گلوکومانان /اشتها

• شروع کننده موضوع ببین
  • تاریخ شروع

ببین

Guest
دوستان کسی تا به حال استفاده کرده ؟
من از رژیم متابولیک پیروی میکنم برای افزایش متابولیسم ،که واقعا هم جواب میده و وزن به طور شایسته ای کم میشه?
تنها مشکلی که دارم مشکل اشتها ی کاذب در شب
و وقتی غذا خعععلی خوشمزس
بعد از کلی سرچ اینو پیدا کردم که گفته شده به شدت اشتها رو کم میکنه ولی تاثیر چندانی در چربی سوزی نداره و گرسنگی های بی موقع و غیر ارادی رو ازت میگیره انگار تاثیرش رو چنتا هورمونه که پیام غلط میرسونن نامردا...
خلاصه اگه چیزی میدونید خوشحال میشم به اشتراک بذارید دودلم برای استفاده

Otaku

Guest
به نظرم از این رژیمای مسخره نگیر مریض میشی بدتر برو پیش متخصص تغذیه خوب درسته طول میکشه ولی درست کم میکنی

مژده

Guest
@مژده
مژده جان شما نشنیدید
نه متاسفانه عزیزم ولی من کلی هیچ وقت سمت قرص مرص و این چیزا نمیرم هیچ وقتم توصیه نمیکنم. به نظرم اگر گرسنت میشه با روش های اصولی جلوشو بگیر مثلا یه سری غذاها هست فکر کنم مصرفش آزاده، مثل خیار و گوجه، من با اینا جلوی گشنگیمو میگیرم

استارتر
استارتر

ببین

Guest
@Nili اخه تو رو تگ کنم از اشتها سوال کنم????

استارتر
استارتر

ببین

Guest
نه متاسفانه عزیزم ولی من کلی هیچ وقت سمت قرص مرص و این چیزا نمیرم هیچ وقتم توصیه نمیکنم. به نظرم اگر گرسنت میشه با روش های اصولی جلوشو بگیر مثلا یه سری غذاها هست فکر کنم مصرفش آزاده، مثل خیار و گوجه، من با اینا جلوی گشنگیمو میگیرم
قرص نیس عزیزم یه ریشه گیاهیه
قرصشم هست

Otaku

Guest
درباره اشتها هم که گفتی از چیزای طبیعی که اشتها رو کم میکنه استفاده کن

آیلا

Guest
@مهتا جونم تو نمیشناسی
نه والا عشقم اتفاقا تاپیکتو دیدم ولی چون تا حالا دنبال رژیم نبودم چیزی نمیدونم اینو باید از عروسمون بپرسی انواع رژیمارو گرفته پیشمون کلاس گذاشته بعد هر دفه یه ۲۰ کیلویی هم اضافه کرده دیگه تا حدیه که با این که قد بلند ولی باز به زور خودشو میکشه???

استارتر
استارتر

ببین

Guest
نه والا عشقم اتفاقا تاپیکتو دیدم ولی چون تا حالا دنبال رژیم نبودم چیزی نمیدونم اینو باید از عروسمون بپرسی انواع رژیمارو گرفته پیشمون کلاس گذاشته بعد هر دفه یه ۲۰ کیلویی هم اضافه کرده دیگه تا حدیه که با این که قد بلند ولی باز به زور خودشو میکشه???
من کلی کم کردم مهتایی این اخراش دیگه داره عذابم میده مخصوصا الان که کلی چیزای خوشمزه اس
تو سرما میچپی تو لونت رریمتو میگیری

بالا