یه نذر بگید که سریع بگیره خیلی خیلی نیاز دارم ?

• شروع کننده موضوع Leily
  • تاریخ شروع

مهرانه عسلی :)

Guest
قوربونت برم که دلت مث دریاس????????
خداااانکننننههه عزیز دلم
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: بووووسسسس بوووسسس
بعضی از استیکرام هر روز دارن کمتر میشه یعنی سفید میشه چیزی نمیاد بالا

Guest
??
برای منم اونجوریه
خیلی از استیکرا بالا نمیان
مژده گفت حل میشه
??
ایشاللله درست بشه مال من اصلا همینارو داره :cry: :cry: :love: :p :censored: :) :) :rolleyes::rolleyes::rolleyes::oops::oops::eek::D:D:p:p:p:cool::confused::confused::mad::(;):)o_Oo_O:cautious::cautious::censored::love::LOL::ROFLMAO::sick::sleep:(y):sneaky::ninja::poop::geek::devilish::alien::giggle::coffee::whistle::unsure:(n)
تو اینا بعضی موقع ها میاد بالا بعضی موقع ها نمیاد الانم استیکر بوس که زیاد استفاده میکردم سفیده

استارتر
استارتر

Leily

Guest
ایشاللله درست بشه مال من اصلا همینارو داره :cry: :cry: :love: :p :censored: :) :) :rolleyes::rolleyes::rolleyes::oops::oops::eek::D:D:p:p:p:cool::confused::confused::mad::(;):)o_Oo_O:cautious::cautious::censored::love::LOL::ROFLMAO::sick::sleep:(y):sneaky::ninja::poop::geek::devilish::alien::giggle::coffee::whistle::unsure:(n)
تو اینا بعضی موقع ها میاد بالا بعضی موقع ها نمیاد الانم استیکر بوس که زیاد استفاده میکردم سفیده
اینارو با استیکر خوده سایت گذاشتی یا با کیبرد خودت ؟؟
چون اینا الان برا من نشون میده
ولی وقتی خودم باکیبرد گوشیم میفرستم سفید میشه !!!!

Guest
اینارو با استیکر خوده سایت گذاشتی یا با کیبرد خودت ؟؟
چون اینا الان برا من نشون میده
ولی وقتی خودم باکیبرد گوشیم میفرستم سفید میشه !!!!
من با کامپیوتر میام با سایت میام ...
پس میگم بیشتراتون استیکر میفرستید همش خالیه انگار پیام خالی فرستادید!!منم برحسب چیزی که فکر میکنم منم میفرستم استیکر !!

استارتر
استارتر

Leily

Guest
من با کامپیوتر میام با سایت میام ...
پس میگم بیشتراتون استیکر میفرستید همش خالیه انگار پیام خالی فرستادید!!منم برحسب چیزی که فکر میکنم منم میفرستم استیکر !!
منم حدس میزنم بعضیا رو نسبت به اونا استیر میفرستم ???‍♀️

بالا