اونقدر دلم شکسته?

• شروع کننده موضوع sahel.h
  • تاریخ شروع

sahel.h

Guest
درسم خوب بود از اتاق عمل دراومده بودم چون پدرم ذهنیتش قدیمی بود نزاشت دانشگاه برم و به زور شوهرم داد الانم باردارم دکتر میرم که خداردشکر دکتر های الانم پولکی شدن و قاطی کردن تا حالا ۴ تا دکتر عوض کردم یه چیزیم بهشون بگی زود میگن تو دکتر هستی?ماه سومم ولی تا حالا ۶ بار سونوگرافی رفتم میگم خانم دکتر ضرر نکنه میگه اونموقع من نمیدونستم بلد نبود تو دیگه دکتر بودی من نه اصلا توجه نمیکنن شوهرم میگه دیگه نرو چون واقعا دکتر درست حسابی وجود نداره کلا درسته دکتر نیستم ولی منم اطلاع دارم از یه چیزایی

آنیا

Guest
چرا ۶بار
یبار برای قلب
یبار برای ان تی
بعدم۱۸هفته برو آنومالی

استارتر
استارتر

sahel.h

Guest
چرا ۶بار
یبار برای قلب
یبار برای ان تی
بعدم۱۸هفته برو آنومالی
ن تو هفته ۵ چون لکه بینی داشتم رفتم تو هفته ۸ برای قلب رفتم تو ۹ هفته افتادم خونریزی رفتم دکتر گفته یه هفته بعد هم برو تو ۱۰ هفته رفتم الانم خودشم تو ۱۱ هفته سونو کرد چند روز بعد هم میخوام برم غربالگری ??

آنیا

Guest
ن تو هفته ۵ چون لکه بینی داشتم رفتم تو هفته ۸ برای قلب رفتم تو ۹ هفته افتادم خونریزی رفتم دکتر گفته یه هفته بعد هم برو تو ۱۰ هفته رفتم الانم خودشم تو ۱۱ هفته سونو کرد چند روز بعد هم میخوام برم غربالگری ??
خیلی زیاد رفتی عیبی نداره از این به بعد زیاد نرو چون خیلی ضرر داره

دختری از اعماق جهنم?

Guest
افسوس خیلی سخته...

منصوره موسوی

Guest
با سلام خدمت دوست عزیزم گذشته ها گذشته خودتو ناراحت نکن توکلت به خدا باشه انشاءالله که بچه سالم بدنیا میاری ببینم دوست خوبم اگر شوهرت مخالف ادامه تحصیلت نیست ادامه تحصیل بده تا بتوانی بری سر کار و از در آمد ت برای خودت هر چی که دوست داری بخر البته این که گفتم نظر منه باز هرچی که خودت صلاح میدونی

استارتر
استارتر

sahel.h

Guest
با سلام خدمت دوست عزیزم گذشته ها گذشته خودتو ناراحت نکن توکلت به خدا باشه انشاءالله که بچه سالم بدنیا میاری ببینم دوست خوبم اگر شوهرت مخالف ادامه تحصیلت نیست ادامه تحصیل بده تا بتوانی بری سر کار و از در آمد ت برای خودت هر چی که دوست داری بخر البته این که گفتم نظر منه باز هرچی که خودت صلاح میدونی
شوهرمم میگه فقط میتونی غیر حضوری شرکت کنی دوستم دیگه ذوق و شوقی ندارم وقتی پدرم منو فروخت چه انتظاری از غریبه داشته باشم

بالا