????

• شروع کننده موضوع سیب سرخ
  • تاریخ شروع

سیب سرخ

Guest
غرق درس هام بودم که اشک هام بی اختیار ریختن ، بی توجه به رد اشکای ریخته شده روی جزوه به درسام ادامه دادم تا اینکه تمام جوهر خودکار روی جزوه پخش شد . تو طول روز بار ها جلوی اشکام رو گرفته بودم و حالا حس یک کتاب با جلد قشنگ رو داشتم که وقتی ورقش میزنی تمام صفحاتش پاره و مچاله شده.دفترم رو باز کردم تا روزانه نویسی مختصری داشته باشم ، نگاهم به صفحه قبل دفترم افتاد . به یاداشت دیشب روی صفحه نوشته شده بود "احساس خوش حال ترین دختر دنیا رو دارم ".
روز های PMS همیشه من رو از دنیای قشنگم بیرون میکشن و در نهایت غم ته نشین شده تو قلبم رو تکون میدن . تو این روزها فقط باید به خودم بابت هر اتفاق و هر احساسی حق بدم ، صبور باشم و اجازه عبور کردن بدم .

استارتر
استارتر

سیب سرخ

Guest
روز Pmsیعنی چی؟
سندروم پیش از قاعدگی
همون اختلالاتی که چند روز مونده به پریود به سراغ خانوم ها می یاد و بروزش برلی هر شخصی متفاوته
متاسفانه برای من تو ابعاد روحیم خیلی اثر میزاره و باید یه چند روزی خود لوس و بغض آلودم رو تحمل کنم .

ماتیلدا خانوم

Guest
سندروم پیش از قاعدگی
همون اختلالاتی که چند روز مونده به پریود به سراغ خانوم ها می یاد و بروزش برلی هر شخصی متفاوته
متاسفانه برای من تو ابعاد روحیم خیلی اثر میزاره و باید یه چند روزی خود لوس و بغض آلودم رو تحمل کنم .
برا من بداخلاقیه و خیلی سریع از کوچیکترین چیز ناراحت میشم

بالا