کمکم میکنید تازه عضو شدم

girl

⭐کاربر فعال⭐
دوستان تازه عضو شدم و هیچی ازین جا نمیدونم ولی من یک دردودل دارم توروخدا گوش بدید
من 18 سالمه با یک سال جهشی خوندن ترم دوم داروسازی هستم
ا من مشکل شنوایی دارم و سمعک استفاده میکنم ولی از لحاظ خانوادگی و ظاهری عالی هستم ولی همیشه یک ترس
بابت سمعکی بودنم دارم چون ارثی هست همیشه هم میترسم بچه بیارم یا اینکه کسی من رو قبول نکنه
بگید چیکار باید بکنم؟ بخاطر ظاهرم خیلی درخواست دارم ولی همیشه کمبود دارم و خودمو دست کم میبینم دلداری نمیخوام راهنماییم کنید
بگید چنین شخصی رو برای پسرتون یا برادرتون قبول میکنید؟ که مشکل شنوایی داشته باشه و هیچ وقت نخواد بچه دار بشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شنیدم یه سمعک هایی هست میره داخل گوش مشخص نمیشه جراحی کاشت حلزون هم هس میتونی انجام بدی

ربطی نداره این همه آدم مشکل دارن بچه میارن سالمم میشه حالا ازدواج کن بیار شاید دورازجونت نشدی یا شرایطش نبود بیاری

قبول می کنم به خودش مربوطه

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم اگر خدا بخواهد آنچنان جور در میاره که نمیتونی حرف بزنی هر کس که میره خواستگاری دختر گوشش را که نگاه نمیکنه که شنوا است یا ناشنوا به ظاهر دختر و خانواده اش نگاه می‌کنند مگر می‌خواهی ازدواج فامیلی بکنی در ازدواج غیر فامیلی بچه ای که از خانم کم شنوا به دنیا می‌آید حتما شنوا خواهد بود به هر حال قبل از اینکه اقدام به بچه دار شدن بگیری برو پیش مشاور

شکوفه

⭐کاربر فعال⭐
میتونی ازدواج کنی. ولی باید قبل ازدواج به اون پسر بگی مشکل شنوایی داری و از سمعک استفاده میکنی و بگی که ارثی هست.
شاید هم با پسری ازدواج کنی که اون پسر هم یه مشکلی داره که قبول میکنه مشکل تو رو.
برای بچه دار شدن هم با متخصص ژنتیک مشورت کنید. فردی که تصمیم میگیره بچه دار نشه چون بیماری داره که به بچه اش منتقل میشه، به نظرم یک فرد شجاع و عاقله.

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اصلا نگران نباش مشکلی پیش نمیاد

بالا