کسی چله ی زیارت عاشورا گرفته؟

• شروع کننده موضوع مجردم۷۲
  • تاریخ شروع

مجردم۷۲

Guest
من برای سلامتی پدر و مادرم و چندتا دعای دیگم نذر کردم تا ۴۰ شب زیارت عاشورا بخونم
البته طبق چله ی حق شناس نیست و همینطوری خوده زیارت عاشورا رو بدون هیچ آداب و رسوم میخونم. عیبی نداره؟؟
کسی حاجت گرفته مثل من خونده باشه؟

nili

Guest
من برای سلامتی پدر و مادرم و چندتا دعای دیگم نذر کردم تا ۴۰ شب زیارت عاشورا بخونم
البته طبق چله ی حق شناس نیست و همینطوری خوده زیارت عاشورا رو بدون هیچ آداب و رسوم میخونم. عیبی نداره؟؟
من نمی‌دونم عزیزم
@هایدی
@مژده

Sogand

Guest
من گرفتم (از عاشورا تا چهم خوندم هر شب)
و خب فعلا که جوابی نگرفتم
البته احتمالش هست در آینده ی نزدیک بگیرم?

هایدی

Guest
عیبی نداره عزیزم مهم دله.من حاجت نگرفتم

قفس قو

Guest
دوست عزیز, اگر از جهت درجات ایمانی کامل نباشی, ممکن هست لعن های زیارت عاشورا دامن خودت رو بگیره, سعی کن از اذکار صلوات که سرشار از برکات مادی و معنوی هست, بهره بگیرید.

قفس قو

Guest
خیر اینطور نیست
شما بهتر میدونی یا ائمه؟؟
تمام امامان به خوندن زیارت عاشورا سفارش کردن و اصلا زیارت عاشورا مایه باز شدن تمام گره های زندگی دنیوی و اخروی میشه و همیچین مایه ی صفای دله
بله, سفارش کردن ولی به اصحاب خاص خودشون که درجات بالای ایمان بودن, زیارت عاشورا تا ٢قرن پیش فقط نزد علمای شیعه بود و اذن عام برای خواندن, نمیدادند

قفس قو

Guest
سند داری؟؟؟
همیشه سفارش شده
امام زمان هم در عالم بیداری و رویا خیلی زیاد به زیارت عاشورا سفارش کردن
ربطی هم به خواستن نخواستن ما نداره کسی که لیاقت نداشته باشه قسمت نمیشه بخونه یا مرتب بخونه
مثل خودم که چند بار اومدم چله بگیرم نتونستم تا اخرش بخونم ولی با اینکه نتونستم چله رو تمام کنم گره های زندگیم باز شد، خوش اخلاق شدم و...
لعن و نفرین در زیارت عاشورا اظهار عشق وارادت و تایید ظلم هایی هست که به اهل بیت شده
نوش جونشون همه ی اون لعن و نفرین ها
وقتی که میخونین الهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع لهم... آخر تابع یعنی کسانی که با سرپیچی از دستورات اهل بیت و معصیت, دارن ظلم بر اهل بیت میکنن و ناخواسته مشمول لعن خودشون قرار میگیرن

قفس قو

Guest
شما میخواستی منبع بدی پس کو؟؟
مطمئن باشید کسی که زیارت عاشورا میخونه یعنی عاشق اهل بیته و عاشق اهل بیت مشمول لعن و نفرین نمیشه
واقعا موضوع به این سادگی درکش خیلی راحته!!
نمیدونم اصرارتون برای اینکه بگی زیارت عاشورا خوب نیست چیه؟!؟!
من اهل تشیع هستم و حرف اهل بیت که میگن تا میتونید زیارت عاشورا رو ترک نکنید برام گواهه.
دوست عزیز,, اگر کسی بگه عاشقتون هس ولی بر خلاف خواسته شما عمل کنه و حرفات رو اهمیت نده, آیا مورد لطف خودت قرارش میدین؟! همسر پیامبر با اینکه به پیامبر عسق میورزید, ولی مشمول رحمت پیامبر تشد, چون خلاف دستوراتشون عمل کرد,, شما مدرک بیارید که جایی امام معصوم به یه شخص معمولی توصیه کرده باشه به خواندن زیارت عاشورا

استارتر
استارتر

مجردم۷۲

Guest
من گرفتم (از عاشورا تا چهم خوندم هر شب)
و خب فعلا که جوابی نگرفتم
البته احتمالش هست در آینده ی نزدیک بگیرم?
حتما باید از عاشورا باشه تا چهلم؟

استارتر
استارتر

مجردم۷۲

Guest
دوست عزیز, اگر از جهت درجات ایمانی کامل نباشی, ممکن هست لعن های زیارت عاشورا دامن خودت رو بگیره, سعی کن از اذکار صلوات که سرشار از برکات مادی و معنوی هست, بهره بگیرید.
?اینو کی فتفا داده؟

استارتر
استارتر

مجردم۷۲

Guest
سند داری؟؟؟
همیشه سفارش شده
امام زمان هم در عالم بیداری و رویا خیلی زیاد به زیارت عاشورا سفارش کردن
ربطی هم به خواستن نخواستن ما نداره کسی که لیاقت نداشته باشه قسمت نمیشه بخونه یا مرتب بخونه
مثل خودم که چند بار اومدم چله بگیرم نتونستم تا اخرش بخونم ولی با اینکه نتونستم چله رو تمام کنم گره های زندگیم باز شد، خوش اخلاق شدم و...
لعن و نفرین در زیارت عاشورا اظهار عشق وارادت و تایید ظلم هایی هست که به اهل بیت شده
نوش جونشون همه ی اون لعن و نفرین ها
وقتی نصفه رها کنی چله قبول نمیشه و گناه داره؟

استارتر
استارتر

مجردم۷۲

Guest
دوست عزیز,, اگر کسی بگه عاشقتون هس ولی بر خلاف خواسته شما عمل کنه و حرفات رو اهمیت نده, آیا مورد لطف خودت قرارش میدین؟! همسر پیامبر با اینکه به پیامبر عسق میورزید, ولی مشمول رحمت پیامبر تشد, چون خلاف دستوراتشون عمل کرد,, شما مدرک بیارید که جایی امام معصوم به یه شخص معمولی توصیه کرده باشه به خواندن زیارت عاشورا
توی این لینک برید سفارشات امامان معصوم رو بخونید
امام صادق(ع) فرمود: «همواره این زیارت و دعایش را بخوان، که من بر کسى که این زیارت و دعایش را از دور و نزدیک مى خواند ضامنم که زیارتش قبول گردد، و سعیش مورد تقدیر خداوند شود، و سلام او به امام حسین(ع) برسد، و حاجتش- هرگونه و هرقدر باشد- از سوى خداوند برآورده گردد.

بالا