کیا لوازم آرایشی شون رو تو یخچال نگهداری میکنن؟

• شروع کننده موضوع مجردم۷۲
  • تاریخ شروع

مجردم۷۲

Guest
سلام دوستان . من حدود ۳سال پیش یک سری لوازم آرایشی خریدم و بعد از یکسالش گذاشتم تو یخچال تا الان توی یخچاله و فقط یکبار ازش استفاده کردم که خوب احساس میکنم به صورتم کرم ماسیده بود... حالا اگر از یخچال دربیارم و بیرون از یخچال نگهداری کنم درست میشه و خراب نمیشه؟

فعلا_تعطیل_تا_اطلاع_ثانوی

Guest
منم یه رژلب گذاشتم درجا یخ زد ???
نه تاحالا نذاشتم

مامان اروین

Guest
من معمولا کرم های ابرسان رو ی جا زیاد میگیرم. زیاد ک نه در حد 4_5 تا واسه 7_8 ماه پایین یخچال میذارم خوبن مشکلی ندارن... ولی بقیه چیزا رو تست نکردم

تک دختر

Guest
سلام دوستان . من حدود ۳سال پیش یک سری لوازم آرایشی خریدم و بعد از یکسالش گذاشتم تو یخچال تا الان توی یخچاله و فقط یکبار ازش استفاده کردم که خوب احساس میکنم به صورتم کرم ماسیده بود... حالا اگر از یخچال دربیارم و بیرون از یخچال نگهداری کنم درست میشه و خراب نمیشه؟
نکن این کارو عزیزم.شما هرچقدر برای خراب نشدن تو سرما نگهش دارین وسایلاتون تاریخ انقضا دارن،خراب میشن

استارتر
استارتر

مجردم۷۲

Guest
من معمولا کرم های ابرسان رو ی جا زیاد میگیرم. زیاد ک نه در حد 4_5 تا واسه 7_8 ماه پایین یخچال میذارم خوبن مشکلی ندارن... ولی بقیه چیزا رو تست نکردم
ابرسان برای پوست بهتره یا ژل ؟ من میخوام یکچیزی بزنم تا عید صورتم شفاف تر بشه

استارتر
استارتر

مجردم۷۲

Guest
نکن این کارو عزیزم.شما هرچقدر برای خراب نشدن تو سرما نگهش دارین وسایلاتون تاریخ انقضا دارن،خراب میشن
آخه توی اتاق یک وقت گرم میشه یا آفتاب میزنه میترسم خراب بشه . تاریخ انقضاهاش رو ندیدم

مامان اروین

Guest
ابرسان برای پوست بهتره یا ژل ؟ من میخوام یکچیزی بزنم تا عید صورتم شفاف تر بشه
من ژل رو امتحان نکردم تا حالا ولی از ابرسان هم راصی م.
ی زمانی گلاب دو اتیشه داشتم چند هفته زدم پوستم واقعا خوب شده بود... دیگه تنبلی کردم استفاده نکردم

استارتر
استارتر

مجردم۷۲

Guest
من ژل رو امتحان نکردم تا حالا ولی از ابرسان هم راصی م.
ی زمانی گلاب دو اتیشه داشتم چند هفته زدم پوستم واقعا خوب شده بود... دیگه تنبلی کردم استفاده نکردم
اسم آبرسانت چیه؟ قیمتش چقده؟

مامان اروین

Guest
اسم آبرسانت چیه؟ قیمتش چقده؟
مارک خاصی همیشه نمیگیرم هر کدوم رو فروشنده تصمین کنه یکی میگیرم خوب بود چند روز بعدش چند تا میخرم. الان سوپکس و دیلمون دارم تو خونه. ب نظرم خیلی ربطی ب قیمت نداره قبلا لورئال استفاده میکردم خودم تفاوتی احساس نمیکنم با ایرانی ها

غزلم

Guest
فکر نکنم چیزی بشه

بالا