کسایی که مشکل کلیه داشتن یا حتی سنگ کلیه بیان

• شروع کننده موضوع خرگوش آبی?
  • تاریخ شروع

Hhhhhh

Guest
آره گلم می‌دونم ولی نمی دونم شما هم همون مشکل رو داری یانه عمه من کلیه هاش عین شما بود بعد کلیه هاش هردو عفونت کرد وقتی عصبانی میشد کلیه هاش درد می‌گرفت بعد دور از جون شما فوت کرد?
کلیه واسش پیدا نمی شد خواستن بخرن واسش که....?

،،،،،،،،،،،،

Guest
میدونی نمیدونم چمه ازمایش اخرین بار 4 سال پیش دادم دیگه ندادم انگار مطمئن شدن چمه?
حالا هعی نگو
ولی بنظرم اگه چیزت بود تا حالا گفته بودن بهت نمی تونن اینقدر مخفی کنن

استارتر
استارتر

خرگوش آبی?

Guest
وای نگو ببین من خیلیییی باید بهم فشار بیاد
آره گلم می‌دونم ولی نمی دونم شما هم همون مشکل رو داری یانه عمه من کلیه هاش عین شما بود بعد کلیه هاش هردو عفونت کرد وقتی عصبانی میشد کلیه هاش درد می‌گرفت بعد دور از جون شما فوت کرد?

Hhhhhh

Guest
من ا

ز 6 7 سالگی این مشکل رو دارم عزیزم، ?تازه بچه بودم تکرر چون خیلی داشتم خودنو نگه نمیتونستم دارم
ای خدا خودت شفا بده این دختر گل رو.

بچه ها هرکس این پست رو میبینه واسه شفای این خانم گل صلوات ختم کنه.
اللهم صل الله محمد و آل محمد

مهرانه عسلی :)

Guest
عزیزم من کلیه درد میکنم مدفوعم کمرنگ پرنگ مبشه وقتی میاد سراغم این بیماری موقعی که خیلی بهم فشار عصبی وارد میشه درد میگیره کلیم و همین علائم رو دارم
اگه سنگ کلیه بود بهت اب اینا زیاد میدادن قرصو اینا مینوشتن سنگ میوفتاد ....
مدفوع پرذنگ کمرنگم فقط بخاطر اب هست اگه زیاد بخوری اب چایی ابمیوه اینا کمرنگه هرچی به سفیدی بزنه بهتره ...هرچی زرد تر باشه برای کلیه هات خوب نیس...فشار عصبیونمیدونم ...فقط زیاد اب بخور

مااماان_ساامیاار

Guest
بچه ها ماجرا از این قراره که من از بچگی 6 7 سالگی کلا یکم کلیم مشکل داشت دستشوییم عفونت داشت و اینا 9 سالگی 3 هفته بیمارستان بستزی شدم گفتن مشکل از کلیه هست حالا هرموقع عصبی میشم میزنه به کلیه هام یا غفونت دستشویی دارم اونسال خانوادم بهم گفتن سنگ کلیه هست الانم درست نمیگن بهم چیه! یادمه ی بار دکتر گفت باید از این اسکنا که لوله تو دهن میکنن کنی بابام بخاطر عوارضش نذاشت حالا چند وفته شک کردم میگم خانوادم درست به من نمیگن چیه یا میگن سنگه یا هیچی نمیگن یا حتی موفعی هم که میرم دکتر ی سرما خوردگی گرفتم میگن به دکتر دارویی که برا کلیه بد باشه نده! نمیفهمم واقعا ینی مشکل عفونی چیزی هست به من نمیگن؟
نه اون اندوسکوپی هست عوارض نداره ک

نه عفونت کلیه باید رو مصرف دارو احتیاط کرد

بسته شد

Guest
عزیزم فک نکنم سنگ کلیه باشه این چیزایی که گفتی❤️

Parsa

Guest
بچه ها ماجرا از این قراره که من از بچگی 6 7 سالگی کلا یکم کلیم مشکل داشت دستشوییم عفونت داشت و اینا 9 سالگی 3 هفته بیمارستان بستزی شدم گفتن مشکل از کلیه هست حالا هرموقع عصبی میشم میزنه به کلیه هام یا غفونت دستشویی دارم اونسال خانوادم بهم گفتن سنگ کلیه هست الانم درست نمیگن بهم چیه! یادمه ی بار دکتر گفت باید از این اسکنا که لوله تو دهن میکنن کنی بابام بخاطر عوارضش نذاشت حالا چند وفته شک کردم میگم خانوادم درست به من نمیگن چیه یا میگن سنگه یا هیچی نمیگن یا حتی موفعی هم که میرم دکتر ی سرما خوردگی گرفتم میگن به دکتر دارویی که برا کلیه بد باشه نده! نمیفهمم واقعا ینی مشکل عفونی چیزی هست به من نمیگن؟
عزیزم من مشکل دفع پروتئین دارم پنج سال دارو مصرف کردم کل بدنمو دارو ها داغون کردن دیگه دارو نخوردم دکتره میگفت دارو نخوره سال بعد دیالیزی هست اما دارو ها خوبم که نکردن هیچ کل بدنمو داغون کردن الان ۱۰ ساله که دارو نخوردم تازه عوارضشون گم شده

Parsa

Guest
وای نگو ببین من خیلیییی باید بهم فشار بیاد
عزیزم بیا خصوصی پیام بده تا بهت بگم چیکار کنی من خودمم الان نزدیک ۱۵ ساله مشکل کلیه دارم با رعایت چندتا چیز بدون دارو بیماریم کنترل شده و از ۵۰۰۰ دفع پروتئین رسیده ب ۷۰۰

استارتر
استارتر

خرگوش آبی?

Guest
جواب ازمایشتو برای من بفرست
عزیزم میگم من اخرین بار 2 3 سال پیش ازمایش دادم سونوگرافی بود با ازمایش ادرار فک کنم خون هم بود میخواستن اسکن هم بکنن از اینا ک لوله داخل دهان میکنن ک پدرم نذاشت اخه گفته بود عوارض داره... منم اصلا نمیدونم همون سال هم نذاشتن جواب ازمایش رو ببینم... داروی خاصی مصرف نمیکنم فقط موقعی که دستشوییم کمرنگ پرنگ میشه ی دارو هست مصرف میکنم.. کلیم درد هم میگیره دوباره از اول باید برم دکتر ی دارو ی دیگه تجویز کنه

استارتر
استارتر

خرگوش آبی?

Guest
ولی مثلا سنگ کلیه ساده برای مصرف دارو سرماخوردگی هم به دکتر میگن چیزی ندید برا کلیه حساس باشه؟،

استارتر
استارتر

خرگوش آبی?

Guest
دو تا کلیم هم درد نمیگیره کلیه سمت راست.... همیشه هم بهم میگن اب و اینا زیاد مصرف کن...

استارتر
استارتر

خرگوش آبی?

Guest
وقتی هم اعصابم خورد باشه خیلیییییییی عصبانی بشم اره درد میگیره ولی باید خیلی دوز عصبانیتم یا نگرانیم بالا باشه

بالا