چگونه همسر اینده خود را جذب کنیم??

• شروع کننده موضوع بسته شد
  • تاریخ شروع

بسته شد

Guest
?❤️?
چگونه همسرآینده خودراجذب کنیم؟

راههای بسیار ساده هست که با کسی که دوست دارید ازدواج کنید کافیست مشخصات همسرآینده خود را بنویسید .
دوست دارید چه ویژگی هایی داشته باشد ٬خونوادش چجوری باشن .آنها را بنویسید اگر بنویسید ضمیر ناهشیار با ضمیر ناهشیار کل انسانها تماس برقرار میکند و فرد مورد نظر را پیدا میکند.
ایمان داشته باشید و این راز بسیار مهم را انجام دهید جزئیات را کامل بنویسیدو حتی روز نامزدی را هم بنویسید .
نوشتن برای کسانی که زمان کافی برای تصویر سازی ندارند خیلی عالی است و هر روز تا زمان رسیدن به همسرتان ان را صبح ها وشبها قبل خواب مطالعه کنید.
اجازه بدهید ضمیرناهشیار درگیر باشد.
اگر شخص مورد نظر را میشناسید اسم و مکان زندگی آن را بنویسید .
قطعا زمانی نخواهد کشید که خواهید دید با شخص مورد نظر ازدواج نموده اید.
اگر قدرت جذبتان بیشتر باشد خیلی زود این اتفاق خواهد افتاد.
⭐️°⚜ °⭐️°⚜⭐️°⚜ °⭐️°⚜

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
ـ هر روز افراد بیشتری جفت دلخواه خود را جذب می کنند.
ـ امروز هزاران زوج از مصاحبت و زندگی در کنار هم لذت می برند.
ـ امروز هزاران زن و مرد در کنار مرد و زنی که عاشق انهاست، زندگی می کنند.
ـ هزاران نفر اولین قرار ملاقاتشان را با فردی می گذارند که شریک زندگی دائمی آنها می شود.
ـ این هفته هزاران زوج به عقد هم در می آیند.
این جملات را باور کنید....چون اگر باور نکنید، قانون جذب برای شما کاری نمی کند....

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
?❤️?
چگونه همسرآینده خودراجذب کنیم؟

راههای بسیار ساده هست که با کسی که دوست دارید ازدواج کنید کافیست مشخصات همسرآینده خود را بنویسید .
دوست دارید چه ویژگی هایی داشته باشد ٬خونوادش چجوری باشن .آنها را بنویسید اگر بنویسید ضمیر ناهشیار با ضمیر ناهشیار کل انسانها تماس برقرار میکند و فرد مورد نظر را پیدا میکند.
ایمان داشته باشید و این راز بسیار مهم را انجام دهید جزئیات را کامل بنویسیدو حتی روز نامزدی را هم بنویسید .
نوشتن برای کسانی که زمان کافی برای تصویر سازی ندارند خیلی عالی است و هر روز تا زمان رسیدن به همسرتان ان را صبح ها وشبها قبل خواب مطالعه کنید.
اجازه بدهید ضمیرناهشیار درگیر باشد.
اگر شخص مورد نظر را میشناسید اسم و مکان زندگی آن را بنویسید .
قطعا زمانی نخواهد کشید که خواهید دید با شخص مورد نظر ازدواج نموده اید.
اگر قدرت جذبتان بیشتر باشد خیلی زود این اتفاق خواهد افتاد.
⭐️°⚜ °⭐️°⚜⭐️°⚜ °⭐️°⚜
بچه ها این واقعا جواب میده
من یه هفته مشخصات کسی رو که میخواستمش بدون اینکه اصن طرفو بشناسم تجسم کردمو مثل همون فرد وارد زندگیم شد

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
اره باور کن
البته من به عنوان همسرتجسم نکردم
دقیقا دورانی که فک میکردم هییییچ پسری واسه من ساخته نشده و همشون یه ایرادی دارن که من دوس ندارم خیلی خودجوش این کارو انجام دادمو جواب داد

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
این برای رشته دانشگاه و همه چی کاربرد داره ?
واسه همههه چی تجسم و نوشتن باعث جذب میشه
فقط نباید دنبال نتیجه دادن باشی

من چون خودجوش اونکارو کردم هیچوقت دنبال نتیجه دادنشم نبودم چون فک نمیکردم اینکار اصن تاثیری داشته باشه فقط واسه دلگرمی خودم فرد موردعلاقمو تجسم میکردم

دختر__بهار

Guest

من چون خودجوش اونکارو کردم هیچوقت دنبال نتیجه دادنشم نبودم چون فک نمیکردم اینکار اصن تاثیری داشته باشه فقط واسه دلگرمی خودم فرد موردعلاقمو تجسم میکردم
چه جالب پس منم امتحان کنم امسال میخوام کنکور بدم برام دعا کن دارو قبول شم?❤

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
چه جالب پس منم امتحان کنم امسال میخوام کنکور بدم برام دعا کن دارو قبول شم?❤
جالبه بدونی من دانشگاهمم خودم جذبش کردم
اما متاسفانه چون به رشتم اصن فکری نکردم رشته ی مورد علاقم جذب نشد?ولی بااون رتبه ای که من داشتم اون دانشگاهی ک میخاسم قبول شدم?

Samiraa

Guest
جالبه منم نوشته بودم چند روز پیش برگه رو پیدا کردم جز دو سه مورد هیچ کدوم شبیهش نبود?منم برگه رو انداختم دور

دختر__بهار

Guest
جالبه بدونی من دانشگاهمم خودم جذبش کردم
اما متاسفانه چون به رشتم اصن فکری نکردم رشته ی مورد علاقم جذب نشد?ولی بااون رتبه ای که من داشتم اون دانشگاهی ک میخاسم قبول شدم?
وای نگو من دیگه الان غش میکنم ????

دختر__بهار

Guest

راستی این که گفتی نباید دنبال نتیجه دادن باشی منظورتو نفهمیدم این یعنی چی خب ما این کارو میکنیم که نتیجشو ببینیم دیگه ???

صنم

Guest
قانون جذب

❤️با عشق دادن همسر دلخواهتان را جذب کنید.

♥️هنگامی که خواستار داشتن همسری مناسب هستید و زوج خوشبختی را می بینید که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند زندگی این صحنه را سر راه شما قرار می دهد تا با تحسین و عشق دادن به آن زوج، آن را انتخاب کنید. ولی اگر چنانچه با دیدن این زوج خوشبخت احساس اندوه، یاس و یا حسادت کنید، در این صورت شما نسبت به این اتفاق انرژی منفی ساطع می کنید، در نتیجه بیشتر تنها و غمگین می شوید.?

واندروومن

Guest
نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیتونم باورش کنم?

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
راستی این که گفتی نباید دنبال نتیجه دادن باشی منظورتو نفهمیدم این یعنی چی خب ما این کارو میکنیم که نتیجشو ببینیم دیگه ???
ینی هی نگی عه من تجسمش کردم پس چرا بدستش نمیارمو چرا جذبش نمیکنمو ازاین حرفا

بالا