرزنده مهربان است

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همین که توبه کردی خودش خوبه
به قول خدا کسی که بازگردد و ایمان بیاورد و اعمال صالح انجام دهد گناهانش به حسنات تبدیل میشود خداوند امرزنده مهربان است
چه با حال گفتی اولین باره می بینم کسی از این دید نگاه کنه

عزیزم ناراحتم میکردن به خاطر اون 😂

بالا