?کاربرای تازه وارد عزیز? برای یادگیری کامل امکانات سایت? بیاید داخل?‍♀️

پاندا تپلی

Guest
سلام سلام از آشنایی با همتون خوشوقتم ?توی این تاپیک میخوام روش کار با سایت و امکاناتش و آموزش بدم?
(فقط آموزش گذاشتن آهنگ و براتون جدا فرستادم?)
اینم از لینکش:
https://madaran.net/threads/همه-ی-اعضای-جدید-بیاید-بهتون-کامل-یاد-بدم-چطور-آهنگ-بزارید-?????.2160/

?فقط توجه کنید که توضیحات و تیکه تیکه قرار دادم.لطفا تا پایین صفحه برید تا تمام توضیحات و ببینید.?

?چطوری تاپیک بزنیم؟؟

برای زدن تاپیک باید طبق عکسی که قرار دادم اول به صفحه ی اصلی یا انجمن که توی عکس مشاهده می کنید برید و گزینه ایجاد تاپیک جدید رو انتخاب کنید.
مشاهده پیوست 8560

??? اگه قصد دارید که عکس خودتون به اشتراک بگذارید.(برای اینکه افرادی که عضو سایت نیستن تصاویر شما رو نبینند.)تالار ویژه اشتراک عکس کاربران رو انتخاب کنید.
مشاهده پیوست 8561

?چطور عکس بزاریم؟؟
برای گذاشتن تصویر کافیه که آیکون تصویر را بزنید و عکس مورد نظر را قرار بدید.
1-اگر عکس در گوشی یا لپ تاپتونه بر روی کشیدن و رها کردن تصویر بزنید
2-اگر عکس مورد نظر از نت است / لینک آدرس عکس را کپی کرده و بر روی آیکون لینک بزنید و آدرس و در اونجا پیست کنید. (طبق عکس زیر)

مشاهده پیوست 8564
???دوستان باز همه توضیحات ادامه داره برید پایین تا ببینید?

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

پاندا تپلی

Guest
?چطور فیلم بزارید؟؟
فیلم هایی که قصد دارید اون ها رو قرار بدید تنها باید از سایت های آپارات و نماشا باشند!!!!!
برای قرار دادن ویدیو برای آیکون رسانه زده(همونی که 2 تا عکس پشت همه)سپس لینک فیلم مورد نظرتون رو قرار بدید
مشاهده پیوست 8565

استارتر
استارتر

پاندا تپلی

Guest
? 1-شما باید برای دیدن تاپیک های ارسالی خودتون به بالای صفحه برید و بر روی گزینه اشتراک کلیک کنید
2-برای دیدن نظراتی که قرار دادی باید به بالای صفحه برید و گزینه پیدا کردن موضوعات رو کلیک کنید.

مشاهده پیوست 8567

استارتر
استارتر

پاندا تپلی

Guest
?چطور می تونم تاپیکی رو ذخیره کنم؟
برای این کار کافیه که گزینه بوک مارک در بالای تاپیک رو بزنید تا آبی بشه
?
چطور تاپیکم و قفل کنم یا حذف کنم یا حتی ویرایش کنم؟؟
شما می تونید به راحتی تاپیک خود را قفل حذف یا ویرایش کنید تنها کافی است که بر روی گزینه سه نقطه تاپیک خود بزنید.
مشاهده پیوست 8568

Sogand

Guest
سلام سلام از آشنایی با همتون خوشوقتم ?توی این تاپیک میخوام روش کار با سایت و امکاناتش و آموزش بدم?
(فقط آموزش گذاشتن آهنگ و براتون جدا فرستادم?)

?چطوری تاپیک بزنیم؟؟

برای زدن تاپیک باید طبق عکسی که قرار دادم اول به صفحه ی اصلی یا انجمن که توی عکس مشاهده می کنید برید و گزینه ایجاد تاپیک جدید رو انتخاب کنید.
مشاهده پیوست 8560

??? اگه قصد دارید که عکس خودتون به اشتراک بگذارید.(برای اینکه افرادی که عضو سایت نیستن تصاویر شما رو نبینند.)تالار ویژه اشتراک عکس کاربران رو انتخاب کنید.
مشاهده پیوست 8561

?چطور عکس بزاریم؟؟
برای گذاشتن تصویر کافیه که آیکون تصویر را بزنید و عکس مورد نظر را قرار بدید.
1-اگر عکس در گوشی یا لپ تاپتونه بر روی کشیدن و رها کردن تصویر بزنید
2-اگر عکس مورد نظر از نت است / لینک آدرس عکس را کپی کرده و بر روی آیکون لینک بزنید و آدرس و در اونجا پیست کنید. (طبق عکس زیر)

مشاهده پیوست 8564
???دوستان باز همه توضیحات ادامه داره برید پایین تا ببینید?
چقدر عالی و جامع توضیح دادی ????

تک دختر

Guest
?چطور می تونم تاپیکی رو ذخیره کنم؟
برای این کار کافیه که گزینه بوک مارک در بالای تاپیک رو بزنید تا آبی بشه
?
چطور تاپیکم و قفل کنم یا حذف کنم یا حتی ویرایش کنم؟؟
شما می تونید به راحتی تاپیک خود را قفل حذف یا ویرایش کنید تنها کافی است که بر روی گزینه سه نقطه تاپیک خود بزنید.
مشاهده پیوست 8568
ممنون از اینکه بفکر ما جَتیتایی ?

Rehi

Guest
قضیه این کاربر ارشد یا جاودان چیه؟?
گلم بستگی به فعالیتتون تو سایت داره...فک کنم بیشتر از ۲۰۰ تا پیام ارسال کنی کاربر فعال میشی و بیشتر از ۷۰۰ تا پیام کاربر ارشد?کاربر جاودان هم دیگه وجود نداره ماله افرادی بود که اوایل تاسیس سایت عضو شدن??خوش اومدیییی عسلمممم??

بالا