کمک

• شروع کننده موضوع چشم رنگیم
  • تاریخ شروع

ژاکلین

Guest
عزیزم من زمانی هم عروسی کرده بودم انقد میترسیدم حامله نشم زود توهم برداشته بودم دیر پریود میشدم میمردم. ولی فهجیدم بخاطره قرص ال دی پریود عقب میوفته نگران نباش پس

Nazbanoo

Guest
عزیزم نگران نباش
فک نکنم حامله باشی چند روز بعد پریود رابطه داشتی؟

ژاکلین

Guest
معمولا قرصای اورژانسی حداقل ۴ یا ۵ روز پریود رو به تعویق میندازه
ببخشید عزیزم جسارتا همسرت اسپرم رو داخل ریخته؟ اگه نه که نترس خب

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
عزیزم کاش همون روز میخوردی. حالا با یه دفعه ام حامله نمیشی نترس محض اطمینان گرمیجات بخور. خرما زیاد بخور
سعی کن خودتو گرم نگه داری. منم این استرسای تورو تجربه کردم نترس?
اخه شب رود فردا صبحشم زود رفتم‌گرفتم از اون روز خیلی گرمیجات خوردم عزیزم

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
عزیزم من زمانی هم عروسی کرده بودم انقد میترسیدم حامله نشم زود توهم برداشته بودم دیر پریود میشدم میمردم. ولی فهجیدم بخاطره قرص ال دی پریود عقب میوفته نگران نباش پس
واییی خداکنه اینسری پریودد بشم اگه گزاشتم بیاد نزدیکم

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
معمولا قرصای اورژانسی حداقل ۴ یا ۵ روز پریود رو به تعویق میندازه
ببخشید عزیزم جسارتا همسرت اسپرم رو داخل ریخته؟ اگه نه که نترس خب
اره همه میگن ولی نمیدونی از استرسش ک
ن داخل ک نریخت
حس کردم ی قطره روی بیرون واژنم ریخت بعدشم پاک کردم اومدم با دستمال خودمو پاک کنم دستماد یکمی دستم لیز خورد رفت داخل
شرمنده اینجور گفتم بخدا از استرسمه

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
مرسی عشقم ک جوابمو میدی

ژاکلین

Guest
ن داخل ک نریخت
حس کردم ی قطره روی بیرون واژنم ریخت بعدشم پاک کردم اومدم با دستمال خودمو پاک کنم دستماد یکمی دستم لیز خورد رفت داخل
فداتشم راحت باش اشکالی نداره.
پس استرست بیخودیه الان این حستم طبیعیه ولی نگران نباش حامله نیستی و نمیشی مطمئن باش.
عزیزم من خودم بعده عروسی زمانی که با همسرم رابط داشتیم گه گاهی اسپرمشو داخل میریخت و شبشم قرص میخوردم حامله هم نشدم تو که دیگه چیزی نبوده
اینارو گفتم خیالت راحت بشه

ژاکلین

Guest
اخه شب رود فردا صبحشم زود رفتم‌گرفتم از اون روز خیلی گرمیجات خوردم عزیزم
معمولا طول میکشه تا پریود شی. ولی من توصیه میکنم بعده عروسیت قرص ال دی بگیری هم اینکه اطمینانش بهتره هم خیالت راحت تره

Vafa68

Guest
استرس نداشته باش پریود میشی
اون قرص اورژانسی فراتر از انتظاراا میتونه کارایی بکنه?

هایدی

Guest
ن داخل ک نریخت
باردار نیستی استرس نداشته باش ??احتمالا عفونت داری که ترشح داری

صنم

Guest
نترس چیزی نیست استرس نداشته باشی خودش میاد
محض اطمینان یدونه بیبی چک بزن اگه منفی بود تاکید میکنم اول تست بزن . یک لیوان گل گاو زبون و بابونه و نبات دم کن غلیظ باشه ترجیحا بخوری اومده

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
فداتشم راحت باش اشکالی نداره.
پس استرست بیخودیه الان این حستم طبیعیه ولی نگران نباش حامله نیستی و نمیشی مطمئن باش.
عزیزم من خودم بعده عروسی زمانی که با همسرم رابط داشتیم گه گاهی اسپرمشو داخل میریخت و شبشم قرص میخوردم حامله هم نشدم تو که دیگه چیزی نبوده
اینارو گفتم خیالت راحت بشه
وایییی جدی خداکنه حامله نباشم یعنی دارم از استرس میمرم

بالا