یه خوش آمد بگین ببینم

• شروع کننده موضوع Tuoska
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
تو مدیری؟؟؟??

فکرکردم فقط مدیرسایت میتونه اسم و تغییر بده
اگه اسم کسی رو تغییر بدی میفهمه کی بوده؟
آره عزیزم بچه ها 2 ساعته دارن میگن مژده مدیره دیگه کنار اسمم که گنده نوشته کادر مدیریت?
فقط خود کاربرا+مدیر میتونن اسم رو تغییر بدن عزیزم کس دیگه ای نمیتونه اسمتو تغییر بده?

استارتر
استارتر

Tuoska

Guest
آره عزیزم بچه ها 2 ساعته دارن میگن مژده مدیره دیگه کنار اسمم که گنده نوشته کادر مدیریت?
فقط خود کاربرا+مدیر میتونن اسم رو تغییر بدن عزیزم کس دیگه ای نمیتونه اسمتو تغییر بده?
سایت ماداران تقریبا چندتا کاربر داره عجبا

elisa

Guest
نه نداریم مژده جون که مدیر سایتن نظارت می کنن

دقت نکردم ??
خب دیگه کسی نیس اخه?میتونی بفهمی کی؟

elisa

Guest
تو مدیری؟؟؟??

فکرکردم فقط مدیرسایت میتونه اسم و تغییر بده
اگه اسم کسی رو تغییر بدی میفهمه کی بوده؟

ی سوال داشتم،من امضا گذاشتم چرا نمیبینمش؟

مژده

Guest
ی سوال داشتم،من امضا گذاشتم چرا نمیبینمش؟
آره دیگه عزیزم وقتی خودم کاربری رو عوض کنم میفهمم کی عوض کرده دیگه وقتی غیر از من و خود کاربر کسی نمیتونه کاربریشو عوض کنه مشخصه کی عوض کرده دیگه ?

اعلانات اتوماتیکه عزیزم هر 20 روز یکبار خودش اتوماتیک پاک میشه
امضاتو نمیتونم ببینم که :(

elisa

Guest
آره دیگه عزیزم وقتی خودم کاربری رو عوض کنم میفهمم کی عوض کرده دیگه وقتی غیر از من و خود کاربر کسی نمیتونه کاربریشو عوض کنه مشخصه کی عوض کرده دیگه ?

اعلانات اتوماتیکه عزیزم هر 20 روز یکبار خودش اتوماتیک پاک میشه
امضاتو نمیتونم ببینم که :(
اها،واقعا؟شاید ذخیره ش نکردم

استارتر
استارتر

Tuoska

Guest
نسبت به جنس مخالف یعنی پسرا خیلی اهمیت پیشکیل هم نمیدم کسی که اذیتم کنه هم نمیبینمش
در کل مغرورم ولی مهربون خونگرمم هستم دوست دارم هرکاری از دستم برمیاد برای بقیه انجام بدم

بالا