آیینه شمعدان پیدا نشد

Rasta🌱

کاربر جدید
سلام خانم ها خوبید
من آیینه شمعدانم سر عقد گم شد هنوز هم پیدا نشد خیلی ناراحتشم بخدا اولش اهمیت ندادم دیدم همه هی میگن آیینه بختت هست گم شده زندگیت خراب میشه این حرفاشون ناخواسته خیلی تاثیر منفی روم گذاشته حالم رو خیلی خراب کرده دیگه هیچ جوره نمیتونم مثبت فکر کنم میگم حتما آیینه بختم گم شده زندگیم خراب میشه چیکار کنم آخه 😭

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من خودم از قصد ایینه عقدمو شکوندم ببینم چی میشه
بخداااااا هیچ اتفاقی نی افتاد
اینا همش حرف بابا

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
هزار تیکه شد جلو چشمون
مثلا چی میخواد بشه اگه اون ایینه نباشه 😐

استارتر
استارتر

Rasta🌱

کاربر جدید
هزار تیکه شد جلو چشمون
مثلا چی میخواد بشه اگه اون ایینه نباشه 😐
نمی‌دونم بخدا اصلا اعتقاد نداشتم ولی انقد بهم گفتن این حرفارو این روزا می‌خوام گریه کنم از غمش ک نکنه واقعا چیزی بشع🥺🥺

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نمی‌دونم بخدا اصلا اعتقاد نداشتم ولی انقد بهم گفتن این حرفارو این روزا می‌خوام گریه کنم از غمش ک نکنه واقعا چیزی بشع🥺🥺
هییییچی نمیشه
والا اگه عشق و،وفاداری ی مردب یه آیینه بنده میخوام نباشه

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من سال ۸۸شکوندمش چی شد هیچی
همسرمم روز ب روز علاقمند ب زن و زندگیش 😐

ملیحه

مدیر
سلام خانم ها خوبید
من آیینه شمعدانم سر عقد گم شد هنوز هم پیدا نشد خیلی ناراحتشم بخدا اولش اهمیت ندادم دیدم همه هی میگن آیینه بختت هست گم شده زندگیت خراب میشه این حرفاشون ناخواسته خیلی تاثیر منفی روم گذاشته حالم رو خیلی خراب کرده دیگه هیچ جوره نمیتونم مثبت فکر کنم میگم حتما آیینه بختم گم شده زندگیم خراب میشه چیکار کنم آخه 😭
مگه میشه آینه شمعدون گم شههههه !!!!!!؟

استارتر
استارتر

Rasta🌱

کاربر جدید
مگه میشه آینه شمعدون گم شههههه !!!!!!؟
اره تو امامزاده عقدمون بود بعد ک اومدیم خونه دوسه روز بعدش متوجه شدیم نیست هیشکی یادش نبود آوردیم یا نه تو امامزاده هم هر کی گشت گفتن نیست اصلا اینجا

بالا