چه کاری کردی که پشیمونی و دیگه برگزدی عقب انجامش نمیدی؟

اندیشه

⭐کاربر فعال⭐
اگر یادتون نیست اخرین بار رو بگید:]
خودم تو مدرسه گریه کردم بخاطر مشکلات خونوادگی و دعوایی که دیشبش اتفاق افتاده بود
و اینکه نصف بیشتر اتفاقاتو مشکلاتو به کسی گفتم که جلوی ینفر دیگه علیه من استفاده کرد و با خاک یکسانم کرد بخاطر چیزی که دست من نبود
این تاپیکو زدم یادم بمونه حماقتم:)

استارتر
استارتر
اندیشه

اندیشه

⭐کاربر فعال⭐
من تو دنیای واقعی اگه تنها نبودم حداقل با یک نفر ارتباط داشتم به اینجا احساس نیاز نمی‌کردم
من با کسایی تو دنیا واقعی حرف میزنم که میدونم علیه من استفاده میکنن و ازم خوششون نمیاد و مدام تخریبم میکنن ولی مجبورم چون کس دیگه ای نیست باهاش حرف بزنم

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
به خاطر یه نفر کاراییو کردم که الان به یاد میارم خودمو میخوام حلق اویز کنم که چرا این همه به طرفم خوبی کردم چرا بهش اعتماد کردم چرا
واقعا چرا
خیلی حرصم میگیره و فشاری میشم چون به اتفاقاتی که بعدش افتاد اصلااا نمی ارزیر

◔◡◔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من با کسایی تو دنیا واقعی حرف میزنم که میدونم علیه من استفاده میکنن و ازم خوششون نمیاد و مدام تخریبم میکنن ولی مجبورم چون کس دیگه ای نیست باهاش حرف بزنم
نوشتن تو دفترچه یادداشت گوشی و حذف کردنش✅️
حرف زدن با کسی که بعدا علیه خودت استفاده میکنه❎️

لایلاک

⭐کاربر ویژه⭐
مجازی يه نمونه کوچیک از جمعه اس خوبیش اینه قدرت تحمل آدمو تو دنیای واقعی میبره بالا

استارتر
استارتر
اندیشه

اندیشه

⭐کاربر فعال⭐
منم همون گریه ولی به دلیل دیگه🚶🏻‍♀️
تو مدرسه خیلی بده ولی : )))))) تازه ا ون به اسم دوست دقیقا وسط خیابون داد زد مشکلاتمو و من سعی داشتم کاری کنم اروم تر حرف بزنه از ی طرف بغضم گرفته بود
داداش بغض چیه اشک شوقه این***

بالا