از قابلیت های احساسیتون بگید

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خدا اگه این قابلیت کراش زدن رو رو ادما نمیزاشت خیلی بهتر بود🤦🏼‍♀️
خیلی حس رومخیه کراش زدن موافق،؟
خودشم مثلا روی فلان بازیگر ، فلان فوتبالیست فلان خواننده
واقعا ادم فک میکنه دیونست وقتی که میشینی روی عکس هاش ویدیو هاش ادیت میزنی میزاری پیجت
در صورتی که اون اصلا نمیدونه وجود داری
و همین اینکار ها بدون منت انجام میشه

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
مثلا من میتونم یه هفته به خاطر یکی که اصلا بهم مربوط نیست استرس بکشم و یا گریه کنم که کجاست و داره چیکار میکنه
یا مثلا میتونم دو ساعت انیمیشنی که واسه بچه دو ساله هاست رو نگاه کنم تا به تیتراژی که خواننده مورد علاقم خوندتش برسم
یا مثلا میتونم ساعت ها رو یه فنآرت وقت بزارم و در اخر هم از انجام اون فنآرت پشیمون شم
من میتونم زیر ۲۴ ساعت تمام اطلاعات خونوادگی یه نفرو درارم😁😁😃😂😂

یا اینکه میتونم به یه نفر اینقدر فکر کنم و اینقدر پیش چشمم از بدیای خیالیش تعریف کنم هر چند اگه اون بنده خدا رو ندیده باشم و اونم اصلا منو نشناسه که هر روز بخوام فحشش بدم

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
و حتی جالبش اینجاس که میتونم تا صبح اینجا ارسال بنویسم و میدونم هیچکسی نخواهد بیاد اینجا و همه نوشته هامو با دقت بخونه
منم خمینم تو اینیستا میدونم نمیخونه طرفا ولی اینقدر بچه پرروییم که بازم زیر استوریاش ریپلای میکنم

ولی یه بار خیلی خوب بود به ایمیل پروفسور سمیعی پیام دادم و جوابمو داد😂😂

پیشی کوچولو:)

⭐کاربر برتر⭐
میتونم به یه چیز کوچیک مثل بچه ها ذوق کنم و برای یه موضوع بی اهمیت ساعت ها گریه کنم از اورثینک ام نگم برات که دلم خونه

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من میتونم هر وقت که بخواهم گریه کنم حتی اگه حالم خوب باشه😥
یا میتوننم اینقدر فکر کنم که تا 4صبح بیدار بمونم

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میتونم سالها باکسی باشم درعرض، کمترازصدم ثانیه ازکل زندگیم حذفش کنم وراهی برا دوباره برگشنش نزارم

میتونم هرررر اخلاق گندیو تحمل کنم جز موارد تحمیلی وحرافی

خدااااروشکر آخری+میتونم عصبی نشم همین باعث عصبی شدن اطرافیانم بشه از این همه ریلکسی یا بقول خودشون آدم حساب نکردنشون

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مثلا من میتونم یه هفته به خاطر یکی که اصلا بهم مربوط نیست استرس بکشم و یا گریه کنم که کجاست و داره چیکار میکنه
یا مثلا میتونم دو ساعت انیمیشنی که واسه بچه دو ساله هاست رو نگاه کنم تا به تیتراژی که خواننده مورد علاقم خوندتش برسم
یا مثلا میتونم ساعت ها رو یه فنآرت وقت بزارم و در اخر هم از انجام اون فنآرت پشیمون شم
دقیقا
مثل اب و هوای بهاری می تونم در هر ثانیه تغییر موضع بدم😍😍

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
خدا همتونو شفا بده 😂
ایشالا اولین نفرم منو خدایی دارم زجر میکشم خدانکنه پیگیر یه نفر شم راحت میتونم زندگیشو درارم
یا اینکه الان دارم فشار و استرس روانی رو میخورم سر یه نفر دیگه که اصلا از نزدیک ندیدمشو اونم منو ندیده ولی انگار دشمن خونیمه همش تو تنهایی به این فکر میکنم که انگار دارم میزنمش،😂😂😑

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ایشالا اولین نفرم منو خدایی دارم زجر میکشم خدانکنه پیگیر یه نفر شم راحت میتونم زندگیشو درارم
یا اینکه الان دارم فشار و استرس روانی رو میخورم سر یه نفر دیگه که اصلا از نزدیک ندیدمشو اونم منو ندیده ولی انگار دشمن خونیمه همش تو تنهایی به این فکر میکنم که انگار دارم میزنمش،😂😂😑
تو رو نگفتم فکرکردم شوخی می کنی که 😂

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تلاش کن خوب میشی مورد اول زیادی کنجکاوی خوب نیس مورد دوم حرصتو اینجوری خالی می کنی استرستو کنترل کن یه جوری

بالا