شلوار

Guest
من این متن رو به عینه درک کردم :«تنها چیزی که بین شما و بزرگترین خواسته هایاتان قرار دارد، شک و ترس است .چنانچه کسی بدون هیچ نگرانی از خدا بخواهد ،خواست اش هرچه باشد، برآورده خواهد شد.» @4دخت ?
خیلی ممممنونن پاندا جونم?

4دخت

Guest
من این متن رو به عینه درک کردم :«تنها چیزی که بین شما و بزرگترین خواسته هایاتان قرار دارد، شک و ترس است .چنانچه کسی بدون هیچ نگرانی از خدا بخواهد ،خواست اش هرچه باشد، برآورده خواهد شد.» @4دخت ?
ممنونم
چه جمله درستی ددقیقا همین شک و ترس منو از پا انداخته
??

هایدی

Guest
صفحه های 8 ، 9 ، 10

برای مثال، نزدیک عید پاک، پشت ویترین یکی از گل فروشیها، گلهای رز زیبایی را دیدم ، و همانجا آرزو کردم که ای کاش یک نفر، یکی از این گل ها را برای من بفرستد. به طور ناخودآگاه چنین تصور کردم که کسی در خانه ام را زده و یکی از آنها را به من هدیه می کند.

سپس عید پاک با یکی از همان گلهای رز، برای من شروع شد. روز بعد ، از دوستی که برایم آنها را فرستاده بود تشکر کردم و به او گفتنم که به راستی فقط همین را از خدا خواسته بودم.

او نیز پاسخ داد: (( من که واست گل رز نفرستادم ، گل زنبق بود!))

مرد گلفروش به اشتباه به جای گل زنبق ،رز فرستاده بود، زیرا این من بودم که آن را از خدا خواستم پس باید گل رزبه من می‌رسید.

تنها چیزی که بین شما و بزرگترین خواسته هایاتان قرار دارد، شک و ترس است .چنانچه کسی بدون هیچ نگرانی از خدا بخواهد ،خواست اش هرچه باشد، برآورده خواهد شد.

در فصول بعدی در مورد علت علمی این موضوع بیشتر توضیح خواهم داد و اینکه چطور میشود ترس و نگرانی و تردید را از ذهن خود دور نمود.

تنها دشمن آدمی، ترس است. ترس از فقر ، ترس از شکست ،ترس از بیماری، ترس از دست رفتن همه چیز و احساس ناامنی نسبت به برخی شرایط .مسیح می گوید: (( برای ترس تنها یک دلیل وجود دارد و آن سستی در باورها است .)) پس می‌توان فهمید که باید هر طور شده ایمان و باور را جایگزین ترس نمود. زیرا ترس درست نقطه مقابل باور است .یعنی به جای باور داشتن به شیطان و اهریمن ، باید به نیکی ها باور داشت .

درواقع هدف اصلی از بازی زندگی این است که بتوانیم خیلی واضح ، خیر و نیکی را در هر چی ببینیم ، و تمام نمادهای شر را از ذهن خود پاک نماییم. برای آنکه بتوانیم به این هدف برسیم، باید خیر و زیبایی ها را در ضمیر ناخودآگاه خود حک کنیم.مردی بسیار خردمند روزی به من گفت تنها با آویزان کردن نوشته از یک تابلو بر روی دیوار ، خیلی ناگهانی تمام ترس ها و تردیدهایش را برطرف ساخته است. بر روی آن تابلو نوشته شده بود : ((چرا باید نگران باشیم؟ آن هم وقتی که ممکن است هرگز اتفاق نیفتد !)) این کلمات آنچنان محکم در ضمیر ناخودآگاه او حک شدند که حالا تنها باور او این است که فقط خیر و نیکی می تواند وارد زندگی اش شود. بنابراین به راستی هم فقط خیر و نیکی در زندگی او دیده می شود.

در یکی از فصول بعدی، در مورد راه‌های تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه صحبت خواهیم کرد. ضمیر ناخودآگاه، خدمتکار وفادار و فرمانبردار هر انسانی است .پس باید مراقب باشیم که داریم چه دستوری به او می دهیم زیرا او بی چون و چرا آن را اجابت میکند .به یاد داشته باشید که این ضمیر ناخودآگاه، درست مانند یک شنونده خاموش، در کنار شما ایستاده است.

هر اندیشه و یا کلامی بر ضمیرناخودآگاه شما اثر می گذارد و بطور شگفت انگیزی دقیق عمل می کند.انگار که دستگاه ضبط صوتی دارد صدای شما را در خود فرو می برد، آن دستگاه تمام آواها،لحن صدا،حتی سرفه و مکث شما را ظبط می کند. پس بیایید تا تمام آن صداهای ضبط شده ی پوسیده و بی‌مصرف که تنها باعث بدبختی ما شده اند را از ضمیر ناخودآگاه خود حذف کرده و اوا های دلنشین و زیبا را جایگزین نماییم.

با صدای محکم و قاطع و باور قلبی راسخی این عبارت تاکیدی را تکرار نمایید : ((هم اکنون با این کلامی که به زبان می آورم ،تمام آن صداهای ناهنجار پوسیده
را از ضمیر ناخودآگاهم پاک می‌کنم زیرا آنها زاییده تصورات بی مصرف من هستند و در حقیقت وجود ندارند. اکنون با یاد و نام خداوند ،آواهای دلنشین و کامل میسازم ؛ آوای سلامت ، ثروت،عشق و نمایی کامل از وجود خودم. این زمین بازی زندگی است، و حالا بازی زندگی من کامل می شود.))

در فصول بعدی به شما خواهم گفت که چطور می توانید با تغییر کلام خود ،شرایط زندگیتان را دگرگون کنید؛آدمی که از قدرت کلام بی خبر بماند، از زمانه عقب خواهد ماند.

(( مرگ و زندگی در قدرت کلام نهفته است.))

((هر کلامی که به زبان‌ آری ، مقامی آفریننده دارد.))
( پاراهامسا یوگاناندا ، یوگی هندی)

واقعا باید با ایمان واقعی به چیزی رو آدم بخواد که اجابت بشه

استارتر
استارتر

پاندا تپلی

Guest
ممنوووونم خیلی خووووب بووود??
ممنون عزیزم واقعا تاپیک خیلی خوبیه سعی میکنم همه اش بخونم والبته بهش عمل کنم❤️❤️❤️❤️???
مرسی عزیزم بابت وقتی که میزاری??
ممنونم
چه جمله درستی ددقیقا همین شک و ترس منو از پا انداخته
??
ممنوووونم خیلی خووووب بووود??
واقعا باید با ایمان واقعی به چیزی رو آدم بخواد که اجابت بشه
خواهش می کنم دوستای خوبم???? ?

بالا