کتاب خوب معرفی کنم براتون??

• شروع کننده موضوع MINISH
  • تاریخ شروع

MINISH

Guest
کتاب قهوه سرد اقای نویسنده?
خیلی کتاب محشریه حتما بخونینش پر از جمله های طلاییه
کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده یک رمان ایرانی با موضوع عاشقانه است که تمِ معمایی – هیجانی دارد و در مدت زمان تقریبا یک ماهه به چاپ بیستم رسیده و می‌توان گفت به نحوی شگفتی ساز است. این رمان تا به امروز بیشتر از پنجاه بار تجدید چاپ شده است.
unnamed.jpg

نویسنده روزبه معین?
خلاصه=این رمان داستان یک نویسنده به نام آرمان روزبه و یک دختر روزنامه‌نگار است. کتاب با یک خاطره از دروان کودکی آرمان شروع می‌شود. خاطره‌ای که در ادامه اساس اتفاقات بعدی کتاب است.ماجرا از این قرار است که آرمان در کودکی عاشق دختری می‌شود که ۱۵ سال از خودش بزرگتر است و برای تمرین پیانو به خانه پیرزن همسایه می‌آید. آرمان عاشق رفت و آمد این دختر برای یادگیری پیانو است. اما پیرزنی که به این دختر پیانو آموزش می‌دهد یک آهنگ بیشتر نمی‌داند و بنابراین آرمان تصمیم می‌گیرد نت های موسیقی آن ها را دست کاری کند تا آموزش پیانو مدت زمان بیشتری طول بکشد و ....

Luna

Guest
من سه سال پیش خونده بودم
برای عموم مردم خوبه اما کسی که کتاب خون باشه باش کیف نمی‌کنه
روزبه معین نویسنده توانایی هست اما نمونه یک نویسنده هست که با خوندن و نوشتن زیاد نویسنده شده نه صرفاً خلاقیت ذهن خودش
کتاب خونای حرفه ای با خوندن هر قسمت یاد یه کتابی میفتن ?

nili

Guest
من این کتاب رو دو سال و خورده ای پیش خوندم
واقعاااااااااااا یکی از بهترین کتاباست حتما همه باید بخونن

استارتر
استارتر

MINISH

Guest
من سه سال پیش خونده بودم
برای عموم مردم خوبه اما کسی که کتاب خون باشه باش کیف نمی‌کنه
روزبه معین نویسنده توانایی هست اما نمونه یک نویسنده هست که با خوندن و نوشتن زیاد نویسنده شده نه صرفاً خلاقیت ذهن خودش
کتاب خونای حرفه ای با خوندن هر قسمت یاد یه کتابی میفتن ?
من خیلی کتاب میخونم و این یکی از کتابای مورد علاقم بود???

بالا