گیتی رو نمیبینید خوش میگذره؟!?

• شروع کننده موضوع گیتی_تهرانی_مقدم
  • تاریخ شروع

گیتی_تهرانی_مقدم

Guest
سلااام? پارسال دوست امسال آشنا!? ۴ روزه من رو نمیبینید خوش میگذره؟ کسی یاد ما هم کرد؟ فکر نکنم??
من این چهار روز به شدت درگیر بودم.. درگیر کار.. درگیر خونه.. درگیر مهمونی ها.. درگیر بچه ها.. و یه جایی با خودم درگیر شدم که این زندگیه برای خودت این مدت درست کردی؟! مدام درگیر کار و این کلاس و اون کلاسو فلان موسسه و بیسار مدرسه ای! کار کافیه! کمی هم به خودت برس..
و امروز عصر بود که از شدت خستگی بیهوش شدم و یه دل سیر خوابیدم.. بیدار که شدم به خودم گفتم سرِ پیری داری از خودت آنقدر کار میکشی و انتطار داری سرحال هم باشی؟! خلاصه که تصمیم گرفتم کمی هم به خودم برسم.. در این راستا صنم برام وقت گرفته فردا برم یه دستی روی سر و صورتم بکشم..?
الانم دمنوش دم کردم که برم با بچه ها فیلم ببینم. شما چیکار میکنید؟ از روزتون برام بگید.. توی شلوغی های زندگی خودتون یادتون نره! مراقب خودتون باشید?
20230416_220548.jpg

hana_mm

Guest
اخی خسته نباشید
بیخیال بابا از محیط مدرسه بیاید بیرون
الان دیگه تایم سفرهای دوتاییه برید حال کنید
عمر زودتر ازاون چیزی که فکر کنید میگذره❣

مریمیییی

Guest
تا حالا شاگرداتون اومدن این سایت

استارتر
استارتر

گیتی_تهرانی_مقدم

Guest
اخی خسته نباشید
بیخیال بابا از محیط مدرسه بیاید بیرون
الان ویگه تایم سفرهای دوتاییه برید حال کنید
عمر زودتر ازاون چیزی که فکر کنید میگذره❣
ممنونم عزیزم?
راست میگی.. منتظرم مدرسه تموم شه تایمم کمی آزاد شه از شهر فرار کنم برم توی دل کوه..? حالا ببینم چی میشه. ممنونم از پیشنهادت??

پری زمینی

Guest
سلااام? پارسال دوست امسال آشنا!? ۴ روزه من رو نمیبینید خوش میگذره؟ کسی یاد ما هم کرد؟ فکر نکنم??
من این چهار روز به شدت درگیر بودم.. درگیر کار.. درگیر خونه.. درگیر مهمونی ها.. درگیر بچه ها.. و یه جایی با خودم درگیر شدم که این زندگیه برای خودت این مدت درست کردی؟! مدام درگیر کار و این کلاس و اون کلاسو فلان موسسه و بیسار مدرسه ای! کار کافیه! کمی هم به خودت برس..
و امروز عصر بود که از شدت خستگی بیهوش شدم و یه دل سیر خوابیدم.. بیدار که شدم به خودم گفتم سرِ پیری داری از خودت آنقدر کار میکشی و انتطار داری سرحال هم باشی؟! خلاصه که تصمیم گرفتم کمی هم به خودم برسم.. در این راستا صنم برام وقت گرفته فردا برم یه دستی روی سر و صورتم بکشم..?
الانم دمنوش دم کردم که برم با بچه ها فیلم ببینم. شما چیکار میکنید؟ از روزتون برام بگید.. توی شلوغی های زندگی خودتون یادتون نره! مراقب خودتون باشید?
مشاهده پیوست 278968
سلام دلم برات تنگ شده بود?
چه خونه ی قشنگی ????

دلبرخوش خنده

Guest
خیلییییی دلتنگت بودم اما نمیشد سراغتو بگیرم?

دختران تابستان

Guest
مشاهده پیوست 278968
باورکنیدحواسم بهتون بودکه نبودین حتی @Lost_in_you هم امروزنبودن حالا اومدن.پیش خودم گفتم تعطیلیاتموم شده سرکلاس هستین وفرصت نشده سایت بیایید
یه نقدازتون دارم.هم ازشما وهم از @مامان مصی
چرابه خودتون میگیدپیرشدم؟شناهاکه پیرنیستید۷۰سال بالاپیرحساب میشه.ماشاالله جوانیدوپخته

بالا