کلک بعضی مردها برای ندادن مهریه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بعضی زن ها و مردها هم میگن وام ازدواجمون کم بود نگرفتیم وام ها زیاد شده جدا بشیم بعد یه مدت عقد کنیم که وام بگیریم ، بعضیا هدفشون اینه و راست میگن ولی بعضیا میخوان به این ترفند جدا بشن راحت به هرحال اگه همسرتون پیشنهاد داد اصلا اینکارو نکنید شاید بخواد کلک بزنه مگه اینکه براتون مهم نباشه

بعضیا هم اینکارو می کنن به خانومشون میگن دسته چک یا سفته بگیریم برات بعد به بهانه های مختلف میدن بنویسی امضا کنی بعد میدن دست این و اون کلی خرجش می کنن پاس نمی کنن که طلبکارها شکایتت کنن زنشون بره زندان از شرش راحت بشن یا میگن مهرتو ببخش که سفته و چکاتو پاس کنیم نری زندان ، میخوان خانومشون مهرشو ببخشه که راحت طلاق بگیرن بعدا هم نمی تونید بگید کلک زد بهم و دستتون به جایی بند نیس و بدون حق و حقوق جدا شدین و گول خوردین

( بعضیا هم هدفشون اینه دارایی زنشونو بگیرن یا ارث پدریش یعنی پدرتون پاس کنه به خاطر زندان نرفتن شما )

اگه مهریه بده خونه و هرچی هم به نامتون بزنه باز دسته چک و سفته نگیرید که اینجوری بخواد خونه رو ازتون بگیره یا اصلا شاید بدهی خیلی بیشتر باشه بخواد کاری کنه برید زندان یا بگه مهرتو ببخش در قبالش که من پاس کنم نری زندان که بدون دادن مهریه جدا بشه راحت یا بخواد دارایی پدرتونو بالا بکشه یعنی پدرتون پاس کنه از ترس زندان نرفتن شما

حتی اگه گفت به فلان دلیل چک و سفته بگیر پشتشو من امضا می کنم واسه تو هست ولی من باید پرداخت کنم هم قبول نکنید شاید گفت بنویس من پشت نویسی کنم بعد اینکارو نکرد

اگه سفته یا چک خودش بود بعد گفت پشتشو امضا کن هم امضا نکنید

ممکنه تظاهر کنه که خوبه انسانیت داره و عاشقتونه که بهش اعتماد کنید هر چقدرم خوب بود اعتماد نکنید اصلا شاید بعدا تغییرکرد

حالا شایدم شوخی کنه یا بخواد امتحانتون کنه ولی اصلا قبول نکنید سفته و دسته چک نگیرید

💓

آخرین ویرایش:

nafas67

کاربر جدید
واقعاً
ینی اگه طلاق بگیرن دوباره ازدواج کنن وام میدن بشون 🙄؟؟؟

بالا