گلوکومانان /اشتها

• شروع کننده موضوع ببین
  • تاریخ شروع

آیلا

Guest
من کلی کم کردم مهتایی این اخراش دیگه داره عذابم میده مخصوصا الان که کلی چیزای خوشمزه اس
تو سرما میچپی تو لونت رریمتو میگیری
آره آدم بخواد هر کاری ممکنه آخه میدونی چیه اون عتیقه مثلا یدونه میوه نمیخوره میگه نه رژیمم بعد مامانم میگه حلوا درست کن هوس کردم باورت نمیشه در عرض نیم ساعت یه ساعت یه دیس حلوارو به تنهایی میخوره بعد میگه من آخه این همه رعایت کردم چرا چاق شدم ?ما هم که چیزی بگیم میشیم خواهر شوهر
یا میگه من به آرد نونو لواش حساسیت دارم اونو که میخورم دیگه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم آخه نمیشه گفت که آخه آدم باسواد که ادعات میشه که ارشد دارم تو نون لواش و نمیخوری ولی حلوایی که با آرد همون نون درست شده رو میخوری خلاصه سرت و درد نیارم که اوندفه صبا پرسیده بود یکی از کارای شاهکارشو بگو بیا عزیزم اینم یه نمونه سادش ? صبا دوباره اسمشو چی گذاشته تگ نمیشه

استارتر
استارتر

ببین

Guest
آره آدم بخواد هر کاری ممکنه آخه میدونی چیه اون عتیقه مثلا یدونه میوه نمیخوره میگه نه رژیمم بعد مامانم میگه حلوا درست کن هوس کردم باورت نمیشه در عرض نیم ساعت یه ساعت یه دیس حلوارو به تنهایی میخوره بعد میگه من آخه این همه رعایت کردم چرا چاق شدم ?ما هم که چیزی بگیم میشیم خواهر شوهر
یا میگه من به آرد نونو لواش حساسیت دارم اونو که میخورم دیگه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم آخه نمیشه گفت که آخه آدم باسواد که ادعات میشه که ارشد دارم تو نون لواش و نمیخوری ولی حلوایی که با آرد همون نون درست شده رو میخوری خلاصه سرت و درد نیارم که اوندفه صبا پرسیده بود یکی از کارای شاهکارشو بگو @صبا1400 بیا عزیزم اینم یه نمونه سادش ?
جان من ازش بپرس شاید بشناسه پس???

ایلقار

Guest
قبل غذا چن لیوان آب بخور واقعا موثره اشتهات کم میشه

آیلا

Guest
جان من ازش بپرس شاید بشناسه پس???
من حدود یک و نیم ساله باهاش حرف نمیزنم البته قبلا هم حرف نمیزدما ??
دختر بیشعور اومده خونمون اون احترامیه که بهش گذاشتم برگشه رفته به مامانم گفته که مهتا علن مارو از خونه انداخته بیرون تقصیردداداشمه که پشتش وایمیسته نمیگه که خودمم اونجا بودم چرا دروغ میگی

استارتر
استارتر

ببین

Guest
قبل غذا چن لیوان آب بخور واقعا موثره اشتهات کم میشه
اینو انجام میدم گلم
میدونی من تا شب اکی هستم ولی از عصر به اونور شروع میشه تا شام تحمل میکنم بعد از شام هی دلم یه چیزایی میخواد
حالت ریزه خواری ولی عامدانه
سعی میکنم علف و گیاهو اینا دم کنم یا میخک بجوام ولی این ریشه رو هم میگن موثره
چون الان دیگه میخک عادت کرده زبونم دیگه بیحس نمیشه...

استارتر
استارتر

ببین

Guest
دختر بیشعور اومده خونمون اون احترامیه که بهش گذاشتم برگشه رفته به مامانم گفته که مهتا علن مارو از خونه انداخته بیرون تقصیردداداشمه که پشتش وایمیسته نمیگه که خودمم اونجا بودم چرا دروغ میگی
منم عروسم مهتا اینقد دوس دارم بدونم چیا میگن راجع بهم ???
اره خوب اگه اونجا بوده باید طرف حقو بگیره

استارتر
استارتر

ببین

Guest
حالا چرا بیرونش کردی????

آیلا

Guest
منم عروسم مهتا اینقد دوس دارم بدونم چیا میگن راجع بهم ???
اره خوب اگه اونجا بوده باید طرف حقو بگیره
ما هممون عروسیم
این واقعا بیشعوری رو از حد گذرونده اگه یادت مونده باش قبلا هم یه چیزایی ازش گفتم

اون فقط همینو میخواست که با هیچ کدوممون رفت و آمد نکنه والا ماهم با این رفتارایی که ازش دیدیم از خدامون که نبینیمش

استارتر
استارتر

ببین

Guest
به نظرم از این رژیمای مسخره نگیر مریض میشی بدتر برو پیش متخصص تغذیه خوب درسته طول میکشه ولی درست کم میکنی
عزیزم رژیم متابولیک از بهترین و اصولی ترین رژیم های ممکنه که زیر نظر هم انجام میدم

استارتر
استارتر

ببین

Guest
وای
ما هممون عروسیم
این واقعا بیشعوری رو از حد گذرونده اگه یادت مونده باش قبلا هم یه چیزایی ازش گفتم

اون فقط همینو میخواست که با هیچ کدوممون رفت و آمد نکنه والا ماهم با این رفتارایی که ازش دیدیم از خدامون که نبینیمش
دنبال بهونه بوده
اره دیدم اینطور عروسایی تا میان دنبال یه ماجران که پیرهن عثمان کنن و د برو که رفتیم

nili

Guest
@Nili اخه تو رو تگ کنم از اشتها سوال کنم????
عزیزدلم:love:
من شنیدم راجع به این قرص اتفاقا من لاغرم ولی سه چهار تا از دوستام تپلین و مشغول رژیم و ...
یادمه میگفتن که یخورده حالت تهوع و نفخ داشتن اولش
بعد متوجه شده بودن که با دوز کم باید شروع می کردن
بهترین کار اینه که بری دکتر یه مشورت بگیری ببینی برای بدن شما و با توجه به وضعیتت از چه دوزی و چه جوری شروع کنی به مصرف
ایشالا که زود باربی بشی شیطون :love:

استارتر
استارتر

ببین

Guest
من شنیدم راجع به این قرص اتفاقا من لاغرم ولی سه چهار تا از دوستام تپلین و مشغول رژیم و ...
بهترین کار اینه که بری دکتر یه مشورت بگیری ببینی برای بدن شما و با توجه به وضعیتت از چه دوزی و چه جوری شروع کنی به مصرف
قرص نیس عشقم
قرصشم هست ولی خوب من خودش مد نظرمه مثل زنجبیل مثلا

nili

Guest
قرص نیس عشقم
قرصشم هست ولی خوب من خودش مد نظرمه مثل زنجبیل مثلا
آهان بازم یه سرچی بکنی خودت متوجه میشی با چه حدودی شروع کنی خدایی نکرده حالا یه درصد برای گوارشت ضرری نداشته باشه همون گیاهی هم خیلی بخوری خوب نیست ❤️❤️

استارتر
استارتر

ببین

Guest
ولی با این وجود تاثیر داشته رو اشتهاشون؟

آیلا

Guest
حالا چرا بیرونش کردی????
واقعا منو همچین آدمی میشناسی?

کلا دو یا سه بار اگه اشتباه نکنم اومده خونمون اونم در حد یه ده دیقه یه شربت خورد ن رفتن
داداشم گفت که طرف فلانی رو میگیری همچین آدمیه حرفی که خودش گفته رو نمیگه حرفای مارو به دروغ میگه منم از حرصم گفتم که اتفاقا اون فحشایی رو هم که داده بود رو هم گفت که بدونه که اصلا طرف واسم یه طرفه تعریف نکرده زنداداشم رفته اون حرفایی که رو که من زدم و نگفته برعکس از خودش یه چیزای دیگه گفته که حرص منو دربیاره منم از اون روز اصلا اسمیم ازشون نبردم باخودم گفتم با شماها آدم رفت و آمد نکنه بهتره

استارتر
استارتر

ببین

Guest
آهان بازم یه سرچی بکنی خودت متوجه میشی با چه حدودی شروع کنی خدایی نکرده حالا یه درصد برای گوارشت ضرری نداشته باشه همون گیاهی هم خیلی بخوری خوب نیست ❤️❤️
دقیقا به همین خاطر پرسیدم نه بی هوا استفاده نمیکنم
گفتم شاید بشه به صورت دم کرده مثل دمنوش خوردش یا شاید چای داشته باشه یا...

استارتر
استارتر

ببین

Guest
واقعا منو همچین آدمی میشناسی?

کلا دو یا سه بار اگه اشتباه نکنم اومده خونمون اونم در حد یه ده دیقه یه شربت خورد ن رفتن
داداشم گفت که طرف فلانی رو میگیری همچین آدمیه حرفی که خودش گفته رو نمیگه حرفای مارو به دروغ میگه منم از حرصم گفتم که اتفاقا اون فحشایی رو هم که داده بود رو هم گفت که بدونه که اصلا طرف واسم یه طرفه تعریف نکرده زنداداشم رفته اون حرفایی که رو که من زدم و نگفته برعکس از خودش یه چیزای دیگه گفته که حرص منو دربیاره منم از اون روز اصلا اسمیم ازشون نبردم باخودم گفتم با شماها آدم رفت و آمد نکنه بهتره
شوخی کردم جیگر دقیقا متوجه شدم از کدوم مدلاس دنبال بهونه از ترک دیوارم ایراد میگیرن

بالا