♧♡برنامه ای که خدا برات داره ♡♧

هانا،

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
♧♡برنامه ای که خدا برات داره هرگز توسط مردم متوقف نمیشه ، تو سرزمین ناامیدی زندگی نکن ؛
خدا تو سرزمین امیدواری منتظرته ...
اگه خدا بخواد میشه هیچکس هم نمیتونه جلوشو بگیره ، امیدوارم خدا برات بخواد ! ♡♧

1685978126663.png

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ان‌شاءالله خدا برای همه خوب بخواد 🤲🤍🤲
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

استارتر
استارتر

هانا،

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ان‌شاءالله خدا برای همه خوب بخواد 🤲🤍🤲
ان شاءالله 🥰🧡

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
پس چجوری بغصیا دعا مینویسن زندگی بعضیارو خراب میکنن دعا نوشتن وجادو هم که راسته

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من میگم همه چی تو دنیا دست خدا نیست وگ
این فرق می کنه
چه فرقی داره خب اگه همه چی دست خداست پس چرا دعا اثر میذاره رو زندگی کسی که روحشم خبرنداره چیشده

استارتر
استارتر

هانا،

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
پس چجوری بغصیا دعا مینویسن زندگی بعضیارو خراب میکنن دعا نوشتن وجادو هم که راسته
خدا راه های زیادی واسه باطل کردن سحر و جادو گذاشته مثلا میگن هر وقت احساس کردی جادو شدی هر شب سوره مزمل بخون ، جادو رو باطل میکنه .. آسیب هایی ک تو این دنیا ب ما میرسه از طرف خدا نیست خدا هرگز ب بندش آسیب نمیزنه ، آسیب ها یا از طرف خودمونه یا از طرف آدمای بد و بی معرفت

استارتر
استارتر

هانا،

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

چه فرقی داره خب اگه همه چی دست خداست پس چرا دعا اثر میذاره رو زندگی کسی که روحشم خبرنداره چیشده
همه چیز دست خداست عزیزم .. خدا خودش بهمون قدرت اختیار و انتخاب داده ، انتخاب بعضی آدما اینه ک با سحر و جادو زندگی بقیه رو خراب کنن و آتیش جهنم رو ب جون بخرن

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدا راه های زیادی واسه باطل کردن سحر و جادو گذاشته مثلا میگن هر وقت احساس کردی جادو شدی هر شب سوره مزمل بخون ، جادو رو باطل میکنه .. آسیب هایی ک تو این دنیا ب ما میرسه از طرف خدا نیست خدا هرگز ب بندش آسیب نمیزنه ، آسیب ها یا از طرف خودمونه یا از طرف آدمای بد و بی معرفت
خب بالاخره اگه خدا بخواد دعا اثر نمیذاره رو زندگی طرف ولی خدا نمیخواد😐

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
همه چیز دست خداست عزیزم .. خدا خودش بهمون قدرت اختیار و انتخاب داده ، انتخاب بعضی آدما اینه ک با سحر و جادو زندگی بقیه رو خراب کنن و آتیش جهنم رو ب جون بخرن
خز اونکه زندگیش خراب میشه چی گناه اون چیه.البته مثال میزنما

استارتر
استارتر

هانا،

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب بالاخره اگه خدا بخواد دعا اثر نمیذاره رو زندگی طرف ولی خدا نمیخواد😐
خدا هرگز بد بنده هاشو نمیخواد خدا گفته از ساحر ها و جادوگر ها ب من پناه ببرین یعنی اگه مداومت داشته باشی ب بعضی از سوره های قرآن (ناس ، فقل ، مزمل ، آیت الکرسی ) هیچ طلسمی بهت اثر نمیکنه .
خدا هیچ وقت بدی واسه کسی نمیخواد اگه بدی میخواست نمیگفت ب من پناه ببرین . موضوع همون قدرت اختیار و انتخاب هست ، بعضی از بنده هاش بدی رو انتخاب میکنن ما باید از شرشون ب خدا پناه ببریم
خز اونکه زندگیش خراب میشه چی گناه اون چیه.البته مثال میزنما

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدا هرگز بد بنده هاشو نمیخواد خدا گفته از ساحر ها و جادوگر ها ب من پناه ببرین یعنی اگه مداومت داشته باشی ب بعضی از سوره های قرآن (ناس ، فقل ، مزمل ، آیت الکرسی ) هیچ طلسمی بهت اثر نمیکنه .
خدا هیچ وقت بدی واسه کسی نمیخواد اگه بدی میخواست نمیگفت ب من پناه ببرین . موضوع همون قدرت اختیار و انتخاب هست ، بعضی از بنده هاش بدی رو انتخاب میکنن ما باید از شرشون ب خدا پناه ببریم
نمیدونم ولی من احساس میکنم امممم نمیدونم ولی اگه خدایی هست مهربون نیست نمیدونم شایدم مهربونه

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

توی دنیا همه چیز دست خداست یا تحت نظر خداست ولی خب انسان خودش انتخاب میکنه که خدا چقدر هواش رو داشته باشه همه دعا و طلسم ها هم در حق کسی قبول نمیشه یا برعکس

بالا