اخه یعنی چی وقتی یه مرد خیانت می کنه

سفید_برفی

کاربر جدید
اون زن دوم هم زندگی زن اول رو گرفته دیگه بیان بهش آفرین بگن؟ بعدشم دوره قاجار که نیست چندهمسری رو جوری وضع کردند مرد اگه نتونه نیازها مالی همسرانش رو تامین بکنه ازش شاکی بشن
من گفتم چیزی نگن ؟ می‌گم اینجوریه که فقط زن و مقصر می‌دونن مرد و اصلا کاری ندارن اگه قراره گیر بدن به ۲تاشون گیر بدن مقصر اصلی اون مرده که به زنش خیانت کرده ی زن غریبه وظیفه‌ای نداره بیاد وفادار باشه به زندگیه زن اول ی آقای دیگه مقصر اصلی مرده ولی همه میرن به زن دوم میگن تو مقصری جامعه ما اینه

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
من گفتم چیزی نگن ؟ می‌گم اینجوریه که فقط زن و مقصر می‌دونن مرد و اصلا کاری ندارن اگه قراره گیر بدن به ۲تاشون گیر بدن مقصر اصلی اون مرده که به زنش خیانت کرده ی زن غریبه وظیفه‌ای نداره بیاد وفادار باشه به زندگیه زن اول ی آقای دیگه مقصر اصلی مرده ولی همه میرن به زن دوم میگن تو مقصری جامعه ما اینه
خیانت و تن فروشی زنان رو میشه با فقر اکثریتشون توجیه کرد ولی بله مردا همشون از رو هوس راضی ان

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
بدترین دشمنِ زنان ؛ زنان هستند .

تو زشتی _ تو کافی نیستی _ مشکل از توا_ نه همسرت_حتما اقدامی کردی همسرت رفت . . .

در صورتی که خود شخص ناسزاگو و بددهان دارای قلب تیره و ادب پایینی هست
حالا کی گفته مردا متحدن و پشت همدیگه؟ تو محل کار زیرآبی هم رو میزنند در طول تاریخ برای جاه طلبی هاشون سر همدیگه رو بریدن

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
مشکل ها هم باعث خیانت میشه
و مردیکه بی دلیل اینکارو میکنه شاید اختلال شخصیت داره
در واقع مشکلات نباید باعث خیانت بشه
افرادی که نمیتونن به درستی مشکلات خودشونو حل کنن معمولاً بدترین و اشتباه ترین روش رو انتخاب میکنن
مثل خیانت و ...
اما اگه ریشه ای به این جریان نگاه کنیم
خیانت ریشه در ذات افراد داره
خانمای زیادی هستن که با وجود زندگی پر تنش و همسر بد هرگز نمیتونن به خیانت فکر کنن ، بابت حیا و نجابت درونی
درحالی که یه فرد تنوع طلب اگه زندگیش بهشت هم باشه بار هم خیانت خواهد کرد

بله فردی که معتاده به خیانت و هوس بازی بیماره ، ممکنه اختلال شخصیت داشته باشه

آخرین ویرایش:

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
در واقع مشکلات نباید باعث خیانت بشه
افرادی که نمیتونن به درستی مشکلات خودشونو حل کنن معمولاً بدترین و اشتباه ترین روش رو انتخاب میکنن
مثل خیانت و ...
اما اگه ریشه ای به این جریان نگاه کنیم
خیانت ریشه در ذات افراد داره
خانمای زیادی هستن که با وجود زندگی پر تنش و همسر بد هرگز نمیتونن به خیانت فکر کنن ، بابت حیا و نجابت درونی
درحالی که یه فرد تنوع طلب اگه زندگیش بهشت هم باشه بار هم خیانت خواهد کرد

بله فردی که معتاده به خیانت و هوس بازی بیماره ، ممکنه اختلال شخصیت داشته باشه
اگه بخوام تخصصی نگاه کنم
بعضی جوری مشکل و اختلال دارن که حیا هم مانع نمیشه

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
دقیقاً
موافقم باهات
بیمارن واقعاً و دست خودشون نیست
ذاتا و ژنتیکی مشکل دارن
نه نمیشه اسمشو گذاشت بیماری
گاها کسی اختلال نداره اما یک مشکل باعث میشه طرحواره های قدیمی دوران بچگی و بلوغ هم بیاد پیش هم و باعث بشه گند بزنه به تعهدش

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
نه نمیشه اسمشو گذاشت بیماری
گاها کسی اختلال نداره اما یک مشکل باعث میشه طرحواره های قدیمی دوران بچگی و بلوغ هم بیاد پیش هم و باعث بشه گند بزنه به تعهدش
متوجه شدم عزیزم ، مرسی از توضیحاتت ، درسته کاملا ❤️❤️👌🏻

Choi mary

مدیر
میگن بهش که شاید تو محبت نمی کنی بهش محبت کنه تقصیر خودته
یکی نیست بگه واقعا با این دلایل خیانت را توجیه کردن اشتباهه
مخصوصا اینکه یه خانم هم این حرف را می زنه
به نظر من مردی که خیانت می کنه باید دو نصفش کرد نصفش را زد اول شهر نصفش را اخر شهر درس عبرت همگان
خیانت هیچ توجیهی نداره چه از آقا و چه خانم

• عاشقتم
Reactions: zmd

بالا