از چند سالگی باید بریم معاینه سینه؟

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

صنم

Guest
از ۲۰ تا ۳۰ سال چند سال یبار مثلا ۳ سال یبار ولی فکر کنم از ۴۰ یا ۴۵ سالگی منظم هر ۶ ماه یبار باید رفت

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
خودت معاینه کن خودتم میتونی
آخه تو سینه کلی بافت هست آدم نمیتونه تشخیص بده که ☹️ مگه اینکه مثل مامانم خیلی ضایع باشه .دکتره گفت چرا انقدر دیر اومدی کوچیک بود میومدی گفتم آخه علائم و درد نداشت که ?اونم دست زده بود دیده بود یه بافت خیلی سفتی هست اومدیم دکتر

صنم

Guest
آخه تو سینه کلی بافت هست آدم نمیتونه تشخیص بده که ☹️ مگه اینکه مثل مامانم خیلی ضایع باشه .دکتره گفت چرا انقدر دیر اومدی کوچیک بود میومدی گفتم آخه علائم و درد نداشت که ?اونم دست زده بود دیده بود یه بافت خیلی سفتی هست اومدیم دکتر
چرا میتونه هر چیزی که زیر دستش غیر طبیعی به نظر میرسه و بافت سفتی داره از زیر بغل تا روی سینه باید معاینه بشه . سینه ترشحات نداشته باشه . رنگ غیر طبیعی جوش غیر طبیعی زخم غیر طبیعی نداشته باشه زبر دستت بافت سفت نیاد

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
چرا میتونه هر چیزی که زیر دستش غیر طبیعی به نظر میرسه و بافت سفتی داره از زیر بغل تا روی سینه باید معاینه بشه . سینه ترشحات نداشته باشه . رنگ غیر طبیعی جوش غیر طبیعی زخم غیر طبیعی نداشته باشه زبر دستت بافت سفت نیاد
آها پس بیشتر از زیر بغل مشخص میکنه؟

مامان اروین

Guest
چک ش رو خودت تو خونه هر ماه باید داشته باشه چیز مشکوک دیدی بری دکتز.
ماموگرافی از 50 ب بعد

nili

Guest
آره منم شنیدم که تو حموم خودتون آروم دستتون رو بذارید و فشار بدید نقطه نقطه چک کنید که توده سفتی نباشه

بالا