این برنامه رو کیا باهاش خاطره دارن 😍

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
با تهیه کننده برنامه تخت گاز به مشکل خورد از ۲۰۱۴ توی شبکه دیگه ای سه تاشون کار کردن توی قالب برنامه گرند تور، اما ۱ ماه پیش بود جرمی کلارکسون (قد بلنده،) علیه ملکه انگلیس استوری گذاشت خیلی‌ هم تند صحبت کرد، گفتن برنامه باید کلا حذف بشه، برای همینم خداحافظی کردن برای همیشه ☹️

بهار طلوع🌼

⭐کاربر برتر⭐
جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمزمی، اتفاقا سال ۲۰۱۳ خواستن از عراق وارد ایران بشن از طرف قصر شیرین ولی اجازه ورود ندادن بهشون،
آخی🥲🤣♥️
پسرخالم بیشتر بازی می کرد

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
من هنوزم بیکار بشم میبینم 😂 چند وقت پیش دوباره یه سه چهار قسمت جدید داشتن
این حرف رو استوری کرده بود،
IMG_۲۰۲۴۰۱۰۲_۲۰۱۸۰۳.jpg

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
کدوم شبکه میداد؟
از ایران شبکه مستند،
اما اصلی و بازم دوبله فارسی شده،‌ بصورت زنده، از بی بی سی فارسی، از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۴ تخت گاز رو کار کردن، بعد که با تهیه کننده برنامه‌ به مشکل خوردن خودشون ۳ تایی برنامه گرند تور رو درست کردن،

این برنامه فقط درباره ماشین بود
این سه تا مجری، برنامشون پربیننده ترین برنامه شد، حتی از فینال جام جهانی هم بیشتر، چون در قالب طنز و به چالش کشیدن ماشین های مختلف، سفر به نقاط مختلف جهان رو هم داشتن،

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
قد بلنده وسطی، جرمی کلارکسون، سمت راستی جیمزمی، و سمت چپی ریچارد هموند،
بهت پیشنهاد میکنم بزنی گوگل، برنامه تخت گاز قسمت خاورمیانه، ۳ قسمت داره، خیلی هم قشنگه، حتما ببینش، ولی وقتیکه کار نداری، پشیمون نمیشی

Choi mary

مدیر
از ایران شبکه مستند،
اما اصلی و بازم دوبله فارسی شده،‌ بصورت زنده، از بی بی سی فارسی، از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۴ تخت گاز رو کار کردن، بعد که با تهیه کننده برنامه‌ به مشکل خوردن خودشون ۳ تایی برنامه گرند تور رو درست کردن،

این برنامه فقط درباره ماشین بود
این سه تا مجری، برنامشون پربیننده ترین برنامه شد، حتی از فینال جام جهانی هم بیشتر، چون در قالب طنز و به چالش کشیدن ماشین های مختلف، سفر به نقاط مختلف جهان رو هم داشتن،
آهان میگم من شبکه مستند نمی بینم یه لحظه شبکه عوض کردی برنامه ای چشمم رو بگیره نمیگم ولی خودم کلا برنامه هاش رو دنبال نمی کنم

ماهواره هم نداريم

Choi mary

مدیر
قد بلنده وسطی، جرمی کلارکسون، سمت راستی جیمزمی، و سمت چپی ریچارد هموند،
بهت پیشنهاد میکنم بزنی گوگل، برنامه تخت گاز قسمت خاورمیانه، ۳ قسمت داره، خیلی هم قشنگه، حتما ببینش، ولی وقتیکه کار نداری، پشیمون نمیشی
باشه میزارم توی ایست برنامه هایی که باید ببینم

بالا