۱۲۴۰۰۰صلوات

• شروع کننده موضوع soreh. montazer
  • تاریخ شروع

Samiraa

Guest
هنوز نتونستم تمومش کنم ?۶۰هزار تاش مونده

4دخت

Guest
منم خیلی شنیدم که مجربه ولی براش زمان تعیین نکنین. یا حداقل بازه طولانی در نظر بگیرین که بشه تموم کرد. منم نذر کردم ولی گفته بودم تا امروز اصلا نمیتونم تا شب تمومش کنم?

استارتر
استارتر

soreh. montazer

Guest
منم خیلی شنیدم که مجربه ولی براش زمان تعیین نکنین. یا حداقل بازه طولانی در نظر بگیرین که بشه تموم کرد. منم نذر کردم ولی گفته بودم تا امروز اصلا نمیتونم تا شب تمومش کنم?
چن تا مونده؟!

4دخت

Guest
چن تا مونده؟!
خیییییلی?? نمیدونم رو چه حسابی گفتم تا جمعه فکر میکردم میتونم ولی نشد آخه خیلی وقته در گیر یه موضوعی هستم واقعا هر چه سریعتر به کمک خدا نیاز دارم سه روزه صلوات شمار به دست هستم ولی تموم نمیشه96هزار مونده خیلیه? باید برم توی اجتماع بزرگ چند هزار نفری بگم صلواات که تا امشب تموم شه

استارتر
استارتر

soreh. montazer

Guest
خیییییلی?? نمیدونم رو چه حسابی گفتم تا جمعه فکر میکردم میتونم ولی نشد آخه خیلی وقته در گیر یه موضوعی هستم واقعا هر چه سریعتر به کمک خدا نیاز دارم سه روزه صلوات شمار به دست هستم ولی تموم نمیشه96هزار مونده خیلیه? باید برم توی اجتماع بزرگ چند هزار نفری بگم صلواات که تا امشب تموم شه
خب گلم
۱۰۰۰تاشو من میگم واست
همینجا هم تاپیک بزن هرکی هر تعداد میتونه بگه حیف نگی بمونه

4دخت

Guest
خب گلم
۱۰۰۰تاشو من میگم واست

خب گلم
۱۰۰۰تاشو من میگم واست
امیدوارم که هر چی از خدا میخوای خیلی زود بهش برسی
واقعا ممنونم
خودم که دارم میگم ولی هر چی هم بگم تا شب تموم نمیشه
دوبار اینجا تاپیک زدم خیلی هم لطف کردند کمک کردند دیگه خجالت میکشم بگم

استارتر
استارتر

soreh. montazer

Guest
امیدوارم که هر چی از خدا میخوای خیلی زود بهش برسی
واقعا ممنونم
خودم که دارم میگم ولی هر چی هم بگم تا شب تموم نمیشه
دوبار اینجا تاپیک زدم خیلی هم لطف کردند کمک کردند دیگه خجالت میکشم بگم
اشکال نداره بگو چن بار
من از هزارتا هرچی بیشتر گفتم میگمت

Saraaa

Guest
بسم‌الله الرحمن الرحیم بحق بسم‌الله الرحمن الرحیم را باید چهل روز بگیم و روز اول صدتا روز دوم دویست تا ،روز سوم سیصد تا، تا روز چهلم باید هر روز صد تا به روز قبل اضافه شه. روزهای وسط به بعد زمان زیادی لازم داره، پس اینو در نظر بگیرین و شروع کنین.

بالا