چه حس خوبیه

استارتر
استارتر
zmd

zmd

⭐کاربر ویژه⭐
منم‌بهشون حق میدم که بری پیش روان شناس. اما بهتره روتین زندگیت روعوض کنی.حتی تشنه نباشی بازهم بخورعزیزم
شوهرم میگه حالا که خوبه بدترمیشه کارت به قرص می کشه گوش کن مامانم هم ازاونور که دخترداییت را ندیدی گوش نکرد اوضاش را
احساس می کنم خودمم زندگیم یکنواخت شدم اما نمی دونم چکازکنم واقعا
👍😍

anabelkatanchi

⭐کاربر فعال⭐
شوهرم میگه حالا که خوبه بدترمیشه کارت به قرص می کشه گوش کن مامانم هم ازاونور که دخترداییت را ندیدی گوش نکرد اوضاش را
احساس می کنم خودمم زندگیم یکنواخت شدم اما نمی دونم چکازکنم واقعا
👍😍
تحت تاثیرحرفها نباش.‌ببین چی باعث میشه که کمی ازون حس ها رهایی پیداکنی .فقط خودت هستی که بیشتر خودت رو میشناسی

استارتر
استارتر
zmd

zmd

⭐کاربر ویژه⭐
تحت تاثیرحرفها نباش.‌ببین چی باعث میشه که کمی ازون حس ها رهایی پیداکنی .فقط خودت هستی که بیشتر خودت رو میشناسی
چندوقتیه که احساس می کنم هیچی خوشحالم نمیکنه هیچی ادمیم حتی با یه چیز کوچیک هم شاد بودم اما دیگه نیستم

anabelkatanchi

⭐کاربر فعال⭐
چندوقتیه که احساس می کنم هیچی خوشحالم نمیکنه هیچی ادمیم حتی با یه چیز کوچیک هم شاد بودم اما دیگه نیستم
برای همین میگم لایف استایل خودت رو عوض کن عزیزم .

استارتر
استارتر
zmd

zmd

⭐کاربر ویژه⭐
برای همین میگم لایف استایل خودت رو عوض کن عزیزم .
واقعا دوست دارم اینکارا بکن واقعا هم وقت نمی کنم اصن جوری خسته و کوفته ازسرکارمسام حال ندارم کارای روتین انجام بدم چه برسه به اینکه برنامه هایی که دارم را اجرا کنم

anabelkatanchi

⭐کاربر فعال⭐
واقعا دوست دارم اینکارا بکن واقعا هم وقت نمی کنم اصن جوری خسته و کوفته ازسرکارمسام حال ندارم کارای روتین انجام بدم چه برسه به اینکه برنامه هایی که دارم را اجرا کنم
اگه براتون مقدوره موقعیت کاری یا پست خودتون رو عوض کنید

بالا