کامل ترین تعبیر دیدن موش در خواب

  • شروع کننده موضوع آیلا
  • تاریخ شروع

آیلا

Guest
معنی و تعبیر صحیح موش در خواب از دید معبران معروف در سایت مادران

تعبیر خواب موش از نظر منوچهر مطیعی تهرانی?‍?
✍️دیدن موش در خواب می تواند تعبیرش دزد باشد. این دزد بسیار به شما نزدیک و حتی می تواند در خانه و زندگی شما حضور داشته باشد!
موش به طور کلی تعبیرش دزد، زن خیانتکار و کسی است که در پی آسیب و ضرر و زیان رساندن به شماست. این شخص، شخص قابل اعتمادی نیست. پس مراقب باشید!
اگر در خواب سوراخ و لانه موش را دیدید، بیان گر این است که مال و یا چیزی از دارایی شما را به سرقت می برند. البته شما می دانید که توسط چه کسی دزدیده شده است، اما نمی توانید اثباتش کنید.
اگر نمی دانید کیست و به دنبال دزد مالتان می گردید، این خواب به شما نشان می دهد که دزد یک زن مفسد و نادرست است.
تعبیر دیگر این خواب از نظر مطیعی تهرانی، این است که اگر خواب موش دیدید اطراف شما زنی خیانت کار است. پس مراقب دوستان به ظاهر خوب خود باشید که دچار دردسر و گرفتاری نشوید!
اگر این موش را در خانه خود دیدید، این زن از نزدیکان مونث شما می باشد.

تعبیر خواب موش از نظر محمد ابن سیرین?‍♂️
✍️اگر مردی در خواب ببیند از آلت مردانه او موشی بیرون آمد، صاحب فرزند دختری می شود؛ اما در نهایت این دختر، دختر صالح و درست کرداری نخواهد شد. این فرزند فقط برای شما دردسر و بی آبرویی به همراه خواهد داشت. ان شاالله که خداوند هدایت کند!
از نظر ابن سیرین، موش تعبیرش زنی در ظاهر پارسا، نجیب و درست کار است اما در باطن فاسد و بدجنس می باشد. بهتر است مراقب تظاهر ها و دلسوزی های بی مورد دیگران باشید. همه کس خیر شما را نمی خواهند. ازخداوند بخواهید شما را از شر انسان های نادرست حفظ بفرماید!
اگر در خواب دیدید که از پاچه شلوار شما موشی بیرون آمد، زنی نا به کار را از خود دور می کنید که بسیار به نفع شماست و با این کار خود را از یک دردسر بزرگ نجات خواهید داد.

تعبیر خواب موش از نظر ابراهیم کرمانی?
✍️اگر در خواب ببینید که از گلو و یا سوراخ گوش شما موشی بیرون آمد، تعبیرش فرزند پسر است. اگر باردار هستید فرزند شما پسر خواهد بود و اگر فرزند پسری دارید مساله ای برایش ایجاد می شود. ان شاالله که خیر است.


اگر در خواب دیدید که از سوراخ گوش، بینی، و یا ناف شما موش بیرون آمد، تعبیرش فرزند دختری است که خیر ندارد و بسیار لجوج و بدکردار خواهد بود!
اگر دیدید که در خواب موش را گرفتید، با زنی بدکاره و فاسق ازدواج می کنید. چنان چه متاهل هستید تعبیرش به همسر شماست. ممکن است آلوده اعمال نادرستی شده باشد. ان شاالله که خداوند همه مارا به راه درست هدایت بفرماید!
اگر در خواب دیدید که موش رخت خواب شما را جوید و خراب کرد، بین شما و شخصی رابطه بد و غیر شرعی صورت می گیرد. چنان چه متاهل هستید همسر شما ممکن است وارد ارتباط اشتباهی شده باشد.
اگر در خواب خود موش را کشتید، نشان دهنده موفقیت، پیروزی و غالب شدن بر دشمن می باشد.


تعبیر خواب موش از نظر کارل گوستاو یونگ?
✍️دیدن تله موش در خواب، بیان گر این است که شما باید محتاط تر باشید.پس از این به بعد به کسانی که می خواهند به شما کمک کنند، خیلی هم خوش بین نباشید.
همچنین می توان تله موش را نمادی از نبوغ، بینش و خلاقیت دانست. ممکن است اکنون ذهنتان ایده های جالبی داشته باشد و یا شما باید برای حل مساله های پیش روی خود، به دنبال شیوه ی بهتری باشید.
اگر دیدید که تله موشی را کار میگذارید، نشان دهنده این است که مخالفان و رقیبان خود را گول می زنید. شما از بقیه زرنگ تر و با سیاست تر رفتار خواهید کرد.
اگر در خواب دیدید که با تله موش را گرفتید، خبر می دهد که کسی یا کسانی به دنبال سواستفاده از شما هستند. این روزها احتیاط کنید و راز خود را برای کسی بازگو نکنید.
دیدن تله موش در خواب می تواند تعبیر دیگری هم داشته باشد؛ این خواب از جنبه های پنهانی شخصیت شما خبر می دهد. جنبه هایی که شما خیلی مشتاق و مایل نیستید که با آن روبه رو شوید و یا نمی خواهید که دیگران باخبر شوند. بهتر است با خودتان روراست و صادق باشید تا به لحاظ روحی آارامش بگیرید. اگر اکنون رسیدگی نکنید بعدها بسیار سخت تر خواهد بود!
اگر در خواب ببنید که موش را به تله انداختید و جانش را گرفتید، بیان گر این است که شما از کاهی کوه می سازید و مسأله های کوچک و پیش پا افتاده را بسیار برای خود بزرگ می کنید. بهتر است کمی آسان تر با اتفاقات کنار بیایید. هر چیزی ارزش غصه خوردن و فکر کردن بیش از حد را ندارد!
همچنین گوستا می گوید که دیدن موش در خواب، نشان دهنده ترس، بی حوصلگی و کج خلقی، بی اهمیتی، و نبودن خشم می باشد. شما احساس ناکافی بودن و ترسی را تجربه می کنید که خوشایندتان نیست!


تعبیر خواب موش از نظر یوسف نبی?‍♂️
✍️از نظر یوسف نبی اگر در خواب موش دیدید، با زنی به جنگ و درگیری می پردازید. ممکن است با همسرتان به اختلاف برسید بربخورید. پس بهتر است بحث ها را این روزها زیاد ادامه ندهید.
یوسف نبی نیز موش را به دزد تعبیر کرده است. از شما و یا از منزل شما ممکن است دزدی شود.

تعبیر خواب موش از نظر لوک اویتنهاو?
✍️اگر در خواب موشی به رنگ سفید دیدید، نشان دهنده ازدواج موفق است. اگر دختر هستید و موش سفید در خواب دیدید نشان از ازدواجی همراه با سعادت و خوشبختی دارد.
اگر در خواب موش را درون یک تله دیدید، تعبیرش دشمنی است که شکست می خورد. این دشمن، دشمن پر قدرتی نیست پس نگران نباشید!

تعبیر خواب موش از نظر معبران دیگر?
اگر در خواب ببنید که موش را می خورید،?
بیان گر این است که چیزی به لحاظ روحی شما را آزار می دهد. ممکن است مسأله ای مربوط به خودتان، خانواده، همسر و یا فرزندتان باشد. در هر موردی که باشد بهتر است که رفع شود.

اگر دیدید که موش به دنبال شما گذاشته و شما فرار می کنید، ?
نشان دهنده این است که شما بیش از حد وابسته هستید و از خود هیچ استقلالی ندارید. این روند زندگی در آینده مشکلات زیادی برای شما ایجاد می کند.

دیدن موش سفید در قفس، ?
بیان می کند که در آینده ای نزدیک بسیاری از مشکلات شما به دست خودتان حل و فصل می شود. نگران نباشید مشکلات گذرا هستند.

اگر در خواب دیدید که موش توسط گربه تعقیب می شود، ?
تعبیرش برمی گردد به اینکه شما نباید اجازه دهید دیگران و اطرافیان با دخالت های نا به جا زندگی شما را مختل کنند.

اگر در خواب از موش ترسیدید، ?
بیان گر خجالت زدگی و شرمساری است. بهتر است از روی عصبانیت و قضاوت نادرست کاری نکنید که به ضرر شما تمام شود.

اگر در خواب فقط صدای موش را شنیدید و یا به دنبال صدای موش می رفتید، ?
تعبیرش وقوع اتفاق ناگوار و یا دزدی می باشد.

اگر خانه و منزل شما پر از موش بود،?
نشان دهنده این است که گروهی در صدد هستند تا برنامه های شما را خراب کنند. حتی الامکان کسی را در جریان امور مهم زندگی خود قرار ندهید.

موش های زیادی که روی هم افتاده اند،?
به معنای خیانت و دورویی است. افرادی که با آنها در ارتباط هستید یک رنگ نیستند. اگرچه در ظاهر از شما تعریف می کنند اما در پشت سر شما به گونه دیگری رفتار می کنند و از موفقیت های شما خوشحال نمی شوند.

اگر در خانه خود تعداد زیادی موش وجود داشت، ?
بیان گر این است در کاری که اکنون به انجام آن مشغول هستید، یک اختلال و مشکل موقتی ایجاد می شود.

اگر دیدید که موشی در خانه شما وسیله ای را خراب کرده است، ?
تعبیرش باز می گردد به ولخرجی بیش از حد شما! با این رویه به مشکل برمی خورید. بهتر است پس اندازی هم برای خود داشته باشید.

اگر دیدید که موش جلوی چشم شما به تله افتاد،?
بیان گر املاک و ثروت است. پس ممکن است طی روزهای آتی سندی یا قراردادی را امضا کنید!

موش اگر خیلی کوچک باشد، ?

تعبیر خاصی ندارد تنها ممکن است بیان گر دیدگاه شما نسبت به خودتان باشد. شاید خجالتی هستید!

اگر در خواب موش مرده دیدید، ?
نشان می دهد که شما بسیار در مقابل مشکلات قوی هستید و کمتر پیش می آید که کسی و یا چیزی شمارا به هم بریزد. اگر اخیرا هم مشکلاتی داشته اید، نگران نباشید که به زودی تمام می شوند. حتی می تواند تعبیر دیگری هم داشته باشد، اینکه شما ممکن است فردی و یا چیزی که در گذشته اتفاق افتاده است را برای مدت طولانی نادیده گرفته باشید؛ اما اکنون زمان آن است که با آن روبه رو شوید پس دست از طفره رفتن و فرار کردن بردارید.

اگر در خواب، نخست موش را گرفتید و بعد او را کشتید، ?
این خواب تعبیر خوبی ندارد. نشان دهنده این است که اطرافیان برای زندگی شما در حال دسیسه چینی هستند. بسیار مراقب باشید چرا که ممکن است ضربه بدی بخورید.


کشتن موش تعبیر دیگری هم دارد،?
می تواند تعبیرش به این باشد که شما قصد دارید تمام افرادی که به نظرتان نادرست و حیله گر می آیند را از زندگی خود حذف کنید. کار بسیار خوبی می کنید چون این افراد جز دردسر و گرفتاری چیزی ندارند!تعبیر دیگر کشتن موش نیز دریافت یک خبر نا خوشایند از یک دوست می تواند باشد.

اگر دیدید موش فرار کرد،?
تعبیرش خیانت است. این خیانت می تواند از سمت یک دوست، یک آشنا، اقوام، خانواده و حتی شریک عاطفیتان باشد! به هرحال شخصی است که با او رابطه نسبتا عمیقی دارید. تعبیر دیگر از فرار کردن موش، این است که ممکن است شما در حال حاضر فشار کاری زیادی را تحمل می کنید. کمی از کار کردن فاصله بگیرید و به خود استراحت دهید. مجددا با نیروی بهتری می توانید به ادامه کار برگردید!

اگر در خواب تله موش دیدید،?
بیان گر شایعات است. این شایعات به حوزه کاری شما مربوط است. شاید کسی در محیط کارتان پشت سر شما بدگویی می کند و یا ممکن است طی بحثی شما حرفی بزنید که دیگران بد برداشت کنند! این روزها حرف های خود را واضح و بدون هیچ ابهامی بزنید تا برای کسی سوتفاهم ایجاد نشود!

اگر در خواب سوراخ و لانه موش را دیدید، ?
می تواند به معنای این باشد که شما رازی در سینه دارید، که نمی خواهید فاش شود و یا برای کسی بازگو کنید! اگر رازی ندارید می تواند اتفاقی باشد که برایتان پیش آمده یا پیش خواهد آمد.

دیدن موش یا موش هایی که در حال خوردن غذا هستند، ?
خوش شانسی و معجزه است. این خوش شانسی می تواند در هر زمینه ای که اکنون دغدغه فکر شماست اتفاق بیفتد.

دیدن موش سفید در خواب، ?
علاوه بر ازدواج موفق تعبیر دیگری نیز دارد. تعبیرش می تواند طول عمر، سلامتی و زندگی سالم باشد. در کل موش سفید تعبیر خوبی دارد.

اگر در خواب خودتان اجازه دادید که موش برود،?
نشان دهنده مشکلات مالی است. برای مدتی به لحاظ مالی، دست و بالتان تنگ می شود.

اگر موش را در اتاق خود دیدید،?
بیان گر این است که با خانواده خود به مشکل بر می خورید. پس بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و به آرامی سعی کنید اختلافات را برطرف کنید.

اگر در خواب به موش ها غذا می دادید، ?
تعبیرش غرور و تکبر است. در رفتار خود تجدید نظر کنید و با مردم با فروتنی برخورد کنید.

اگر در خواب موشی به رنگ سیاه دیدید،?
تعبیر خوبی ندارد. موش سیاه نماد مشکلات و غم و ناراحتی است. حتی مشکلات جسمی و بیماری نیز تعبیر شده است.


اگر در خواب موشی به رنگ خاکستری دیدید، ?
بیان گر ترس است. ترس برای انسان ضامن شکست است. اگر از چیزی که می ترسید و اکنون به آن با استرس فکر می کنید، این ترس را کنار بگذارید و سعی کنید با آن رو به رو شوید. به خداوند توکل کنید حتما یاریتان می کند!

اگر در خواب موشی که دیدید بسیار بزرگ بود، ?
نشان از آن دارد که مشکلات سطحی و کوچک خود را پشت گوش میندازید. این مشکلات کم کم بزرگ تر می شوند. خوب است که مسائل را کمی جدی تر بگیرید!​
 

بالا