10 راه طبیعی برای کاهش سطح استرس (هورمون کورتیزول)

Choi mary

مدیر
1- به مقدار کافی بخواب، 7-8 ساعت.
2- ورزش کن اما نه بیش از حد.

3- روابط سالم رو ادامه بده و سمی رو حذف.
4- یه وعده غذای مغذی بخور.

5- فکرای استرس آورت رو تشخیص بده.
6- پنج نفس عمیق بکش.

7- خودتو سرگرم کن و بخند.
8- برای خودت بهترین ورژن ممکن باش.

9- از یه حیوون خونگی مراقبت کن.
10- سعی کن خودتو هرجور شده درک کنی.

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
اخی خیلی خوبه اوتجوری
ثواب داره ادم روحیشم شاد میشه میبینتشون
به شرطی که توی باغچه خراب کاری نکنه ،گلهامون رو گاز نگیره و از همه مهمتر وقتی پنجره باز هست سمت ماهیهامون یورش نبره🥲

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
به شرطی که توی باغچه خراب کاری نکنه ،گلهامون رو گاز نگیره و از همه مهمتر وقتی پنجره باز هست سمت ماهیهامون یورش نبره🥲
پنجره رو توری بزنین
یا حواستو جمع کن باز نمونه چون اون حیوونم بی تقصیره غریزشه
برا حیاط تو یه کارتن خاک گربه بریز یا یه گوشه تو یه ظرفی چیزی خاک رس و ماسه ریز بریزی دیگع تو باغچه نمیره اونو ترجیح میدا چون خشکه

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
پنجره رو توری بزنین
یا حواستو جمع کن باز نمونه چون اون حیوونم بی تقصیره غریزشه
برا حیاط تو یه کارتن خاک گربه بریز یا یه گوشه تو یه ظرفی چیزی خاک رس و ماسه ریز بریزی دیگع تو باغچه نمیره اونو ترجیح میدا چون خشکه
چقدر سخت شد ترجیح میدم بعد این فراریش بدم🙄

من تا حالا از راه مذاکره مسالمت امیز باهاش کنار می اومدم غذا بهش میدادم که سمت ماهیهام نره اجازه میدادم توی حیاط از سایه درختا استفاده کنه به شرطی که کثیف کاری نکنه تا حدی هم کنار اومده بودیم 😒🙁

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چقدر سخت شد ترجیح میدم بعد این فراریش بدم🙄

من تا حالا از راه مذاکره مسالمت امیز باهاش کنار می اومدم غذا بهش میدادم که سمت ماهیهام نره اجازه میدادم توی حیاط از سایه درختا استفاده کنه به شرطی که کثیف کاری نکنه تا حدی هم کنار اومده بودیم 😒🙁
عه نکن گناه داره فراریش نده
کار سختی نیست
اصلا ی طرف حیاط یا باغچت ک گل نداری رو یکم ماسه ریز یا خاک بریز هیچی نمیشه بذار خشک بمونه

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
عه نکن گناه داره فراریش نده
کار سختی نیست
اصلا ی طرف حیاط یا باغچت ک گل نداری رو یکم ماسه ریز یا خاک بریز هیچی نمیشه بذار خشک بمونه
باغچه من کوچیکه فقط سه تا درخت داره با یه گل که بخاطر درختا هم باید کل باغچه رو آب بریزم تا برگاشون زرد نشه اون موقع بوش نجسشون همه جا رو بر میداره
قرار توی حیاط بمونن به شرطی که برای کثیف کاریشون برای خونه همسایه که کلا یه ویرانه هست

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
باغچه من کوچیکه فقط سه تا درخت داره با یه گل که بخاطر درختا هم باید کل باغچه رو آب بریزم تا برگاشون زرد نشه اون موقع بوش نجسشون همه جا رو بر میداره
قرار توی حیاط بمونن به شرطی که برای کثیف کاریشون برای خونه همسایه که کلا یه ویرانه هست
خوب راهکار برات زیاد دارم
توری مرغی میتونی بندازی جاهای خالی باعچه
یا سنگهای رودخونه بریزی خوشگلم میشه.چون گربه اول باید خاک رو بکنه و اخر سرم خاک بریزه نمیتونه کنده کاری کنه میره همون خونه همسایه
فقط قبلش خاک رو زیرو رو کنین و اگه تونستی یکم خاک جدیدم بریز ک دیگه بوی دستشوییش بره
چونه گربه بو میکنه جایی ک قبلا جیش کرده رد میفهمه

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بازم خواستی راهکارای دیگه میدم بهت 😄😆

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خوب راهکار برات زیاد دارم
توری مرغی میتونی بندازی جاهای خالی باعچه
یا سنگهای رودخونه بریزی خوشگلم میشه.چون گربه اول باید خاک رو بکنه و اخر سرم خاک بریزه نمیتونه کنده کاری کنه میره همون خونه همسایه
فقط قبلش خاک رو زیرو رو کنین و اگه تونستی یکم خاک جدیدم بریز ک دیگه بوی دستشوییش بره
چونه گربه بو میکنه جایی ک قبلا جیش کرده رد میفهمه
اره دیدم بو می کنن
سر خونه همسایه به تفاهم رسیدیم حیاط اونا کلا ویرانه هست نه خونه زندگی نه آبی چیزی فقط خاک خونه ما براشون آب ،غذا و سایه فراهم هست بهشون چندبار گفتیم کثیف کاری کنی نمیزاریم بیای الان دیگه کامل درک کرده ولی فقط هر از گاهی یه گربه نر میاره اون کثیف می کنه
معمولا با ماهی هامون هم کاری نداره دفعه پیش داشتیم ابشون رو عوض میکردیم چند ساعت موندن حیاط بهشون دست نزد

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره دیدم بو می کنن
سر خونه همسایه به تفاهم رسیدیم حیاط اونا کلا ویرانه هست نه خونه زندگی نه آبی چیزی فقط خاک خونه ما براشون آب ،غذا و سایه فراهم هست بهشون چندبار گفتیم کثیف کاری کنی نمیزاریم بیای الان دیگه کامل درک کرده ولی فقط هر از گاهی یه گربه نر میاره اون کثیف می کنه
معمولا با ماهی هامون هم کاری نداره دفعه پیش داشتیم ابشون رو عوض میکردیم چند ساعت موندن حیاط بهشون دست نزد
خوب اگه ماهیتون حیاطه همون توری مرغی بنداز رو حوض قشنگ محکمش کن
گربه نر یکم بی تربیت میشه جیش میکنه اونم یاد میگیره قوانین خونتون رو تازه وارده 😜

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خوب اگه ماهیتون حیاطه همون توری مرغی بنداز رو حوض قشنگ محکمش کن
گربه نر یکم بی تربیت میشه جیش میکنه اونم یاد میگیره قوانین خونتون رو تازه وارده 😜
نه ماهی ها توی خونه هستن برای شستن ظرفشاون و عوض کردن آب آوردیم حیاط

بالا