یه تاپیک خیلی جالب دیدم که می گفت

گردافرید

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
توی نی نی سایت بود سوالش هم این بود که بنظرتون میشه یه مردم رو با یک واسطه که خیلیی به پسر نزدیکه مجبور به ازدواج اجباری با یه دختر بکنه که با اینکه دختره بهش علاقه داره پسر بهش علاقه نداره؟
نظر شما چیه؟

آخرین ویرایش:

tea girl

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هیچ آدمی بااجبار کاری نمیکنه اگه هم بکنه بعدا یجوری خودشو تخلیه میکنه...

استارتر
استارتر
گردافرید

گردافرید

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هیچ آدمی بااجبار کاری نمیکنه اگه هم بکنه بعدا یجوری خودشو تخلیه میکنه...
درسته
نظر خودماینه که بعدا اگر یه بحثی پیش بیاد بینشون هی به دختره می گه اره فلانی تورو انداخت به من
ولی دختره هم ادم نرمالی نبوده که از کسی خواسته پسره مجبور کنن

Fatm

⭐کاربر ویژه⭐
بسم الله رحمان الرحیم رمان زیاد خونده

tea girl

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درسته
نظر خودماینه که بعدا اگر یه بحثی پیش بیاد بینشون هی به دختره می گه اره فلانی تورو انداخت به من
ولی دختره هم ادم نرمالی نبوده که از کسی خواسته پسره مجبور کنن
دقیقااا همینه

استارتر
استارتر
گردافرید

گردافرید

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بسم الله رحمان الرحیم رمان زیاد خونده
🤣🤣💔
در اینکه ممکنه تاپیک واقعی نباشه و صرفا فانتزی های نویسنده باشه شکی نیست ولی خیلی دیدم دختر هارو مجبور به ازدواج می کنن ولی ندیدم این اتفاق برای پسرا بی افته بنظرت میشه؟

Fatm

⭐کاربر ویژه⭐
🤣🤣💔
در اینکه ممکنه تاپیک واقعی نباشه و صرفا فانتزی های نویسنده باشه شکی نیست ولی خیلی دیدم دختر هارو مجبور به ازدواج می کنن ولی ندیدم این اتفاق برای پسرا بی افته بنظرت میشه؟
نه معلومه که پسرا کل جامعه جوری تربیت شدن چیزی رو میخوان محکم بگن نه خانواده هم پشتشونه

استارتر
استارتر
گردافرید

گردافرید

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مایل به شنیدن بقیه نظرات؟

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روحیات منو مشناسی😌😂 که نظرتو چیه درمورد نظرم درمورد این ادم؟؟؟

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
الان ته بندی کردم شارژم برم ببندم ش ب رگبار پیام ،اونم از نوع هرررچی که زیر زبونم میاد
آخخخخ میخوام بپکونمشا دق کنه سرکار👌

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
توی نی نی سایت بود سوالش هم این بود که بنظرتون میشه یه مردم رو با یک واسته که خیلیی به پسر نزدیکه مجبور به ازدواج اجباری با یه دختر بکنه که با اینکه دختره بهش علاقه داره پسر بهش علاقه نداره؟
نظر شما چیه؟
بله من دیدم متاسفانه اقا پسر به یک دختر دیگه علاقه مند بودند ولی دختر عمه اش که وضع خوبی داشت واسطه فرستاد به دایی اش پیغام داد خلاصه جنگ دعوا شد و پسر به زور نشست سر سفره عقد با دختر عمه بزرگوارش😔😔😔😔
زندگی بی خودی دارند الان😐😐😐😐

Fatm

⭐کاربر ویژه⭐
بله من دیدم متاسفانه اقا پسر به یک دختر دیگه علاقه مند بودند ولی دختر عمه اش که وضع خوبی داشت واسطه فرستاد به دایی اش پیغام داد خلاصه جنگ دعوا شد و پسر به زور نشست سر سفره عقد با دختر عمه بزرگوارش😔😔😔😔
زندگی بی خودی دارند الان😐😐😐😐
اه ازدواج نمیکنی که اینطوری پول زنشه الان

بالا