گلوکومانان /اشتها

• شروع کننده موضوع ببین
  • تاریخ شروع

nili

Guest
ببین جونم فکر کنم به صورت پودری هست تو عطاری یا حالا این مراکزی که داروی گیاهی میفروشن
نوشتن یک گرم رو باید سه بار در روز تو هر نوشیدنی ای که دوست داری قاطی کنی و یک ساعت قبل از غذا بخوری ( بیشترین تاثیر رو داشته باشه )
حالا تو مثلا از نیم گرم شروع کن اگه دیدی عوارض ندادی و اوکی ای بعد سه چهار روز بکن 1 گرم

nili

Guest
من حدود یک و نیم ساله باهاش حرف نمیزنم البته قبلا هم حرف نمیزدما ??
دختر بیشعور اومده خونمون اون احترامیه که بهش گذاشتم برگشه رفته به مامانم گفته که مهتا علن مارو از خونه انداخته بیرون تقصیردداداشمه که پشتش وایمیسته نمیگه که خودمم اونجا بودم چرا دروغ میگی
مهتا حالا بنظرت پشت من چی میگن به عنوان عروس:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
مامانم میگه چرا مثه چسب میچسبی زمین زشته :cry: بابا بخدا خودشون میگن بشین و کار نکن و ... منم می شینم آیا زشته؟:ROFLMAO:
حس میکنم غیبت هم کنن راجع به این بخشه

آیلا

Guest
مهتا حالا بنظرت پشت من چی میگن به عنوان عروس:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
مامانم میگه چرا مثه چسب میچسبی زمین زشته :cry: بابا بخدا خودشون میگن بشین و کار نکن و ... منم می شینم آیا زشته؟:ROFLMAO:
حس میکنم غیبت هم کنن راجع به این بخشه
نه عزیزم اولات ولی نمیگم که پاشی کلی کارکنی ولی در حد این که دو تا لیوان سر سفره بیاری یا جمعش کنی هیچی از آدم کم نمیشه
به خدا ما از این عروس عتیقمون حتی انتظار یه لیوان آبم نداریم زخم زبون نزنه واسمون کلی
میدونی چیه بیشترشم از حسادتش حتی به غذا خوردنمونم حسادت میکنه چون هر چی دوست داریم میخوریم آخر سرم هممون اندامی هستیم در حالی که از حسادتش اونم به مسخره میگیره که شماها هر چی میخورین نمیتونین چاق بشین ???

nili

Guest
نه عزیزم اولات ولی نمیگم که پاشی کلی کارکنی ولی در حد این که دو تا لیوان سر سفره بیاری یا جمعش کنی هیچی از آدم کم نمیشه
به خدا ما از این عروس عتیقمون حتی انتظار یه لیوان آبم نداریم زخم زبون نزنه واسمون کلی
میدونی چیه بیشترشم از حسادتش حتی به غذا خوردنمونم حسادت میکنه چون هر چی دوست داریم میخوریم آخر سرم هممون اندامی هستیم در حالی که از حسادتش اونم به مسخره میگیره که شماها هر چی میخورین نمیتونین چاق بشین ???
نههه در حد لیوان که برمیدارم ولی مثلا چند سری که رفتم خونشون خواستم حالا کمک کنم باقی غذاها رو جمع کنن یا ظرفارو جابه جا کنن مامانش بیرونم کرد از آشپز خونه گفت برو برو اصلا نمیذارم دیگه من چه کنم والا تقصیر من نیست :ROFLMAO:
یا خدا به غذا خوردن هم حسودی میکنن?o_O
آخ میدونی بدترین ویژگی ای که یه آدم داشته باشه و من ازش متنفر بشم زبون تلخیه چقددد بدم میاد
راجع به همه چی باید نظر بدن

nili

Guest
مهتا خواهرم پروفتو اگه حالت بهتر شده عوض کن : (
دلمون گرفت
بازم هر جور خودت دوست داری ❤️

استارتر
استارتر

ببین

Guest
کاش من مثل شماها بود?

بالا