????کاشکی زندگیم تمام بشه

• شروع کننده موضوع در جستجوی خوشبختی
  • تاریخ شروع

در جستجوی خوشبختی

Guest
دیگ تحمل ندارم شب تا صب راه میرم بی قرارم باید برم بستری شم ???کارم به کجاها کشیده
چرا ****** گناهه چرا اخه؟ مگه ب اختیار خودمون اومدیم ؟ کاشکی مینداختنم تو سطل اشغال میمردم بهتر بود تا به این وضیعت بزرگ شم
ای کاش مرده ب دنیا می اومدم
ای کاش فقط ی روز ارامش میداشتم ی روز چی میشد توی این دار دنیا چی میشد واقعا
چه جوری به خدا بگم منو ببره بشنوه؟

بسته شد

Guest
اخه وقتی خدامیبینه همش چسبیدی ب جنبه ی بد زندگیت فک میکنه خوشت میادو بیشتر وارد زندگیت میکنه!
اگه ارامش میخوای چرا همش از بدبختی حرف میزنی؟

امیدوارم حل شه مشکلات هممون?چون هیشکی بی دغدغه نیست تو این دنیا

........

Guest
قشنگم همه ما مشکل داریم هبچکس تو دنیا نیست ک بی مشکل باشه ان شاءالله مشکلاتت حل شه عزیزم?

استارتر
استارتر

در جستجوی خوشبختی

Guest
قشنگم همه ما مشکل داریم هبچکس تو دنیا نیست ک بی مشکل باشه ان شاءالله مشکلاتت حل شه عزیزم?
من مشکلم رو چ جوری بگم من ارامش ندارم بی قرارم ناراحتم اصلا ب مشکلاتم ربطی نداره ی دوره هایی از زندگیم هر چند ماه ی بار اینجور میشم افشرده میشم بعدش بهتر میشم الان تو همون دوره ی افسردگیم

فروزان

Guest
چرا دختر مگه تو این دنیا فقط تو مشکل داری

دختر جذاب

Guest
من مشکلم رو چ جوری بگم من ارامش ندارم بی قرارم ناراحتم اصلا ب مشکلاتم ربطی نداره ی دوره هایی از زندگیم هر چند ماه ی بار اینجور میشم افشرده میشم بعدش بهتر میشم الان تو همون دوره ی افسردگیم
بهتره با یه روانشناس صحبت کنی
یعنی یه روز شادی یه روز غمگین و این بین تعادل وجود نداره؟ احساس میکنم یه چیزی تو مایه های اختلال دو قطبیه
اما حتما با یه روانشناس حرف بزن که هم خالی بشی و هم راهکار بهت بده

استارتر
استارتر

در جستجوی خوشبختی

Guest
بهتره با یه روانشناس صحبت کنی
یعنی یه روز شادی یه روز غمگین و این بین تعادل وجود نداره؟ احساس میکنم یه چیزی تو مایه های اختلال دو قطبیه
اما حتما با یه روانشناس حرف بزن که هم خالی بشی و هم راهکار بهت بده
میرم حدود دو ساله قرص میخورم حالم قبلا تحت کنترل بود اما الان اصلا نمیشه

یاس سفید

Guest
برو سایت سابلیمیران
یه فایل درمان دوقطبی هست حدود پنجاه تومن
بخر گوش کن اجتمالا حوب بشی

بالا