کاهش وزن با پیاده روی

• شروع کننده موضوع من هستم:)
  • تاریخ شروع

من هستم:)

Guest
بچها من اذر سال پیش ب مدت تقریبا یه ماه هرروز پیاده روی داشتم نیم ساعت چهل دیقه بعد یهو قطع کردم یه دوهفته دوباره چندروز یبار هرموقع حوصله داشتم میرفتم دوماه پیش ازمایش کلی دادم دکتر زنان برام نوشته بود جوابش اومد رفتم نشون یه دکتر دیگه دادم گفت چربی خونت بالاس قرص داد و قندخونمم یخورده بالا بود برااون دکتر زنان متفورمین داد بهم یه بسته ده تایی ۴تا خشابش تاالان تموم شده حالا بازم هرروز پیاده روی میکنم وزن کردم یه هفته پیش ۷۳کیلو بودم قدمم۱۶۵ ب نظرتون پیاده روی چه مدت تاثیر خودشو نشون میده ؟راستی کیستم داشتم۲۷میل بود۴سال بود هردارویی میخوردم نمیرفت اخرین بار رفتم سونو کرد گفت کیستت خوب شده فقط تو تخمدانام کیستای ریزه بارداریم سخت کرده برام۵ساله اقدامم ب نظرتون فایده ای داره این رویه ای ک پیش گرفتم ؟غذامم تاجایی ک تونستم کم کردم درحدبشقاب میوه خوریه کسی پیاده روی کرده برای لاغری و تنبلی بگه نتیجه داده براش یانه؟اگرم داده چه مدت بوده ممنون?

بور چشم سبز

Guest
سلام عزیزم
پیاده روی تنها برای لاغری و چربی جوابگو نیست
۸۰ درصد رژیم تاثیر داره
مثلا صبحانه زرده تخم مرغ رو نخور کلسترول داره
روزی فقط ۲ قاشق روغن زیتون سهمیه داری
مثلا غذاهاتون رو کم روغن بپز

استارتر
استارتر

Guest
سلام عزیزم
پیاده روی تنها برای لاغری و چربی جوابگو نیست
۸۰ درصد رژیم تاثیر داره
مثلا صبحانه زرده تخم مرغ رو نخور کلسترول داره
روزی فقط ۲ قاشق روغن زیتون سهمیه داری
مثلا غذاهاتون رو کم روغن بپز
سلام عزیزم مرسی از راهنماییت❣
من قبلا وحشتناک غذامیخوردم ب قدری ک بعدغذا دلدردمیگرفتم ولی الان چندروزه دارم رعایت میکنم برنامه رژیم ندارم همینجور خودم کم میخورم تاجایی هم بشه رعایت میکنم غذای چرب زیاد نخورم نه بخاطر لاغری برا چربی خونم ولی خب یه جاهاییم از دستم درمیره چون متفورمین میخورم دراصل برا کاهش قندخونه یهو ضعف میکنم دلم میره برا چیزای شیرین من اصلا شیرینی خورنیستم ینی یجورایی باشه هم جلوم نمیخورم ولی از وقتی متفورمینومیخورم عاشق چیزای شیرین شدم میخوام بدونم متفورمین تاثیری رووزن نداره ممکنه کمک کنه برا کاهش وزن چندجا دیدم گفتن ۵_۶کیلوکم کردن باهاش

بور چشم سبز

Guest
سلام عزیزم مرسی از راهنماییت❣
من قبلا وحشتناک غذامیخوردم ب قدری ک بعدغذا دلدردمیگرفتم ولی الان چندروزه دارم رعایت میکنم برنامه رژیم ندارم همینجور خودم کم میخورم تاجایی هم بشه رعایت میکنم غذای چرب زیاد نخورم نه بخاطر لاغری برا چربی خونم ولی خب یه جاهاییم از دستم درمیره چون متفورمین میخورم دراصل برا کاهش قندخونه یهو ضعف میکنم دلم میره برا چیزای شیرین من اصلا شیرینی خورنیستم ینی یجورایی باشه هم جلوم نمیخورم ولی از وقتی متفورمینومیخورم عاشق چیزای شیرین شدم میخوام بدونم متفورمین تاثیری رووزن نداره ممکنه کمک کنه برا کاهش وزن چندجا دیدم گفتن ۵_۶کیلوکم کردن باهاش
متفورمین بدتر گرسنگی میده بخاطر همینه ضعف میکنی به نظرم نخور
بهتر اینه کمتر بخوری و پیاده روی
هم وزن کم میشه هم فند و چربی و فشار خون میاد پایین
?

استارتر
استارتر

Guest
متفورمین بدتر گرسنگی میده بخاطر همینه ضعف میکنی به نظرم نخور
بهتر اینه کمتر بخوری و پیاده روی
هم وزن کم میشه هم فند و چربی و فشار خون میاد پایین
?
اخه براهمین کیستای تو تخمدانمم داده نه فقط قندخون برااین مورد بیشتر میخورم حالا بازم ب خودش میگم واقعا یوقتایی کم میارم چندبار درمرز انفجار غذاخوردم مرسی بازم عزیزدلم لطف کردی نظردادی❣

بور چشم سبز

Guest
اخه براهمین کیستای تو تخمدانمم داده نه فقط قندخون برااین مورد بیشتر میخورم حالا بازم ب خودش میگم واقعا یوقتایی کم میارم چندبار درمرز انفجار غذاخوردم مرسی بازم عزیزدلم لطف کردی نظردادی❣
اتفاقا به منم بدای تنبلی تخمدان داده بود
۱ ماه خوردم کمی حالت تهوع و ضعف داشتم
اما پریودم خوب شده بود
بخاطر ضعفه اینجور میشی
من شکر و آرد سفید رو کات کردم هورمونام خوب شد پریودم منظم شد جوشام قطع شد
فداتبشم?

استارتر
استارتر

Guest
اتفاقا به منم بدای تنبلی تخمدان داده بود
۱ ماه خوردم کمی حالت تهوع و ضعف داشتم