پاندا تپولی

Guest
توجه توجه!!! با اومدن توی این تاپیک باید همه ی انرژی های منفیتو رها کنی.

تویی که الان اومدی توی تاپیک .تویی که می خوای با ما همراه بشی پس باید از امروز همه ی ناراحتی ,غم ها و سختی ها رو رها کنی و خوش بینی و شادی رو جایگذین کنی.

?از امروز می خوایم کتابی دیگه ای از زندگی رو ورق بزنیم.می خوایم به درخت خشکیده و زمستانی زندگیمون لباسی سبز بپوشونیم و عطر و بوی بهاری و آفتاب دلنشینش رو مهمون زندگیمون کنیم.

از امروز می خوایم از مرداب بدبوی ذهنمون رها بشیم و به چشمه ی زلال و آروم ذهنمون رجوع کنیم.حتی اگه صدها , هزاران ومیلیون ها اتفاق بیوفته من بازم این درخت رو سبز , تنومند و پربار نگاه خواهم داشت.?

? مهم نیست که الان این تاپیک و می بینی یا ده سال یا حتی صد سال دیگه. مهم نیست که این تاپیک صد صفحه جلو رفته باشه . یا نه هنوز اولاش باشه. مهم اینه که هر وقت که بخوای میتونی عضوی از ما باشی.میتونی با ما همراه باشی تا بهم کمک کنیم دریچه ای دیگر رو بر زندگی هامون باز کنیم و دنیارو قشنگ تر ببینیم. هر اتفاقی توی زندگی میتونه مارو ناراحت کنه. اما تنها کسی که میتونه مارو خوشحال کنه خودمون هستیم.?

?قوانین تاپیک:
1-هرکی که میخواد با ما همراه باشه اعلام حضور کنه.
2-لطفا با انرژی مثبت وارد بشید.
3-همه می تونن شرکت کنن و مطالب , فیلم , کتاب و موسیقی های شاد و مثبت را به اشتراک بزارن.
4-روزی یک موضوع ارایه میشه.
5-حرف ها,موسیقی ها,مطالب و عکس های منفی اکیدا ممنوع.
6-مثبت اندیشی رو بخشی از وظایف زندگی روزانمون قرار بدیم.

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
?بسیارمهم است بگذارید بعضی چیزها ازبین بروند

خودتان را ازآنان رها سازید

ازدستشان خلاص شوید

منتظرنباشید تا قدر تلاش‌هایتان رابشناسند

وعشقتان رابفهمند

درراببندید

آهنگ راعوض کنید

خانه تکانی کنید

گردوغبارهارا بزدایید

ازآن چه هستید دست بردارید

وبه آن چه واقعاهستید روی آورید.?

پائولو کوئلیو

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
motivational-entranceexam1-8.jpg

ملیحه

Guest
جول اوستین می گوید:
پدرم در خانواده ای به شدت فقیر بزرگ شده بود، آن ها پنبه می چیدند و در دوره رکود شدید پیش از جنگ جهانی، تمام دارایی خود را از دست داده بودند. او لحظه ای را که در هفده سالگی قلب خود را به خداوند پیشکش کرد چنین توصیف می‌کند:
«تصمیم گرفتم فرزندان و خانواده ام هیچ گاه کمبود های زمان رشد من را تجربه نکنند.»
او در کتاب مقدس جست و جو کرد تا ببیند خداوند در مورد انسان چه گفته است، او خودش را فرزند یک کشاورز و بی آینده نمی دید، بلکه خود را مخلوق خداوند متعال می دانست. او قد علم کرد و طلسم فقر را در خانواده شان شکست. بی شک پدرم در تمام همایش ها کتاب مقدس خود را بلند می کرد و می گفت:
«این کتاب من است. من همانی ام که این کتاب می گوید، هر چه این کتاب می گوید، در اختیار من است.»
فردا صبح همین کار را انجام بده و از نتیجه آن شگفت زده خواهی شد.

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
جول اوستین می گوید:
پدرم در خانواده ای به شدت فقیر بزرگ شده بود، آن ها پنبه می چیدند و در دوره رکود شدید پیش از جنگ جهانی، تمام دارایی خود را از دست داده بودند. او لحظه ای را که در هفده سالگی قلب خود را به خداوند پیشکش کرد چنین توصیف می‌کند:
«تصمیم گرفتم فرزندان و خانواده ام هیچ گاه کمبود های زمان رشد من را تجربه نکنند.»
او در کتاب مقدس جست و جو کرد تا ببیند خداوند در مورد انسان چه گفته است، او خودش را فرزند یک کشاورز و بی آینده نمی دید، بلکه خود را مخلوق خداوند متعال می دانست. او قد علم کرد و طلسم فقر را در خانواده شان شکست. بی شک پدرم در تمام همایش ها کتاب مقدس خود را بلند می کرد و می گفت:
«این کتاب من است. من همانی ام که این کتاب می گوید، هر چه این کتاب می گوید، در اختیار من است.»
فردا صبح همین کار را انجام بده و از نتیجه آن شگفت زده خواهی شد.
سلام عزیزم خوش اومدی???
ممنون بابت مطلب زیبایی که گذاشتی??

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
? ?
??

??یک سخنرانی فوق العاده و تاثیر گذار???
?? این ویدیو فوق العاده رو ببینید توی هر سنی که هستید و توی هر موقعیتی که هستید??

آخرین ویرایش:

بالا