کسی چله ی زیارت عاشورا گرفته؟

• شروع کننده موضوع مجردم۷۲
  • تاریخ شروع

قفس قو

Guest
توی این لینک برید سفارشات امامان معصوم رو بخونید
امام صادق(ع) فرمود: «همواره این زیارت و دعایش را بخوان، که من بر کسى که این زیارت و دعایش را از دور و نزدیک مى خواند ضامنم که زیارتش قبول گردد، و سعیش مورد تقدیر خداوند شود، و سلام او به امام حسین(ع) برسد، و حاجتش- هرگونه و هرقدر باشد- از سوى خداوند برآورده گردد.
سلام, بنده مثالی میزنم, قرآن فرموده فاقرأوا ما تیسر من القرآن, یعنی تا میتوانید قرآن بخوانید یعنی هر کس و در هرزمان قرآن بخوانید, پس چرا هنگام قاعدگی قرآن خواندن برای زن مکروه است بلکه بیشتراز7آیه خواندن حرام هم هست.. این نه چیزی از عظمت قرآن میکاهد ونه توهین به زن هست, بلکه چون در این حالت خاص شرایط روحی وجسمی زن آمادگی دریافت عظمت قرآن رو نداره, باید ترک کنه... زیارت عاشورا هم با این عظمت هست که کسی که میخواد دیگری رو به خاطر سرپیچی از دستور امام زمانش لعن کنه, باید خودش مصداق اون لعن نباشه وگرنه داره با این زیارت موجبات لعن خودش رو فراهم میکنه, البته مطالعه دستورات اذکار آیت الله کشمیری میتواند راهگشا باشد

پیوست ها

• Screenshot_۲۰۲۱۰۳۰۳_۰۷۵۶۲۲.jpg
    Screenshot_۲۰۲۱۰۳۰۳_۰۷۵۶۲۲.jpg
    71.5 کیلوبایت · بازدیدها: 14

قفس قو

Guest
البته مثلا زیارت وارث رو در هر زمان میشه خوند و بعد که انسان تا حدودی تووی ترک گناه موفق شد,, قطعا زیارت عاشورا تاثیرگذار خواهد بود و بهترین عمل هست

قفس قو

Guest
سلام, بنده مثالی میزنم, قرآن فرموده فاقرأوا ما تیسر من القرآن, یعنی تا میتوانید قرآن بخوانید یعنی هر کس و در هرزمان قرآن بخوانید, پس چرا هنگام قاعدگی قرآن خواندن برای زن مکروه است بلکه بیشتراز7آیه خواندن حرام هم هست.. این نه چیزی از عظمت قرآن میکاهد ونه توهین به زن هست, بلکه چون در این حالت خاص شرایط روحی وجسمی زن آمادگی دریافت عظمت قرآن رو نداره, باید ترک کنه... زیارت عاشورا هم با این عظمت هست که کسی که میخواد دیگری رو به خاطر سرپیچی از دستور امام زمانش لعن کنه, باید خودش مصداق اون لعن نباشه وگرنه داره با این زیارت موجبات لعن خودش رو فراهم میکنه, البته مطالعه دستورات اذکار آیت الله کشمیری میتواند راهگشا باشد
منظورم از آیات حرام سوره سجده دار بود

bano.khaki

Guest
من برای سلامتی پدر و مادرم و چندتا دعای دیگم نذر کردم تا ۴۰ شب زیارت عاشورا بخونم
البته طبق چله ی حق شناس نیست و همینطوری خوده زیارت عاشورا رو بدون هیچ آداب و رسوم میخونم. عیبی نداره؟؟
کسی حاجت گرفته مثل من خونده باشه؟
سلام ایا صیغه نذر رو به فارسی یا عربی خپانده اید؟

بالا